Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmilyStarr

NIE CHCĘ CHOREGO DZIECKA.

Polecane posty

Gość gość
autorko oddaj to dziecko jak nie chcesz chorego , maly down to moze i radosc ale dorosly down to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia 1
Na pewno pokochasz swoje maleństwo.Nie wierzę że nie chcesz chorego dziecka.Nie odtrącaj maluszka, bo ono potrzebuje miłości matczynej.Dziecko na pewno odwzajemni Twoją miłość.Tego Ci szczerze życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to jest podłe ale przyznaję racje tym co mówią ze na siłę nie pokochasz a niby dlaczego masz go wychowywać?Bo go urodzilasi jak robot automatycznie bo tak trzeba .Nie nic nie trzeba jak dzieciaka kochać nie jesteś w stanie to oddaj .Tam gdzie go zaakceptują albo będą musieli bo za to biorą pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
autorko ale jak to było? tak dokladniej? pytam bo nie jestem zorientowana w temacie ale z tego co tu wyczytałam wielokrotnie to wlasnie juz bedac w ciaży stwierdza się tą chorobę. wiem, ze kafe to nie wyznaczink i nie siedza tu specjalisci ale jednak matki ktore czwesto opowiadają swoje prawdziwe historie,prawdziwe dramaty,walki,po co miały by klamac? byc moze tez zdarza się tak ze choroba "wychodzi" dopiero po porodzie ale naprawde nie słyszałam o takim przypadku zeby dziecko było chore na zd. a okazało się to dopiero po porodzie. wielokrotnie czytałam tu o jakiejs niskiej przeziernhosci karkowej czy cos ta,.lekarze stwierdali jakas kosc nosową,tylko czyałam bo nic z tym tematem nie mma wspolnego ale pamietam ze juz w pierwszych tygodniach ciąży jest to wykrywalne i to na "normalnym" usg. a jak bvyło u ciebie? moze nie zrobilas dostatecznych badan? piszesz ze oboje jestescie młodzi i nie było takiego przypadku wiec moze bylas zbyt pewna siebie ze dziecko bedzie zdrowe i nie zrobilas dostatecznych badan? tylko pytam. co do samego tematu-kiedys jak bylam dzieckiem jezdziłam z mamą do jej kolezanki z pracy,ona miala 3 dzieci, najstarsze miało zd, mlodsze zdrowe. nie powiem ze sielanka bo wiadomo ze ciezko jest opiekowac się takim dzieckiem-ten syn był juz wlasciwie duzy miał moze z 18 lat? ja moze wtedy 7,8? ale wiem ze bardzo go kochali,wspierali i traktowali jak pozostałe swoje dzieci,zawsze mi się to podobało i mialam do tych rodzicow wielki szacunek za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wifi, nie jestem autorką, natomiast ponieważ w ciąży miałam masę problemów (między innymi brak kości nosowej i potem amnio) to mogę odp. na twoje wątpliwości. Nawet prawidłowo wykonane bad genetyczne USG w 11-13 tc daje 90% szans na wykrycie ZD. Oznacza to, że 10% przypadków gdy występuje trisomia 21 nie zostanie w ogóle wykryte podczas tego badania. Dodatkowo zrobiony test pappa zwiększa szanse wykrycia do 95%. Tylko amnio daje 100% pewnosci, ale nie robi się jej przecież standardowo. Sprawę pogarsza jeszcze fakt, że nie wszyscy lekarze, którzy wykonują badanie genetyczne USG mają odpowiednie kwalifikacje i sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
gość dziś acha rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×