Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

warsztat samochodowy

Polecane posty

Gość gość
Regeneracją maglownic, geometrią kół i serwisem układów hamulcowych zajęli się dla mnie specjaliści z http://www.autouklad.pl/ . Obowiązek wykonali niezwykle sprawnie, szybko i profesjonalnie w związku z czym powrót na drogę był nieunikniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja większość rzeczy, które mam do naprawy oddaję w dobre ręce specjalistów z https://sabat.lublin.pl/ :) Wiem,że mogę im zaufać. Wszelkie prace wykonują rzetelnie, zawsze podpowiedzą mi jak lepiej dbać o samochód, aby służył długo i bezusterkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
auto serwis wadowicka w Krakowie nr 1, zgadzam się ze wszystkim co zostało o nich napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam od czasu do czasu z warsztatu samochodowego https://www.tand.pl/ w Gdyni. Firma Tand prowadzi serwis samochodowy oraz sklep motoryzacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest wiedzieć gdzie można wymienić czy kupić na przykład szybę samochodową. Ja znam taki punkt w www.szyby-autobusowe24.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fachowe i profesjonalne podejście zawsze mogę liczyć ze strony warsztatu samochodowego http://motostrefa.olsztyn.pl/ . Oferowane przez nich naprawy mechaniczne nie raz doprowadziły mój pojazd do właściwego stanu. Trudzą się także wymianą opon - z ich pomocą powrót na drogę to łatwizna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wszelkie śruby, nakrętki etc https://sruby24.pl/pl/ mają naprawdę solidny wybór a i cena nie odstrasza. Podoba mi sie także ich fachowe doradztwo oraz to, że spokojnie można liczyć na terminowe i szybkie realizacje zamówień. Polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to problem ze skrzynią biegów to w Lublinie na Choiny jest dobry serwis skrzyń biegów http://www.sebkar.pl/ Solidnie, skutecznie i do tego cenowo bardzo w porządku. No i dają 6-miesięczną gwarancję na naprawę i to bez limitu kilometrów. Sprawdzony serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denWer
W okolicy Gliwic to auto naprawiam zawsze w katowickim serwisie Bawaria Motors BMW. Dogodny dojazd, spoko obsługa i fakt to aso to najtaniej nie jest ale konkretnie naprawią ci samochód. Do nich mam zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim warsztatem samochodowym w okolicach Piły to skontaktujcie się z firmą www.merc-jaworowscy.pl  Sam do nich jeżdżę gdy mam jakiś problem z samochodem i wiem że mogę tam liczyć na profesjonalną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mARCIN

Ja wiele razy korzystałem z usług warsztatu www.autoperfektmulak.pl z Lublina. Warsztat oferuję usługi z zakresu  mechaniki samochodowej, diagnostyki,  Klimatyzacji samochodowej lub Chip - Tuning. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietraszek

Zależy o jakim mieście w ogóle mówimy drogi kolego 🙂 Ale generalnie w Gdańsku to faktycznie RIng jest chyba najlepszą opcją i jednocześnie najtańszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annicki

Ze Skodą, Volkswagenem czy Audi udajcie się do warsztatu Auto Skoda Serwis. Mieszczą się w Krakowie na Biskupińskiej. 100% solidności i profesjonalizmu a przy tym zupełnie normalne ceny no i samochody oddają zawsze w terminie. Ja jestem z ich usług w pełni zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertMikus

Ja stawiam jednak na aso i moim zdaniem jest to zdecydowanie najlepsza opcja jeżeli chodzi o auta nowe bądź lekko używane. Tak też jest w moim przypadku a dokładnie Hyundaia i30 którego serwisuję w Auto Res Rzeszów. Zawsze wysoki poziom realizacji, do tego miła i wyrozumiałą obsługa klienta, a mechanicy potrafią sprawnie diagnozować wszystkie usterki bez przeciągania terminów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi

