Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Witam, Już jakiś czas się nad tym zastanawiałam, ale wiem, że szukanie odpowiedzi na własną rękę w takich sprawach jest bez sensu. Mianowicie, jakiś czas temu uprawiałam seks z chłopakiem i zsunęła się mu prezerwatywa, która została we mnie. Zauważyłam Dopiero po jakiś 30 minutach jak sama wypadła mi podczas załatwiania się. Wydawało nam się wcześniej że po prostu się zsunęła pod sam koniec więc stwierdziliśmy, że na pewno leży gdzieś na łóżku. Ale tutaj wątpię, że jest możliwośc zajścia w ciążę ponieważ on zawsze finiszuje poza moją pochwą. Kilka dni później miałam dni płodne. Zdecydowaliśmy się na seks bez prezerwatywy. W sumie to było po prostu spontaniczne. Oboje mieliśmy ochotę. Obydwoje jednak przerwaliśmy choć mój chłopak stwierdził, że myślał, że to on tym razem szybciej dojdzie bo tak czuł. Już od kilku dni utrzymuje mi się gorączka około 37 stopni. Śpię całymi dniami prawie, a w nocy co chwile się budzę. Nie daje mi radości jedzenie które tak uwielbiałam, albo najadam się aż zanadto. Mam ciągle wzdęcia. Bóle głowy są straszne. Dopiero tabletki na migrenę pomagają - których nigdy wcześniej nie brałam. Może to po prostu zbyt wielki strach. Może za dużo o tym myślę. Bardzo proszę o odpowiedzi racjonalne. Fakt faktem, gdyby okazało się, że jestem w ciąży, cieszylibyśmy się. Ale proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test dziewucho a nie zakładasz kretynskie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekaj czekaj z moich fusów z herbaty wyraźnie widze wózeczek:) a z mojej złotej kuli widze ciebie z duzym brzuchem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na test jest jeszcze za wcześnie. Wymiotuje tylko jak się przejem własnie. Ale tak to nie mam mdłości. Najgorsze jest to wewnętrzne rozdarcie bo nie wiem co się dzieje, ból głowy, ospałość, zmęczenie, bez powodu i gorączka. Wiem, że nawet na początku stosunku uwalniają sie pojedyńcze plemniki. Ale czy to możliwe, żeby po jednym razie bez zabezpieczenia, bez wytrysku, doszło do zapłodnienia? I serio, nie założyłam tego tematu, aby ktoś mi wyrzucał, jak to nieodpowiedzialna jestem. Po prostu z testu narazie nic nie wyjdzie, a ja chciałam posłuchać innych wypowiedzi na ten temat.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kawal ogiera x twojego chlopa :-D ,ale nie martw sie,podobno sa w aptekavh gumki xs .... ja pitole...gumka w pipie zostala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie kwestia wielkości. Po prostu kupiliśmy na szybko prezerwatywy, które okazały sie niewypałem. Do tego byliśmy wtedy pod wpływem alkoholu nieco, bo świetowaliśmy urodziny. Ale dziękuję za wspaniałą poradę. Myślałam, że znajdą sie tutaj normalne osoby które mi pomagą, ale widać, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz być w ciąży to sobie bądź a stąd spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałam do kogo się kompletnie zwrócić, dlatego założyłam ten temat. Po prostu chciałam aby ktoś mi poradził, co o tym myśli, lub może ktoś kto już sam przez to przeszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, ciąża jest możliwa. A czy faktycznie tak będzie czy tez nie to niestety nie ma innej rady jak tylko zrobić test. Nie wiem ile czasu minęło od tego stosunku ale skoro na test jest za wcześnie to i na objawy ciążowe jest też za wcześnie. Objawy to skutek działania hcg, który wydziela się do organizmu po zagnieżdżeniu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prócz testu zrób badanie krwi na obecnosc htg.Jesli boli cie głowa a podejrzewasz ciąze zrezygnuj z mocnych leków przeciwbólowych ,weź ewentualnie apap. Myslę ,ze działa tu raczej podświadomosc , bo nie jest możliwe na kilka dni po stosunku mieć zachcianki smakowe ;) To takie nieco usprawiedliwianie się.Sama jestem w 6 mc i nie wiem co to są "smaki" miewam ochote i na słodkie i na słone ale miewałam tak i przed ciązą.Ospałosc i bóle głowy mogą wskazywać na ciąze, ale to póki co wrózenie z fusów.W dniu spodziewanej miesiaczki, badz nawet kilka dni wczesniej( u mnie wykazało na tydz przed okresem) zrób badanie krwi.kosztuje koło 30 zł ale jest bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn tak mi się wydaje , że na test za wcześnie. Może to stres, lub właśnie podświadomość. Od tego stosunku minęło ponad dwa tygodnie. Nie wiem czy test by już wykazał cokolwiek. Może po prostu poczekam na dalszy rozwój i ewentualnie zrobię badanie krwi. Jak nie ciąża, to na pewno w czymś innym tkwi problem. Dziękuję, takich odpowiedzi oczekiwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test w terminie okresu. Powinien byc juz wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsmieszniejsze jest to ze jakiekolwiej objawy ciazy wystepuja dopiero w 5-6 tc a te o ktorych piszesz duzo pozniej wiec przestan sobie wmawiac. Poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×