Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
Anita Ciebie juz nie powinno interesowac co slychaj u Angelii, byleho i Pauliny, zyj swoim zyciem a nie ich. Nie dzwon do nich juz wiecej a to zdjecie wywal do kosza i zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam poprzednie tematy Anitki i ten. Trochę mi to zajęło czasu i czuję się strasznie. Tak mnie to psychicznie wymęczyło, że brak mi słów. Miałam iść robić obiad, ale nie mam siły, chyba jakąś komedię obejrze, bo normalnie czuję się tak przytłoczona jej historią, że aż zaczynam analizowac swoje życie i myśleć a co by było gdyby... Mogę też uwierzyć w to, że to nie prowokacja, w mojej rodzinie tez sie ciekawie działo i słyszałam wiele podobnych historii, sama jako nastolatka brałam udział w wielu imprezach i niejdną taka Anitkę, Paulinę i Angele poznałam i chyba dlatego teraz mi tak dziwnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Anita wciąż nas pyta o rady i...wciąż powtarza te same błędy... To po co w ogóle pyta co powinna zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Anitka niepotrzebnie tam dzwoniłaś ale już czasu nie cofniesz. Nie kontaktuj się z tymi ludźmi myśl o sobie i o dziecku a nie o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co wma chdozi p[rzeciez nie spotkalam sie z nim i dobrze wiecie ze sie z nim nie spta :( a do anglei zadzownialm bo sie po protu chcialam dowiedziecz cyz sie cs stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chodzby nawet sie cos stalo to nie powinno Cie to obchodzic, rozumiesz? niech sobie zyja wlasnym zyciem a Ty wlasnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co to robisz? Znów wchodzisz na stare śmieci. Powinnaś zakończyć sprawę raz na zawsze a nie interesować się i wydzwaniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez niedawno chcialas ukrywac ciaze przed nim a teraz juz sie nim interesujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie Ty masz sie nim interesowac tylko on dzieckiem i placac alimenty. A to znaczna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie wracaj czasem do niego, bo pogprszysz sobie tylko sprawe. Anita tata Ci juz nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak trzymaj. Ktory to tydzien ciazy? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka znowu zniknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, dajcie spokój. Ona urodzi na koszt taty (jego ubezpieczenie), wyprawkę tez tatus zalatwi, a potem..przeprowadzi się do byłego. Nie mam na imię Kasandra, ale ze tak się stanie jestem pewna :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim cudem na taty ubezpieczenie? Poniosło Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jak na taty ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ze ojciec dopisze ja do swojego ubezpieczenia, moze juz jest fikcyjnie u niego zatrudniona, na umowe-zlecenie na przykład, byle byl oplacony pobyt w szpitalu. Anita nie będzie mieć macierzyńskiego, ale przynajmniej za poród nie zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest zatrudniona to macierzyński dostanie ale to już nie nasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 tydzien czuje sie dobrze nic mnie nie boli tylko sie martwie ze brzuhc juz widac i w niektore dni jest mi niedobrze i jestem slaba ze tylko lezec a tak to poza tym w przadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz status prawny? Pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec moze płacić jakies podstawowe ubezpieczenie zdrowotne za Anitę, albo zadbal o to, by sie zarejestrowala w UP, a wtedy urząd za nią to ubezpieczenie płaci. Ale to tylko zdrowotne, nie emerytalne, wiec chyba macierzyńskiego wtedy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tata placu za ciebie całą skladke zus??? To święty człowiek. Trzymaj sie go i nie dzwon juz do żadnej Angeli, Pauliny i byłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli kasa bedzie sie zgadzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×