Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
Z Anita to nigdy nic nie wiadomo kiedy mówi prawdę a kiedy sobie dopowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia poczytaj temat a potem udzielaj rad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka gdzie jesteś? Odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Anitka się tak długo nie odzywa to zwiastuje jakieś problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita uważa że robi taką tajemnicę państwową z tej ciąży że nikt o tym nie wie a na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam Anita? Jak mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka jestem, dawno Cię nie było. Pisz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wekeen bylam na popgotwiiu bo dostalam taich boli brzucha i zaczle ai leciec nkrew tata nie zawiozl do szpitala na szczesic enie kazlai mi zostac ale powiedzieli ze mama lezec odpoczyhwac i sie niestresowac ze to prawoddpdobnie os stresu sie stalo na ppniedzialak mialam wizyte u lekarza tata mnie zwiozl zbadal mnie i powiedzial ze wszystko jest narie w porzadku ale mam sie nie przemeczac i nie strsoac dziecko rosnie dobrze i ejst zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak worilismy do domu od larkza to ttaa poejcahl odebrac mame ze szpitala bo obiecal jej ze ja wezmie zawwiezie do domu bo moj mimo z emial wolne o powiedzial z enie ma czaus po nia przyjechax bo jedzie na fuche najlepsze jest to ze poejchal sobie na fuche i nie zostawil nidgzie kluzy tata sie nie mogl do neigo dodzwonic i nie wiedzial co ma zrobic wie zabral mama eod nas do domu ja sieziala w pokoju i ni ychodizlam do niej bo nie chcujcoal z na rozmawiac ani nei chcuialam zeby moj bzuch zobaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama siedezial u ans do wieczora bo dopieor wtedy sie tata dodzownil do mojeog ktory stwirdzilz enie slyszal telefonuiw ogogle zpaomnial o ty ze mama ma dzisia przyjecha ci jeszcze ebzczlenie zpaytal sie tatay czy musi ja dzisiaj przywozic bo do nieog prszyly kolezanki i nie chche sobie siary robic... ehh tata sie zdenerola bardzo odwilz mamae do mieszkania a tam imrpez ana ale glosna muzyak wodka nma sole siedza piaj i pala a amma jak oabczyla wodke i fajki to od razu odzdrowiala lepije sie pocuzla i sie do nich dosiadla tgata powiedzial z enie ma na nich nerwow i ostatani rsz tam bl i ostatni raz im w czymkolwiek pomaga;l bo juz nie chc emiecn znimi nic do czyniernia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecna żona twego ojca pewnie ma na okrągło podniesione ciśnienie i przeklina dzień, w którym trafiłaś do nich po raz pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...o ile cała ta historia nie jest czyimś wymysłem, bo uwierzyć trudno, że tyle zdarzyło się jednej osobie w tak krótkim czasie. Materiał na film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nawetnie hce mi sie myslec o tym mam nadzieje ze to juz jest koniec tgego tmtu i nie bedziemy miec wiecej zn ikmi do czyniueia... bo wiem ze tata sie z zona przez to klpocicl lyszalam wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki koniec :D Twoja mama za moment znów wyhoduje sobie robaki i ktoś będzie musiał interweniować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj byly juz wie, ze moze do was zadzwonic, przyjsc bez zaproszenia i zalatwi wszystko, wszelkie jego obowiązki przejmiecie. Kiedys przywiezie twoją matkę, wysadzi pod domem i...zostawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec jest idiota po prostu. Sprawę powinien zgłosić do mopsu i umyć ręce. To nie jest jego sprawa. A w mopsie powiedziec jak sprawa wygląda tj ze mieszkanie zostalo przepisane ma exa i tyle. Skończy sie tak,ze przez ta patologie rozwali mu sie małżeństwo,w jego domu zamieszka matka i Anitka z dzieckiem. Znam ten typ jest taki jak mój mąż. Pomoże zawsze i wszędzie nie myslac o konsekwencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitla ale Ty dbaj o siebie. Musisz byc ostrozna. Nie przejmuj sie swoja mama i swoim eks. Teraz jestes wazna Ty i dzidzius. Ktory to tydzien? Myslalas juz o wyprawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś się łudzi że ona myśli o wyprawce to jest w błędzie. Ona jak się dziecko urodzi to pomyśli - chyba trzeba jakąś pieluchę czy coś takiego... I jeszcze będzie tu pisać na 100% pytając co ma kupić z dzieckiem na ręku. Ona zawsze wszystko na ostatnią chwilę nie zauważyliście tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi Anity, ale jeszcze bardziej jej dziecka i macochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też żal jej dziecka bo ono nie jest niczemu winne... A i tak będzie miało ciężki los. Zresztą gdzie tylko nie pojawi się Anitka to od razu są kłopoty i problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dajcie spokoj z tym biadoleniem. Jakos sie dziewczyna ogarnie. Latwo nie miala i nie ma. Ciekawe czy gdybyscie wychowywaly sie w tak dysfunkcyjnej rodzinie to tez byście byly takie madre. Anita musisz ponyslec o wyprawce dla dziecka. A sprawe mamy najlepiej zglosic do mopsu. Moze przydziela jej miejsce w domu opieki jakims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe od kiedy ludziom którzy pracują i na własne życzenie się doprowadzają do takiego stanu przydziela się miejsca w domu opieki... Zresztą ciekawe co z pracą tej matki czy jest na chorobowym czy po prostu przestała chodzić do pracy... I jeśli ją zwolnią to kto ją będzie utrzymywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie wątpliwości, ze ten temat jest autentyczny? Że nie jest to bajka wymyślona przez zarządzających Kafeterią? Kto z was w ciagu dwóch lat przeżył tyle, przeszedł przez kolejne zakręty życiowe: ślub, zdrady, dziecko kochanki, rozwód, wyprowadzka z domu, balety z obcymi facetami, ciąża, powrót byłego męża do życia głównej bohaterki, choroba matki..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy tylko wydaje sie, ze Anita wychodzi na prostą jest wielkie bum i temat zaczyna zyc od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś mógł coś takiego wymyślić i ciągnąć to przez tyle lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×