W Nowogardzie działają www.l-service.pl , którzy już nie raz doprowadzili mój samochód do należytego i solidnego porządku. Dokładnie takich usług poszukiwaliśmy! Zaoferowane przez nich usługi stoją na bardzo wysokim poziomie. Mogliśmy liczyć na mechanikę samochodową i serwis opon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Ja mogę polecić firmę  ELFA Szyby autobusowe24.  Firma autobusowe24 z Krakowa oferuję sprzedaż hurtową i detaliczna szyb autobusowych, montaż szyb czołowych do autobusów, montaż szyb autobusowych bocznych, montaż tylnych szyb autokarowych , regenerację szyb bocznych i tylnych, bezgotówkową likwidację, rozliczanie szkód komunikacyjnych ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi na terenie Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Polecam firmę Em-Ka Auto z Łodzi, która oferuję regenerację i naprawę aut francuskich typu  Renault, Peugeot, Citroen. Firma specjalizuję się głównie w naprawie i regeneracji tylnich belek i belek skrętnych właśnie w takich autach francuskich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

W Katowicach mają bardzo dobry serwis dla Forda na Grota Roweckiego 49 A w FORD SŁAWEK . Zakład oferuję  wszystkie czynności przewidziane procedurami serwisowymi dla aut marki Ford oraz posiadają wiedzę , doświadczeniem i sprzętem do realizacji każdego zadania z zakresu obsługi technicznej i serwisu prewencyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos92

czesc. szukam opinii na temat www.tuning-olesnica.pl. Czy ktoś korzystał z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max1985

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję naprawę i sprzedaż autokarów to polecam firmę  Bus - Service w Opolu, gdzie możemy skorzystać z oferty na naprawę autokarów.  Firma oferuję  i specjalizuję  się w mechanice autobusowej, naprawach blacharskich i lakierniczych w bardzo dobrych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Moim zdaniem warto również podjąć dobra współpracę z osobą, która prowadzi sprzedaż akumulatorów samochodowych.  Ja znam taką firmę i jest to firma Bat Profi z Będzina.  Firma oferuję dobre ceny i 100%  sprawdzony sprzęt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Polecam firmę  JURGAL z Mikołowa, która zajmuję się  zarówno naprawą pojedynczych podzespołów silników samochodów ciężarowych i osobowych – regeneracją bloków silnika, siłowników, czy naprawą wałów korbowych, jak i kompleksową regeneracją całych silników. Firma oferuję również  usługi z zakresu honowania przemysłowego oraz mycia ultradźwiękowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Ja polecam  firmę ELFA Szyby autobusowe24  w której  można skorzystać z usług na : sprzedaż szyb autokarowych, montaż szyb czołowych do autobusów, montaż szyb bocznych, tylnych oraz bezgotówkowa likwidacja , rozliczanie szkód komunikacyjnych i tym podobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Jak dla mnie dobry warsztat w Kielcach - AVANTI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derex45

Znam doskonale tą firmę  ELFA   i również ich polecam . Moim zdaniem bezpieczeństwo jeżeli chodzi o dobrze zamontowane szyby to podstawa w tego rodzaju transporcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woronko

Ja w Pile z Mercedesem jeżdżę do MERC Jaworowscy www.merc-jaworowscy.pl Mega solidny warsztat, rzetelny i z dobrymi cenami. Nigdy na nich nie narzekałem, zawsze pełen profesjonalizm i wszystko wykonane na tip-top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek

Polecam https://intercar-wroclaw.volvocars-partner.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka

Ja polecam w Opolu https://intercar-opole.volvocars-partner.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia39

Każdy samochód z czasem się psuje. Jeśli mieszkasz w Rzeszowie, mogę polecić Ci warsztat www.carsconcept.rzeszow.pl . Zajmują się m.in. diagnostyką komputerową, serwisem turbosprężarek oraz naprawą samochodów osobowych. Posiadają wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×