Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam nadzieje że PiS wygra teraz do sejmu i znów poczujemy więcej w portfelach

Polecane posty

Gość gość
Pójdziemy.Albo Kukiz albo PiS.Kukiz musi teraz uważać,żeby mu się różne dziwne osoby nie przyplątały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z niecierpliwością Czekam aż pis wróci do władzy. Za ich czasów rodzinna firma zdobywała same państwowe kontrakty. Gdy PO doszło do władzy wszystko się nam skończyło. Więc jesienią popieramy wszyscy PiS. Zmieni się władza i znowu bedzie szansa na państwowe kontrakty, co za tym idzie, stały dopływ gotówki z państwowej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS to jedyna systemowa partia której można dać jeszcze odrobine zaufania. Resztę należy wykopać dla dobra Polski i zastąpić zupełnie nową siłą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosja obnizyła podatki i wyszły z długów tak samo zrobiły wegry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie dobrze Rodacy. Tylko musimy byc zmobilizowani i isc na wyborydobrze zaglosowac. Najwazniejsze zeby PiS i Kukiz mieli wiecej niż sitwa POwska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi teżza PiSu było najlżej, ale włąśnie dlatego że ludziom było lżej to mieli wiecej czasu na nic nierobienie i ggapienie siew telewizor a tam była jedna wielka jadka i propaganda wymierzona przeciwko PiS i Kaczyńskim... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram! :) Głosujemy na PiS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, głosujemy na PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W najnowszym sondażu dla Newsweeka PiS ma 36%, Kukiz 25%, a PO 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos placi ludziom za wypisywanie takich rzeczy w internecine???? Mam wrazenie, ze jest to nowy rodzaj oglupiania i wplywania na opinie publiczna - zakladanie tysiace wychwalajacyh watkow i pisanie jaki to nowy prezydent jest cudowny i jak to teraz bedzie pieknie. Masakra! Patrzac tez na wyniki wyborow, sposob skuteczny, zwlaszcza na ludzi bez wyksztalcenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam wrazenie ze ktos za to placi bo te opinie sa az za bardzo wyslodzone i styl wypowiedzi podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zadzwońcie do swoich tvnów i innych takich równie "obiektywnych" mediów kto im płaci za propagandę ProPO??? Ja uważam że ludzie piszą co myślą i mają dość tej skompromitowanej władzy która jedzie jeszcze tylko na tym że główne media nie zajmuja sie wcale aferami w okół niej a tylko polują na potknięcia opozycji i szukają powodu by ją oczerniać. Ludzie mają dość tego co sie dzieje, dlatego idą głosowac na tych opluwanych w głónym nurcie a PiS jako główna opozycja wśród nich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego "lemingi" każdy głos rozsądku uważają za podstawionych opłacanych ludzi ??? Właśnie dlatego że wyznają tylko to co wmawiają im TVN, Wyborcza itd... Dla nich tylko tam może być prawda. I skoro chwalą władzę tzn że jest dobra... :O ale już grubo ponad połowa polaków w to nie wierzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogladam TVN. W ogole nie ogladam TV. Czytam jedynie internet i wierzyc sie nie chce, ze az tyle osob tak sie zachwyca tym PiSem i Duda. Te komentarze slodkie, te peany. Nie jestem zwolennikiem ani Pis ani PO, jestem raczej zwolennikiem najlepszych rozwiazan dla Polski. Czytam komentarze ludzi i jak dla mnie to jest to jakas zorganizowana akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz ze ci co sie zachwycaja PiSem to są jacys goracy wielbiciele Kaczyńskiego , Macierewicza?! Nie , to sa lduzie majacy dość zlej polityki PO ktora oklamala ludzi, a teraz dochodza do wnioskow jak bylo za PiS jak jest za PO... i jakim hipokryta byl Tusk ktory za rządów PiS obiecal o 360 stopni co innego niz zrobil... