Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agataolikos

Pierścienie na penisa

Polecane posty

Gość agataolikos

Czy to faktycznie coś daje i na co zwracać uwagę kupując to? Cóż... z moim facetem jest problem, bardzo krótki sex. Szukam czegoś co pomoże. Środki na erekcję w jego przypadku odpadają. Próbowaliście tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haroszek
Nie wiedziałem nawet, że coś takiego istnieje. Na jakiej zasadzie to działa? Jakiegoś zacisku? To jest bezpieczne? I czy korzysta się z tego jednorazowo czy nadaje się później do tego samego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są silikonowe, metalowe , z wibracją bez wibracji. Ja mam zestaw metalowych - pomagają chociaż nie mają wibratorka. Sex jest dłuższy i w ogóle. Trzeba spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet to z****** zboczeniec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna sprawa ten z wibratorkiem ale mojego uwiera i zrobil mu otarcia,juz nie używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Niepotrzebne wydawanie pieniedzy. Mam pare takich pierscieni. To tylko ozdoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaclaw
Heheh... i nosisz taką dekorację na co dzień? :D Ja przy pierścieniach mogę się bzykać dłużej, wiele razy próbowałeś. Może nie tyle miałem problem ze zbyt wczesnym wytryskiem, co po prostu chcieliśmy móc dłużej się kochać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biteks
Pierścień zakłada się przy bzykaniu. Ktoś Wam wrzucał tutaj poradnik, nie piszcie głupot. I nie śmiejcie się z czegoś, co faktycznie w wielu przypadkach problemy rozwiązuje - nie każdy może się normalnie kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazmek
Czytałem ten poradnik na kinkywinky - masz w nim wszystko bardzo dokładnie opisane, zgodnie z prawdą. Nie twierdzę, że pierścienie każdemu pomogą, bo pewnie tak nie jest, ale w moim przypadku to rozwiązanie zdecydowanie dało radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×