Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak tym szmatom nie wstyd przyjeżdżać do Polski ze swoimi czarnymi bachorami?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś "Slyszalam ze jak czarna sie poci podczas sexu to strasznie smierdzi czyms gorszym niz pot." Oooo, kwintesencja tzw: "polactwa". "Slyszalam", "jedna pani drugiej pani", "nie znam ale Kowalska mowila", "nie bylam ale w maglu gadali" smiech.gif Polske powinno sie z UE wykopac natychmiastowo. To zbyt ciemny i zacofany narod jest, aby pretendowac do miana Europejczykow. Z Ruskimi sobie do tej Unii Azjatyckiej wejdzcie, tam wasze miejsce smiech.gif Jak ten chlop panszczyzninany - zatluc widlami wszystko, co inne niz znane z wiejskiego podworka smiech.gif xxx zamknij k***o ryja ty szmato ciapacka, was za zdradę rasy powinno się zagazować w Auschwitz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:15 Nie chciałaby Cię martwić, ale czy nie bije od ciebie chamstwem i prostactwem? Szokują mnie ludzie twojego pokroju, zamknięci na świat, prymitywne odzywki itp. jesteś zwykłym dnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 9:15 Nie chciałaby Cię martwić, ale czy nie bije od ciebie chamstwem i prostactwem? Szokują mnie ludzie twojego pokroju, zamknięci na świat, prymitywne odzywki itp. jesteś zwykłym dnem. xxx Ty k***o wiesz, że przez takie k***y jak ty biała rasa niedługo wyginie ?? Nawet czarne kobiety się bardziej szanują od tych białych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty potrafisz tylko ubliżać do niczego innego się nie nadajesz? Co mnie interesuje co będzie kiedyś, ja żyję tym co jest teraz. Martwi mnie tylko jedno, czego Ty nauczysz swoich dzieci? Matka prostaczka bez żadnej wiedzy a ojciec oczywiście, typowy Polaczek cham w dresie? Przecież ty innych nie preferujesz. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno dna na tej kafeterii :o Idiotki jarają się tanią sensacją i wyzwiskami, a jak trzeba popisać o książkach dla dzieci, o edukacji, o żywieniu czy udzielić rady zielonej to nie ma nikogo, bo prymitywy niczego o świecie nie wiedzą. Natomiast drugie idiotki wykłócają się z trollami i je karmią zamiast odpuścić temat, bo z kilometra widać tanią aferę i zaczepkę do kłótni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak szczerze to bym sie wstydziła miec inne dziecko niż białe,niestety ale widzac biała kobiete z czarnym dzieckiem nasuwa sie tylko myśl ze sie puściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jessssoooo jakie kołtuństwo .... "się puściła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No widzisz, a ja mam podobnie jak ty mianowicie gdy czytam takie wypowiedzi jak twoja to nasuwa mi się myśl: Młoda mama, lat 20, bez wykształcenia, mieszka u teściowej, bezrobotna, całe życie myśli "co ludzie powiedzą", ślub miała z wielka pompą, w kościele, dzieci chrzci, w wigilię opłatkiem się dzieli, bo tak trzeba ale już jakieś łaskawe spojrzenie i nieocenianie innych ludzi jej nie dotyczy podobnie jak miłowanie bliźniego jak siebie samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety Polki leca na takich"innych" nie od dziś sie mówi ze Polki sa łatwe,pracowałam w knajpie i swoje widziałam,Polki sie nie szanują,byle był zagraniczny,a juz nie wazne gdzie sex byle gdzie eh.Byle by zaliczyc jak zakupy w chanel:) bo Polak to już firma Pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie podobają ale nie murzyni typowo czarni tylko mulaci , bardzo przystojni są . Nie jestem rasistką, kiedys przyjażniłam sie z takim i to był wyjątkowo fajny człowiek , znajome mało co by mi oczu nie wydrapały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie rozumiem czego tu się wstydzić. Ja bym się wstydziła gdyby moje dziecko byłoby zacofanym prymitywem bez godności. Dodam jeszcze, że według mnie mieszanki są naprawdę bardzo atrakcyjne i często oryginalne np. W Polsce jest mało ładnych dzieci (prawie w ogóle nie ma), ponieważ u nas nikt się nie miesza tylko tak te same geny (a mało ludzi w Polsce jest naprawdę ładnych) aż do wyrzygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur/wa jakie zacofanie :o "Polki się nie szanują" ja prdl! jak ktoś lubi seks, nikogo nie krzywdzi, zabezpiecza się to się nie szanuje, bo trzeba nosić pas cnoty jak się jest kobietą i trzymać wianek dla tego jedynego, który