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwazam, ze to jest nowa forma propagandy i manipulowania ludzmi. Ktos swietnie zrozumial w jaki teraz sposob mozna wplywac na opinie. Juz nie tylko gazety i telewizja, teraz rowniez tzw glos ludu, czyli niby tego zwyklego obywatela, ktory wyraza opinie w internecine. Bardzo sprytne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem komu przeszkadza to że ludzie piszą swoje opinie? Chyba tylko jakiemuś przeciwnikowi demokracji i przede wszystkim wolności słowa? Wy chcielibyscie żeby tylko istniały gazety i media te głónego nurtu opłącane przez zachodnie koncerny chwalące miłościwie nam panującą jedyną słuszna Partię PO? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I najlepiej żeby w ogóle nie było możności komentowania publicznie tego co sie dzieje ??? :O to tylko pokazuje kim sa zwolennicy PO ... straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam czasy Pis i pamietam czasy PO dlatego nie jestem zwolenniczka ani jednych ani drugich. Wiem dlaczego ludzie maja dosc PO, ale wiem tez, ze za PiS nie bedzie lepiej. Ja osobiscie mam dosc, ze za kazdym razem jak wracam do Polski to slysze tylko o brzozie i pomnikach, o tym ze jedno ugrupowanie jest gorsze od drugiego, ze ten polityk jest glupi, a ten ze jest madry itd. Wiecznie jakies spory o rzeczy malo wazne. Nasi politycy nie rozwiazuja problemow, oni stwarzaja nowe, by zaslonic te ktore sa istotne i nad ktorymi powinni pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie będzie lepiej,bo niby jak i skąd wezmą na te wszystkie obietnice może nie będą takich wałków robić,rozsprzedawać ojczyzny,dobre choć to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie komentuja, zwolennicy PiS czy PO. Ja tam nie mam nic przeciwko. Jedynie na co zwracam uwage, ze internet i wlasnie te komentarze sprytnie staly sie sposobem wplywania na opinie publiczna. Nie sa to juz opinie Pana A czy Pana B, ale sa to opinie Pana C, ktory calymi dniami siedzi w necie i wypisuje te opinie, ktore niby sa opiniami spoleczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie śmiesza opinie typu "pamiętam te czasy za PiS co sie działo", a ja sie zapytam co wam sie osoiscie działo? Bo wszystko szło ku lepszemu a wszelkie 'afery' to były nieustanne seanse nienawisci i propaganda wymierzona w ekipe rzadzaca w mediach. Nic sie wcale nie działo tylko ogladaliscie tv i wam mowil ize niby sie dzieje :O teraz jest to samo tylko działa propagandy sa wymierzone w opozycje a prawdziwe afery PO jak np taśmowa są zamiatane pod dywan i nawet taki tvn sie nie pokwapi w tym węszyć juz widze jakby cos takeigo mieli za rzadow PiS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie.A co takiego strasznego działo się gdy rządził PiS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszeliscie że PO i Komorowski chca przepchnąć ustawę umożliwiającą odwołanie prezydenta zanim A.Duda zacznie urzędowanie? Skandal.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO już się skończyło . Uwarzajcie tylko na ich nowy twór pod nazwą Nowoczesna.pl. Nie dajcie sie zwieść i nabrać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze ? mam w tyłku to co chcecie osiągnąć w portfelach ! dla mnie najważniejszą sprawą jest POLSKA !!! aby była , aby przetrwała , aby była dla moich dzieci ! ojczyzną, krajem, patriotyzmem, historią , i ludźmi którzy posiadają charakter ,zasady i honor !!!! To co zniszczyło PO , nie da się łatwo odbudować ! ale jest warte wszystkiego ! do tego ! należy się pozbyć całkowicie PO !!! i to zrobimy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Slyszeliscie że PO i Komorowski chca przepchnąć ustawę umożliwiającą odwołanie prezydenta zanim A.Duda zacznie urzędowanie? Skandal.. pechowiec.gif xxx wiem i już poczyniłam ku temu odpowiednie kroki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha Plebs , czas zrozumiec, ze wam zawsze zyje sie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Buhaha Plebs , czas zrozumiec, ze wam zawsze zyje sie tak samo xx przyjdzie czas że wysrasz albo wyszczasz te swoje " buha buha " ty zerowe dno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×