Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
Co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy pisz co u Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a narazie wsyzskot wmprzadku nie odzywal sie ani mj ani amama w domu tez sposkoj tata sie juz nie klioc nz zona za tydzien wuyejzdzaja na wczasy na dwa tygodnie leca do hiszpanii ehh boje sie troche teog jak zostae sama no sa niby synowie tatay ale wiadomo ich to wiecje nie ma niz sa jednem ma dziewcyzne i p;rzesieudje u niej codziennie i wieksozsc nocy drugi jedzie na wakacje z tym samym czaien zkolegami a trzeci to wiaodmo jeszcze dziecko tzn z w gimnajzum jest i tez cale dnie z kolegami sie buja wiec bede praktycznie sama cale dwa tygodnie i troche sie strsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no i troche is estresuje tym ze wcale e czuje dziecka zeby sie ruszalo troche czytalam w internecie i juz powinam cos czuc tak pisali a ja nic nie czuje :( mysliicie ze to cos znczy i ze moze to przez to ze kre wmi eliala wtedy i bylam na pogotowii>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytaj neta, ja ruchy poczułam w 20 tyg a wcześniej też stres bo coś gdzieś przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość ma rację. To jest indywidualna sprawa jedne kobiety czują ruchy wcześniej inne później. Nie masz się czym martwić. A który to już tydzień? Brzuszek widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
Ja ruchy czułam od 19 tygodnia a takie,że brzuch mi sie ruszał z 2 tygodnie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eehh to troiche mnie pocoieszylyscie. tydzien 18 a brzuzsch tak srednio no jak jestem bez bluzki to widac ze jest wyp;iety ale jak zoleze luzna bluzke to nic nie widac chyba ze sie opnie na bruzchu a wam kiedu urosl tak ze juz nie moglyscie tego ukryc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka ja ruchy zaczęłam czuć dopiero w 23 tc a brzuch zaczęło być widać i ewidentną ciążę dopiero jakoś 27-28 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh to dobrze iceisze sie moze u mnie tez tak bedzie zed dlugo bedzie mozna ja ukryc nie chce nrazie zeby nikt wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam Anitka? Co się u Ciebie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni cis enie dzieje jest s;pokoj dzisiaj siedzial,am w basenie znow caly dzien bo tak goraco a teraz cois zaczelo wiac taki przyemmny wiatrek dla ochlody sie przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
no u mnie był mocno juz widoczny od 15tygodnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
A masz juz kupione cos dla dziecka? A jak nie to od kiedy zamierzasz sie za to zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka a skąd masz zamiar wziąć na to pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
Heh jak to nie myślisz? Najlepiej jakbyś już coś zaczęła kupować bo potem wydatek na raz Cie przerośnie. Musisz pociągnąć ojca dziecka o alimenty nie masz wyjścia. Tata Ci tego nie sugerował, że on musi łożyć na dziecko? Nie możesz podchodzić do tego ,,jak się urodzi to będziemy myśleć" bo potem jest za późno. Dziewczyny miały racje ty nie widzisz problemu puki dziecka niema na świecie. Anita będziesz mamą i to bardzo dobrą, troskliwą i kochającą ale to nie wystarczy trzeba mieć też chociaż minimum rzeczy dla niego. Za co kupisz pampersy, mleko, lekarstwa, ubranka jak dziecko będzie potrzebowało co 2 miesiące większy rozmiar. Tata z macochą Ci pomogą to są święci ludzie ale musisz dać coś od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój ojciec i macocha zostawiają dziecko w wieku gimnazjalnym bez opieki i wyjeżdżają na dwa tygodnie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
No ja wiem,że teraz do pracy nie pójdziesz i pewnie przez najbliższe dwa lata tez nie bo musisz sie zająć dzieckiem dlatego tutaj Ci piszemy,żebyś nie ukrywała brzucha w nieskończoność bo tak sie nie da tylko szarpnęła tatusia dziecka o alimenty. I nie pisz, że nic od niego nie chcesz bo nie masz wyjścia. Na prawde nie jest Ci głupio, że na dziecko będzie Ci musiał wszystko dawać tata i macocha? Jak Cię czytam to widzę,że jestes pracowitą dziewczyną świetnie znająca sie na gotowaniu i prowadzeniu domu. W domu u taty przeciez pomagasz to tak jakby twoja praca na teraz bo to wzystko co teraz możesz dac od siebie. Pogadaj z tatą o dziecku albo z macochą na pewno ci pomoga znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
,,Twój ojciec i macocha zostawiają dziecko w wieku gimnazjalnym bez opieki i wyjeżdżają na dwa tygodnie?" nie zostawiaja go samego w domu zostaje brat i Anita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:11 już się tych rodziców nie czepiaj, to święci ludzie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja nie mama zmaiaur rozmwiac z nim na en temat wiem ze jakby m mu powiedziala i tata byz nim porozmawial to na pewn by plaicl alimenty ale ja nie chche narazie zeby on wiedizl tylko zeby sie dowiedzial jak sie dziekco urodzic bo teraz nie chce sie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
No poczekaj do tego porodu a potem sie za niego weź;) (w sensie nie że masz go przelecieć tylko żeby płacił):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
A teraz pora spać;) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×