Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

luz w pochwie po jednym porodzie.

Polecane posty

Gość gość
No takie realia ale gdyby po kazdym porodzie tak się działo to nie wiem czy kobiety tak chętnie by planowały kolejne dzieci.seks i spełnienie w związku są jednak dla nas ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze czesto sa wpadki po drugie taka kobieta, ktora ma juz luzniejsza pochwe po pierwszym porodzie mysli sobie, ze co jej szkodzi? jak nie sex to przynajmniej bedzie spelniona w macierzynstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam luz przy wejsciu w srodku lepiej.jakby maz mial wiekszego penisa moze nie byloby problemu.jednak chyba bylam zle zszyta.nastepne 2porody cc bo nie wiem co by mi z pochwy zostalo-a jestem drobna,mialam waskie biodra nic nie wskazywalo ze bede miec luz.b zaluje porodu sn.maz tez gada ze jest ok ale to nieprawda moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie też jestem bardzo szczupła i wąska w biodrach a tu takie coś. Myślę że mąż też różnice odczuwa ale na pewno nie taka duża jak ja.bo bardzo często ma ochotę na seks nie to co ja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pozycję najlepsze przy luzie w pochwie? Jak wy sobie z tym radzicie? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
witaaam !! czy okres moze sie spozniac od nadmiernego stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
prosze o odpowiedz.. i czy to normalne ze okres sie spoznia 15 dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi się spóźnił albo nawet prawie do następnej miesiączki. Albo miałam tylko lekkie plamienia.ale to przy dużym stresie i nerwach. Radzę wykonać test ciążowy. A jak się będzie powtarzać to badania hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
robiulam testy 3 razy i wyszły negatywnee.. codziennie mam stres w pracy i w szkole w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak 3 negatywne to nie ciąża. Na pewno to przez stres .wyluzuj bo to nie zdrowe i to nie jest tylko gadanie.prędzej czy później stres wyjdzie na zdrowiu. Jeśli wszystko będzie juz ok a nadal nie będzie okresu to do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
a czy stres zatrzymuje miesiaczke na cały okres owulacji ze od poczatku owulacja sie zatrzymuje? czy oznacza to ze zmienia sie cykl? czy os stresu mi sie spoznia? pomocyy !! uprawialam seks w gumce i facet nigdy sie nie spuscil we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
moze znasz jakies sposoby na przyspieszenie okresu? BARDZO SIE MARTWIE ZE NIE MA OKRESU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
do ilu dni czekac gdy spoznia sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
haloooooo pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres się spóźnia kilka dni lub może w ogóle się nie pojawić do następnej owulacji. Ale to normalne ńie jest..najlepiej będzie poczekać do następnej miesiączki i jeśli znów się nie pojawi to może wcale nie byc to spowodowane stresem tylko np.tarczyca. leki na wywołanie okresu są na receptę i nie są wpisywane bez powodu.jeśli miałaś nieregularny cykl to możliwe ze to przez to.wtedy ginekolog przepisze antykoncepcje na regulację cylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
nie mam problemow z tarczyca bo robilam badania niedawno z miesiac temu. co jest przyczyna ze nie mam okresu wyszły mi 3 testy negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
ale codzienny stres moze opoznic okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 dni to nie tragedia. Są kobiety które mają raz na 3 Mc. Może to tylko stres.ja w tym Mc nie miałam okresu tylko lekkie plamienia przed przez stres i nerwy.idź do gina. I wszystkiego się dowiesz. Po co się stresować. Wystarczy wizyta u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
ale boli mnie brzuch tzn podbolewa a okresu nadal nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
dodam ze seks byl w gumce i nie spuscił sie we mnie facet i robilam 3 testy i wyszły negatywne. ale okresu nie ma nadal.. ciagle zyje w stresie... boje sie czemu nie ma okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec ten ból brzucha jest spowodowany zbliżającym się okresem :). Taki organizm .czasem się rozlegulowuje. Znam kobiety które przez stres dostają okresu choć wcale miały jeszcze nie dostać. ...np.moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
ten bol brzucha trwa juz ponad tydzien i nie mam okresu masakraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedziałam ci na wszystkie pytania. Wiec nie musisz pisać w kołko tego samego. Poza tym temat tego forum jest inny. Nie martw się będzie okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog i po sprawie. ..co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
przepraszam ze sie wpieprzyylam na ten temat ale bardzo sie martwie no facet nie sposcil sie we mnie 3 testy negatywne i nie mam okresu no masaakra ciagle w pracy mam stres niedlugo mam egzaminy w szkole i sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
czy ten bol brzuch trwajacy od tygodnia to oznaka ze zbliza sie okres??? TO ZNACZY BOLI TROSZKE I PRZESTAJE I TAK CODZIENNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu nie wiem może być a może nie być. Skoro pracujesz to znaczy ze jesteś dorosła wiec ogarnij się i idź do lekarza.albo na serio w balona juz robisz i na sile ciągniesz mi tu ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
pracuje tzn tylko w weekendy no blagaaam pomozcie mi zebym sie troche uspokoilaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaa
prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×