Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulineooa

Akremed Kołobrzeg OPINIE

Polecane posty

Gość paulineooa

Co możecie powiedzieć mi na temat tego miejsca? A dokładniej... akupunktury? Przyznam, że z tego typu tematem spotykam się pierwszy raz i nie chcę się rozczarować. Od jakiegoś czasu mam straszne migreny, które przeszkadzają mi w codziennym funkcjonowaniu. Liczę na Wasze opinie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście słyszałam bardzo pozytywne opinie o Akremedzie. Więc jeśli nie poszukałaś niczego innego, to polecam ;) Podobno akupunktura działa - ja nie wiem, nie próbowałam, ale mam koleżankę, która była tutaj i też borykała się z okropnymi bólami głowy, no i podobno przyjmuje tutaj świetna specjalistka w tej dziedzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćteresa
Miejsce - profesjonalne. Przyjmuje tutaj Pani Sylwia, która naprawdę zna się na rzeczy. Najpierw szuka powodów danych dolegliwości,a następnie przechodzi do działań. Ale co najważniejsze - dba o rozwiązanie problemu, a nie tylko złagodzenie dolegliwości.. To moim zdaniem jest najistotniejsze. Powiedz mi - od dawna boli Cię ta głowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulineooa
Daj spokój... Już od marca... Nie wiem, czy to jakieś przesilenie wiosenne, czy co... ale to już jest naprawdę miażdżące. Akremed jest w internecie pozytywnie opiniowany, poza tym mieszkam niedaleko tego gabinetu, dlatego chciałam się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćteresa
Długo. Faktycznie - może ma na to wpływ pora roku, pogoda nas ostatnio też nie rozpieszcza. Gwarantuję Ci jednak , że będziesz zadowolona. Ja własnie też zgłosiłam się tutaj z bólami głowy i byłam zadowolona. Normalnie ból zniknął jakby w mgnieniu oka, więc szok. Moim zdaniem akupunktura, to naprawdę świetna sprawa, więc powinnaś spróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×