Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula9087645

kapsułki do prania Perlux kto zna

Polecane posty

Gość paula9087645

Miałam okazję przetestować kapsułki do prania Perlux - są 2 rodzaje: do prania białych i kolorowych ubrań. Czy ktoś was stosował? Chciałabym poznać wasze opinie. Ja jak na razie nie widzę żadnych wad,a jedynie same zalety. Wcześniej stosowałam też kapsułki innych marek, jednak nie dopierały plam. Perlux, są dobre na plamy, jeszcze nie zdarzyło mi się aby czegoś nie doprały, jednak trzeba prać w temp. co najmniej 40 stopni. Dlaczego? Już przetestowałam, gdy wrzuciłam prania na 30 stopni kapsułka po prostu nie rozpuściła się do końca. Przy okazji, nie trzeba używać odkamieniacza do pralki bo kapsułki już go zawierają w sobie:) To połączenie proszku i żelu, odplamiacza oraz ochrony przed kamieniem i co najważniejsze jest bezpieczny dla alergików. Jest to też produkt polski, a to co polskie powinniśmy wspierać. Kilka dni temu gdy powiesiłam pranie na sznurku, aż sąsiadka zapytała co tak ładnie pachnie:) zapach utrzymuje się bardzo długo, teraz nawet w szafie. Ubrania są świeże i pachnące przez dłuuugi czas :) Kolory ubrań nie naruszone. Ciągle wyglądają jak nowe :) U mnie jest problem z twardą wodą, a kapsułki te ją zmiękczają , dzięki czemu kamień nie osadza się w pralce, dodatkowo specjalne składniki wiążą brud i kamień usuwając je w całości. Dzięki temu moja pralka jest zawsze czysta. Podsumowując 1 kapsułka to: proszek, żel, odplamiacz i odkamieniacz. Czyli 4 produkty w jednym. Napiszcie czy stosowałyście te kapsułki i jakie są wasze doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania7767
U mnie woda była na tyle twarda że niestety nawet specjalne perły piorące nie pomogły. Musiałam zainwestować w zmiękczacz. Koleżanka poleciła mi fajną, niekomercyjna stronę o sposobach uzdatniania http://www.filtry-do-wody.info/. Naprawdę jest tam dużo o samej wodzie jak i o jej filtracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo twardej wody te kapsułki super się sprawdzają. Usunęły nawet zaschnięta plamę z krwi z białej bluzki. No i ta biel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×