zapewne się nieźle wyszalał ale jego nie oceniamy, jemu wolno..... i to jeszcze jedna drugą rozlicza, kobieta, kobietę. Kur/wa cnotki pierdo/lone się znalazły. Ja miałam przed mężem 2 partnerów seksualnych i nie żałuję. Miałam sobie odmawiać przyjemności żeby "się szanować" w jakimś fałszywym pojęciu szacunku? gdybym trafiła na męża później to miałabym jeszcze więcej partnerów ale się zakochałam i jestem wierna mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cnotki ale robic to z byle kim to k******o no wybacz,jak mozna isc sie p******ic z gosciem którego sie zna ledwo 5 min,nie wiesz czy on nie ma jakiejs choroby itp. zrzygała bym sie,ja nigdy nie zrobiłam tego z przygodnym,mam szacunek do siebie.Miałam kolezanke która umawiała sie na sex,robiła im lody fuj,a potem płakała ze nie ma chołopaka ze kazdy ja wydyma i puźniej nie dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś kolezanka przyprowadziła do mieszkania murzyna nie wiem po jaki chuj, ten myslał ze na niego polecimy bo Polki,to sie troszke pomylił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni sa takimi samymi ludzmi jak wy! W srodku niczym sie od was nie roznia. To, ze maja ciemniejsza skore, oczy i inna strukture wlosow wynika tylko i wylacznie z oddzialywania klimatu w ktorym sie uksztaltowala dana halpogrupa. Gdyby w naszym kraju panowak cieply kub goracy klimat to tez byscie tak wygladaly. Ciekawe czy wtedy tez byscie sie za ten wasz wyglad nienawidzily? Slowianie tez zreszta do pieknych nie naleza poza niektorymi wyjatkami, a biali ludzie z polnocy i zachodu (oczywiscie ci prosci waszego pokroju) uwazaja was za podkategorie europejskiej rasy. Na pewno bardzo wam milo z tego powodu prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze piszac podkategorie mialam na mysli podrzedna grupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja uderzyłam w coś zupełnie innego, chodziło mi tylko o stwierdzenie jednej z użytkowniczek o pseudo szanowaniu się. Nie uprawiałam seksu z byle kim i nie wnikam kto z kim ma dzieci ale nie zawsze czarne dziecko pochodzi z puszczenia się z byle kim i nie zawsze białe dziecko pochodzi z wielkiej miłości i skrzętnego zaplanowania :) Mam sąsiadkę, która ma męża czarnoskórego od 20 lat, koleś uczy angielskiego i francuskiego w szkole, mają dwoje dzieci, kochają się i przykre to jest, że np jak mijacie kogoś takiego na ulicy to nie pozostajecie neutralne tylko "wiecie swoje" :o co za dno... a z twoją koleżanka się więcej nie umawiali, bo może razem się ortografii uczyłyście i widzieli jaka z niej idiotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:06 Naprawdę jesteś żałosna, jak można być tak ubogim intelektualnie? Wytłumacz mi, ponieważ ja nie mogę tego pojąć! przecież wszyscy jesteśmy tacy sami nie ważne skąd pochodzimy, jaki mamy kolor skóry itp. Mówicie tu nie raz ze czarni zachowują się jak bydło, a wy niby lepiej? Nie można nikogo oceniać. "Przyprowadził murzyna nie wiem na jaki ch*uj" jak to przeczytałam to aż za głowę się złapałam, może chciał spędzić miło czas, porozmawiać a ty od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chodziło mu tylko o sam sex bo sam jak wychodził to zasugerował,wiec niestety ale im jedno w głowie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba było go rozebrać, zabawić się nim z koleżankami. :-) zero polotu u was ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu w związku biała -czarny W 95% rodzi się typowy murzynek ? Czemu nie łaciate albo w 50% białe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni sa takimi samymi ludzmi jak wy! W srodku niczym sie od was nie roznia. To, ze maja ciemniejsza skore, oczy i inna strukture wlosow wynika tylko i wylacznie z oddzialywania klimatu w ktorym sie uksztaltowala dana halpogrupa. Gdyby w naszym kraju panowak cieply kub goracy klimat to tez byscie tak wygladaly. Ciekawe czy wtedy tez byscie sie za ten wasz wyglad nienawidzily? Slowianie tez zreszta do pieknych nie naleza poza niektorymi wyjatkami, a biali ludzie z polnocy i zachodu (oczywiscie ci prosci waszego pokroju) uwazaja was za podkategorie europejskiej rasy. Na pewno bardzo wam milo z tego powodu prawda? xxx Średnie IQ na świecie. Im czarniejsi tym mniejsze IQ. https://grandeurope.files.wordpress.com/2013/10/iqpenis-size-map.