Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

warsztat samochodowy

Polecane posty

Gość gość
Ja niedawno byłem w www.cartech.auto.pl na diagnostyce i mogę polecić ich ze względu na profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak mam jakiś problem z autem to jade do tego serwisu www.v-serwis.pl . Zawsze mi dobrze doradzą i nie sciagają kasy jak to w tych pozostałych "serwisach" jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest też wiedzieć gdzie uderzyć jak sie koło przebiję lub coś się stanie z kołem. Dobry zakład wulkanizacyjny znajdziemy tu www.speedgum.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie też o regularnej wymianie płynów samochodowych, to również ma wpływ na sprawność pojazdu. Mój maż kupuję chemię motoryzacyjną od tej firmy http://www.active-chem.pl/. mają bardzo wydajne płyny do chłodnic i płyny do spryskiwaczy w koncentracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Q Serwis Marek Tomczak. Świetny serwis, fachowa i szybka obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalurg1
a powiedzcie mi gdzie mógłbym naprawić samochód terenowy? Ja wiem że te wszystkie szwagrexy i poljurki chętnie by sie tym zajęły, ale potrzebuję warsztatu który skupia się tylko na terenówkach, najlepiej w okolicach Krakowa powiedzmy do 15 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również korzystałem z usług Q Serwis Marek Tomczak. Bardzo dobry serwis, szybko naprawiają i jest tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś z Pruszkowa lub okolic mogę polecić www.faben.pl. Bardzo sprawnie radzą sobie z wszelkimi naprawami, ja regularnie ich odwiedzam gdy coś się dzieje z samochodem i jestem zadowolony z obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielski28
Metalurg1 a to faktycznie lepiej znaleźć kogoś konkretnego, bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. znam pare warsztatów z Krk i żeby nie było że reklama to dam ci namiary na kilka a Ty sobie sam wybierzesz ok? no to łap: Spartan AST są na Płaszowie www.spartanast.pl / offserwis4x4.pl koło cmentarza rakowickiego / i inssa.pl na Zabłociu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbern
ja słyszałem sporo dobrego o spartanach, ostatnio mieli sporo zmian i wygląda na to że to były zmiany na dobre, paru nowych mechaników, sprzęt - zacząbym tam na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metalurg1
dzięki chłopaki, rozejrze sie jeszcze i dam znać jak poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydech
spoko, a tak właściwie co ci sie zepsulo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy też z czym masz problem. Ja niedawno miałem regenerowaną turbosprężarkę w www.turboreg.pl i śmiało mogę polecić ze względu na profesjonalizm i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno byłam w serwisie www.turbojulita.pl ponieważ miałam uszkodzoną turbinę. Trochę poczytałam opinii w Internecie i zdecydowałam się jednak na regenerację zamiast kupna nowej. Jak na razie działa dobrze i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irina1
Maglownica niestety psuje się bardzo często. Warto mieć kontakt do sprawdzonej firmy bo nigdy nie wiesz, kiedy Twoja też się zepsuje. Auto-Rege to jedyna w Polsce firma, która działa w ten sposób, że najpierw oni wysyłają do Ciebie zregenerowaną maglownicę, a dopiero potem Ty odsyłasz im swoją. Zapisz sobie tę nazwę bo nigdy nie wiesz, kiedy się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senka432
Ja jestem u mechanika bardzo rzadko. Najczęściej tylko na badania okresowe auta. Jak szukacie dobrego mechanika albo stacji kontroli pojazdów, to może ich oferta was zainteresuje http://www.diagmot.waw.pl/usługi/ Skp jest w Warszawie na Ostroroga 20 A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zakup preparatów antykorozyjnych to preparaty Rust Check http://www.rustcheckcorolon.pl/ są moim zdaniem niezbędne nie tylko w warsztatach ale i na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik88
Też sugerowałabym stację kontroli pojazdów na Ostroroga 20 A w Warszawie http://www.diagmot.waw.pl/usługi/ Zajmują się mechaniką, ale też robią badania okresowe auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze i każdemu z osobna polece warsztat samochodowy www.autocentrumjacex.pl . Szybka obsługa i sprawna obsługa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zdarzyło się, że miałem kilka dość poważnych awarii w samochodzie. Problem w tym, że ciężko było mi znaleźć mechanika, który byłby w stanie naprawić to co poszło w aucie nie tak. Popytałem wśród znajomych, pojeździłem i blisko mojej miejscowości, w Chotomowie znalazłem www.modzelewscy.pl, gdzie udało się naprawić wszystko za jednym przyjazdem i do tej pory kłopotów z samochodem nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Automen
słuchajcie koledzy, potrzebuję namiarów na serwis samochodów off road w Małopolsce. generalnie mieszkam w Bochni, ale spokojnie mogę dojechać. Ważne żeby serwis był naprawdę mocny. Rzućcie mi kilka propozycji, ja sobie później poczytam, poszukam opinii, podzwonię i zobaczę. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7Kurrek
a co Ci sie skasztaniło w wozie? jaki wóz masz w ogóle? ja czasem z kolegą naprawiamy, sami też jeździmy więc możemy zajrzeć jak to nic poważnego. Też z Bochni jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Automen
Nie trzeba dzięki, wolę mieć wszystko w papierach, gwarancję itp. poza tym mam sporo rzeczy do zrobienia, więc nie skończy się na jednej wizycie podejrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie sporo jest warsztatów w Krakau. Też dojeżdżam tyle że z Zabierzowa na Płaszów, do chłopaków ze Spartan AST. Któryś znajomy mi polecił ich warsztat i nie żałuję, dobrze się spisują. No i jak lubisz mieć wszystko w papierach to też nie ma się do czego przyczepić, bo fakturki zawsze są na czas. Mnie też już irytowały wszystki Miet-rury które myślały tylko, na czym tu "pocyganić" i oskubać klienta, albo chociaż pokręcić w papierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynnkkoo
Szukacie dobrego serwisu mechanicznego w Warszawie lub okolicach gdzie otrzymacie samochód zastępczy na czas naprawy czy przeglądu ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na aktualną ofertę Honda Plaza oni właśnie oferują takową możliwość http://www.autoplaza.com.pl/pl/samochod-zastepczy-na-czas-przegladu.html otrzymacie niesamowity samochód zastępczy na czas naprawy czy przeglądu, super opcja jaką ciężko spotkać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio oddawałem auto do Q Serwis Marek Tomczak. Bardzo dobry i solidny mechanik, w dodatku cenowo bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×