Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mebelki Bello Giardino

Polecane posty

Gość gość

zastanawiam sie nad zakupem zestawu mebelkow do ogrodu i w oko mi wpadly takie mebelki : http://www.ceneo.pl/17220094#tab=spec . Może ktos ma i podzieli sie opinia? Wygladaja przeslicznie i maja pozytywne opinie ale... chcialabym miec pewnosc bo bardzo mi zalezy na czyms trwalym i slicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak meble są przepiekne. Fakt ze troche kosztuja ale sie zwyczajnie oplaca. mamy w ogrodzie zestaw comodo i poiwem ze jestem szczesliwa ze znalezlismy ta firme. Polecam wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieraliśmy z mężem mieędzy drewnem a technorattanem i zdecydowała trwałość tego drugiego a przekonał mnie design Bello. Są urocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super meble, dobra jakość no i oczywiście cena również bardzo dobra. Szeroki wybór mebli można znaleźć na www.mebloteka.pl/zestawy-mebli-ogrodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o meblach na wymiar? Ktoś korzystał może czy wszyscy korzystamy z "gotowych zestawów"? Ja nie powiem, ale się już znudziłam tymi sklepowymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, można się nimi znudzić. Ja wlasnie szukam jakiejś firmy, która ogarnia meble na wymiar? Sprawdzonej rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie sprawdzony jest Robert Ciężkowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulek8
U nas mąż zajął się aranżacją ogrodu i tarasu. Bujawki, stół i krzesła zamówił u nich: http://www.lepukka.pl/ Kwiatki i doniczki kupił w sklepie ogrodniczym. Ogród wygląda bardzo ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakies namiary może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, lap numer telefonu - 600 852 620.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kuchnie wykonała firma MS-meble. I powiem szczerze, że jestem zachwycona. Bardzo dobra jakość, wszystko tak jak sobie wymarzyłam i w dodatku idealnie dopasowane do pomieszczenia. Na facebooku można zobaczyć sporo ich realizacji. Zainteresowanym zostawiam namiar: https://www.facebook.com/msMeble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Anna 99
Wczoraj przyszedł do mnie wyczekiwany od dwoch miesięcy zestaw Riposare firmy Bello Gardinio. Jestem bardzo rozczarowana jakość wykonania jest okropna luźne nieprzymocowane tasiemki wychodzą z każdej strony . Leżak zwyczajnie się pruje. Przed zakupem sprawdzałam opinię na temat producenta i wszystkie były bardzo dobre . Nie wiem czy ktoś też ma takie doświadczenia jak ja czy tylko mi trafił się wadliwy komplet . Jutro składam reklamacje i mam nadzieje ze nie będzie z tym problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma jest bardzo nierzetelna i sprzedaj***ardzo słabe produkty. Po 2 latach użytkowania stołu pojawiły się na środku duże dziury i liczne pęknięcia. Użyty technoratan jest bardzo słabej jakości ( dosłownie łamie się w rękach). Firma odmawia przyjęcia reklamacji, mimo że nie upłynął jeszcze okres rękojmi. Co ciekawe nikt z firmy nie chce nawet zobaczyć stołu, prawdopodobnie dobrze wiedzą o co chodzi. W stosunku do firmy prowadzone jest postępowanie przez Inspekcję Handlową oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Na youtube oraz na specjalnej stronie internetowej wkrótce pojawi się film pokazujący jakość produktów po upływie 2 lat. Najgorsza jest postawa właściciela, który łamie prawo, podaje w swojej obronie przepisy, które dawno zostały zmienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×