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak tym szmatom nie wstyd" To zdanie mówi mi wszystko o debilizmie autorki :o Co mnie obchodzi czy jakiejś iksińskiej jest wstyd :P Jak można nad tym debatować? serio aż tak nędzne życie macie, że was intryguje z kim kto sypia? oj współczuję wam zakompleksione bezrobotne babsztyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rozumiem, że białym facetom od pierwszego spotkania zależy wyłącznie na małżeństwie i czwórce dzieci :D i żaden biały nie leci wyłączne na seks? hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny,bialy,czerwony,zielony czy siwy. Kolor nie ma roznicy do pl moga przyjezdzac wszyscy ktorzy chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ciemne kolory sa dominujace, a jasne recesywne. Wszyscy biali pochodza od jednego lub kilku osobnikow wywodzacych sie z grupy ciemnoskorych, u ktorych wystapila mutacja i dalej ja powielono poprzez rozplod z innymi osobnikami bedacymi potomkami osoby lub osob u ktorych doszlo do mutacji i zmian epigenetycznych spowodowanych osiedlaniem sie w nowych strefach klimatycznych w czasie wedrowki ludow. Ale odchodzac od dygresji i wracahac do twojego pytania, to jesli u bialej osoby rowniez istnieja geny dominujace (ciemne oczy, wlosy, nie taka blada karnacja) tym wieksze szanse, ze dziecko bedzie podobne do ciemnoskorego rodzica, ale bedzie od niego jasniejsze. Jesli zas bialy rodzic bedzie posiadal wylacznie cechy recesywne, plus rodzic czarnoskory bedzie posiadal jakies uspione geny recesywne (czasem rodzina nawet nie wie, ze w ktoryms pokoleniu miala jasniejszego przodka), ktore zazwyczaj mozna zauwazyc np. po jasniejszym odcieniu skory od innych i ksztalcie glowy, szczeki, rysach twarzy itp. to potomek bedzie duzo jasniejszy. Np. zobacz sobie ludzi z Etiopii czy Jemenu. Niby sa z Afryki i na pierwszy rzut oka wygladaja dla laika jak kazdy Murzyn, ale maja bliskowschidnie semickie (arabskie) rysy twarzy i jasniejsza karnacje od tych w dol kontynentu. Albo rdzenni mieszkancy RPA i Lesoto, np. Xhosa czy Zulu rowniez maja jasniejsza karnacje (co nie koniecznie jest zasluga Holendrow) a do tego zmarszczke nakatna oka (czyli falde epikantyczna, charakterystyczna dla Finow i Azjatow), ktora albo pochodzi od jednego osobnika u ktorego nastapila mutacja, albo kilku niezaleznych. Sumujac: ciemnoskorzy sa bardzo zdywersyfikowani jesli chodzi o cechy antropologiczne, tak samo jak biali (no bo nie ma mowy, zeby Polak wygladal jak np. Szwed czy Holender). Nie wolno tez tworzyc sztucznych uprzedzen, ze jak ktos jest ciemny, to np. mysli tylko o seksie, jest beznadziejnym partnerem i ojcem, leniem itd. Nic bardziej mylnego. Nawet w swoich krajach pomimo biedy wielu z tych ludzi tworzy normalne kochajace rodziny i dba o potomstwo na ile tylko pozwalaja mu warunki bytowe. Z drugiej strony nie kazdy bialy czlowiek jest dobrym rodzicem (inaczej skad tyle patologii, o ktorej wkolo slychac w mediach). A ze mlodzi mezczyzni szukaja seksu bez zobowiazan to nic nowego, niezaleznie od rasy, biali tez, tylko Polacy naleza do powsciagluwych i dlatego macie male poporownanie. Wasze uprzedzenia wynikaja glownie z ogromnej niewiedzy na temat innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej przerabane beda mieli Ci najbardziej przeciw wszystkim co przybedą. Murzynom,ukraincom,arabom,ruskom,niemcom itd. Oni nie beda mogli ich zdzierzyc i albo beda siedziec w chacie albo siewnerwiac do konca zywota:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, antropomorficzne a nie antropologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższy poziom IQ mają Singapurczycy nawet 108 średnio. Rasa żółta . Najniższy....tak tak , mapka powyżej linkowana już to pokazała . Ciekawe są dane z USA .Faktycznie ludzie są tam tacy sami. Statystyka FBI to dobitnie potwierdza . Nic ich nie różni . Tamtejszy Afroamerykanin statystycznie zabija ludzi 10 razy częściej niż pogardzany tu przez pewne panie 'polaczek " z Pl. Wielokrotnie częściej też statystycznie gwałci kobiety -ale to pewnie dla niektórych jest sexi... Wracając za ocean jakoś żółci panowie tam nie zabijają i nie gwałcą zbyt często ba nawet dość rzadko to czynią . Czyżby gorsi? Pewnie tak bo jakoś pień i cmokań nad Wietnamczykami i Japończykami tu nie słychać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×