Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agness_81

Obrazki do aranżacji mieszkania

Polecane posty

Hej, pytanie skierowane jest raczej do Pań:) Czy w swoich domach wykorzystujecie obrazy wielkoformatowe w ramach? Chce wnieść do mojego M trochę nowego stylu i sporo naoglądałam się różnych komercyjnych fotografii. Jeżeli zamawiałyście już kiedyś coś podobnego to proszę o namiary na sklep. Niestety w googlach wypluwa bardzo wiele sklepów ale jak potem czytam opinie to z jakością różnie bywa, a ja raczej szukam już raz sprawdzonych źródeł:) Za pomoc wielkie dzięx:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej fotografii interesuje mnie dowolna tematyka. Są sklepy bardzo branżowe sprzedające fotografie dotyczące głównie sportu. Czyli mówimy to o wysoko jakościowych zdjęciach. Ja jednak wolalabym obraz malowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malowane mogą być dobre i fotografia też . Sam ie wiem co wybrałbym bardziej. W moim domu mam płytę PVC z nadrukowanym koralowcem i lampą ledową od tylu daje fajny efekt ale sama płyta lubi się odklejać. Z obrazami na ramie nie ma takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrazy rządzą! Tylko musisz patrzeć na warunki reklamacji bo jak raz zamawiałem przez allegro to dostałem uszkodzony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto posprawdzać wcześniej opinie na temat sprzedającego. Ja osobiście nie zamawiam przez allegro takich rzeczy. raz zamawiałem obraz do gabinetu, taki typowo motywujaco/inspirujący dotarł w jednym kawałku i był bardzo ładnie wykonany. Teraz mija juz rok od zakupu. Przy nowych zmianach w mieszkaniu zawsze biorę ze sprawdzonego źródła http://feeby.pl/pol_m_KATEGORIE_Architektura_Budynki-i-budowle-232.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śliczny sklep, długo czekałes na przysłanie obrazu? Widzę, że mają też obrazy na płótnie takie klasycznie malowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne aranżacje na tym feeby.pl Podoba mi się, że maja coś ciekawego z każdego działu. Czy ktos zamawia juz u nich obrazy malowane ? Bo widzę ze maja sporo fotografii artystycznych ale tez trochę bardziej old schoolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie www.bardzomodna.pl w dziale dom i ogród znajdziesz interesujące Cię sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yo, czy fototapeta do salonu bedzie lepsza niż obraz? Można całą ścianę zaaranżować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A korzystał ktoś może ze strony http://malicoart.pl/? Podobaja mi sie rzeczy tam i chcialabym zamowic cos, ale szukam ludzi, ktorzy mieli z tym stycznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi mają z tamtad obraz w sypialni. Bardzo ladne wykonanie, profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella290
W pokojach dziecięcych rewelacyjnie wyglądają takie obrazki: http://krainabarw.com/pol_m_Obrazy_Obrazy-Scooby-Doo-1460.html tego typu obrazek od razu rzuca się w oczy, tworzy bajkowy nastrój jaki koniecznie musi być w pokoju dziecka. Również w przedszkolu widziałam ściany ozdobione właśnie takimi obrazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×