Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kadu

w którym cyklu wam się udało zajść w ciążę

Polecane posty

Dziewczyny, ja właśnie staram się o drugie dziecko. Myślała, że pójdzie jak za pierwszym razem, czyli od razu, w pierwszym cyklu. Starania rozpoczęliśmy w maju (ostatnia miesiączka 24 kwietnia), i byłam wręcz pewna, że jestem w ciąży. Jeden test nawet pokazał leciutką drugą kreskę, niestety pozostałe trzy które zrobiłam były negatywne. Jednak żyłam nadzieją bo miesiączka nie przychodziła. W gruncie rzeczy to założyłam, że powinna przyjść w piątek 22 maja (cykl 28 dni). Tak to wynikało z wcześniejszych cykli, z tym, że byłam na tabletkach antykoncepcyjnych (podobnie jak w pierwszej ciąży). I powiem wam szczerze, że brzuch mnie pobolewał do piątku jak na miesiączkę, nie jakoś mocno ale coś czułam...Od soboty jak ręką odjął. I chyba nie muszę wam mówić jakie było moje zdziwienie dzisiaj rano jak wstałam rano do toalety a tutaj proszę...miesiączka, nie jakaś obfita, taka zwyczajna, ale niestety miesiączka. Zrobiło mi się bardzo przykro, popłakałam sobie i troszkę się pod łamałam. Wiem, że to dopiero pierwszy cykl naszych starań, ale nie potrafię zrozumieć dlaczego tym razem się nie udało. Oczywiście w tym miesiącu też spróbujemy z mężem, ale bardzo się boję, że znowu się nie uda. Czy jest możliwe że właśnie teraz, za drugim razem zajdę w ciążę? Czy jak za pierwszym podejściem się nie udało to oznacza że coś jest nie tak? Teoretycznie wiem, że jakieś szanse są w każdą stronę. Ale jak człowiek bardzo chce mieć dziecko, a nie wyjdzie od razu to różnie zaczyna myśleć. Są tutaj Panie w podobnej sytuacji? W grupie zawsze raźniej, możemy się wspierać i wymieniać doświadczeniami. Pozdrawiam cieplutko i czekam na wasze odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza w trzecim cyklu, druga w pierwszym. Nie panikuj, wrzuć na luz. Zajść w dwie ciąże za pierwszym razem to prawie jak w totolotka wygrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie udalo w 13 cyklu a mam znajomych ktorym dopiero po 4 latach staran i leczeniu. Oni dopiero mieli powody do placzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje, troszkę mnie pocieszyłyście. Po prostu za bardzo się nastawiłam licząc, że uda się za pierwszym razem. Stąd to moje wielkie rozczarowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie. Przecierz to nomalne. Ogolnie lekarze twierdza ze po roku nieudanych staran powinno sie zaczynac jakas diagnostyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam PCO i po odłożeniu tabletek anty zaszłam w ciążę po 9 miesiącach, nie brałam żadnych wspomagaczy ani nie leczyłam się u specjalistów na tę okoliczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym czytała o sobie. U mnie identyko, odłożyłam tabsy i od maja się staraliśmy, byłam akurat u ginki w trakcie owulacji, piękny pęcherzyk, ale endometrum miałam cienkie. Też dostałam okres i duuuupa. Wiem co czujesz :( Też rozumiem, ze to pierwszy cykl po tabletkach, więc nie ma się co spodziewać, tym bardziej, że endo było cienkie. Ale mimo wszystko miałam nadzieję. W tym miesiącu też czekam. Ale dopiero co jestem po @, więc trochę tego czekania mam. Pierwsze dziecko w piątym cyklu się udało. Z tym że mam już 33 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciąża w 2 cyklu, druga ciąża w 3 cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 10 m-cach, z pomocą medyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 13 tym i sie nie stresowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od którego maja? Przeciez jest maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciąża za pierwszym razem drugą rok starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza i druga ciąża w drugim cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani, która tak jak ja stara się od maja o dzidziusia. Mam obecnie 29 lat, a synek 3 latka. Stwierdziliśmy, że to najlepszy czas na drugiego dzidziusia. Doskonale rozumiem Twoją sytuację, tak jak Ty moją. Ale miejmy nadzieje, że czerwiec będzie naszym dobrym miesiącem. Wizytę u gin. mam 9 czerwca, zobaczymy co mi wtedy powie :) Pozdrawiam i wszystkim bardzo dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie własnie po 2 cyklu, przed chwilą dostałam @. No nic będziemy działać dalej. U nas o tyle źle, że nie mamy siebie na co dzień, więc celowanie w owu to jakieś szaleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi trzymam kciuki aby w obecnym cyklu nam się udało. Męża ma praktycznie na co dzień, więc u mnie przytulaski mogą być rzecz biorąc co dziennie, jeśli siły i chęci na to pozwolą :) Aczkolwiek liczę że pod koniec czerwca względnie początku lipca pojawią się dwie kreseczki. Nie wiem czy się bym bardziej nie załamała, gdyby drugi raz nie wyszło. Powiem wam dziewczyny, że to wszystko jest bardzo skomplikowane. Jak ludzie nie chcą dzieci, to wtedy najczęściej zachodzą w ciążę. A jak człowiek chce to nie może. Sama nie wiem jak teraz podejść do sprawy. Czy wrzucić na luz i się kochać kiedy jest ochota, czy jednak pilnować owulacji i się nakręcać cały miesiąc i ,,męczyć" męża częstym seksem. Naprawdę bardzo chcielibyśmy teraz drugiego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadu mi po pierwszym cyklu też było przykro, teraz przy drugim wrzuciłam na luz i póki co staram się nie spinać, bo wiem, że to może blokować. My jak się dorwiemy po kilku dniach rozłąki to kilka razy dziennie potrafimy się kochać. Przy okazji jak mam owu, to jakoś staramy się zobaczyć, ale niestety to nie takie proste. A niestety owu przypada mi zawsze w tygodniu, jakby był to weekend to inna sprawa by była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debilka temat założyła:/ brakuje słów na takie pustaki jak TY autorko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w drugim cyklu, a każdy mówił że po tylu latach (6)stosowania pigułek będzie ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara12
Ja z mężem staramy sie o 1 dziecko mamy juz 16c za sobą ten jest 17ty ale w tamtym tygodniu złapałam infekcje i wczoraj poszłam do przychodni a ze nie mieszkam w Pl to przyjęła mnie pielęgniarka kazała opisać co sie dzieje i nawet nie zbadała nie popatrzyła tylko kazała isc po 17tej do apteki po antybiotyk wczoraj powinnam dostać okres ale pewnie prZez ta infekcje mi sie przesunie dzisiaj juz mnie dosc mocno brzuch pobolewa a szkoda juz pomału tracę nadzieje Ze zobaczę 2 kreseczki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze i drugie dziecko w pierwszym cyklu. Jak was czytam to chyba na prawde jak wygrana w totolotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 33l. staram się 2 lata i nic też byłam rozczarowana po 1 cyklu a teraz to jestem wqrwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosdiadosia
My staramy się już od 8 cykli, a od 2 cykli prowadzę kalendarz owulacji na http://ovufriend.pl/ mam nadzieję, że już wktórce będę mogła na ovu zaznaczyc dwie kreski.... :) wierze, że wkrótce się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W drugim cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×