Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Wiecie, dlaczego data 11 września jest ważna?

Polecane posty

Bo 11 września 2015 zostanie wydana nowa płyta Slayera, "Repentless" :) Sięgając do historii, data 11 września 2001 też jest bardzo ważna - wtedy też była premiera ich płyty, "God Hates Us All" :) Ciesze się, że mogłam was doedukować w dziedzinie dobrej muzyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sromowałbym cię jak opętany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
World trade center?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie przesadzajmy.;) Nie trzeba być fanem Thrashu, ani nawet Metalu ogólnie, by znać Slayera.;) BTW przez zamachy w NY, Slayer i Pantera nie zagrali w Polsce w 2001.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietasz tamte czasy? Chodziłeś/laś w tamtych czasach na koncerty? :P Kurcze, Pantera, wtedy Dimebag jeszcze żył, a zabili go na śmierć, zanim jeszcze w ogóle wiedziałam kto to. To musiały być fajne czasy, koncerty Pantery w Polsce :P ale teraz też są, co chwile jakaś gwiazda metalu gra w Polsce, wtedy chyba nie było aż tak dużo kocertów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz czemu data 2.04 jest ważna bo najwiekszy pedofil w dziejach zakończył kariere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pamietasz tamte czasy? Chodziłeś/laś w tamtych czasach na koncerty? :P" Chodziłem znacznie wcześniej. "Kurcze, Pantera, wtedy Dimebag jeszcze żył, a zabili go na śmierć, zanim jeszcze w ogóle wiedziałam kto to." Dla mnie to był szok, jak przeczytałem o tym na onecie. Dzień wcześniej, odeszła ode mnie ówczesna dziewczyna. "wtedy chyba nie było aż tak dużo kocertów :P" Nie przesadzajmy.:P Wiele zespołów grało częściej, niż obecnie (m.in. Trauma, Vader, Christ Agony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
World painted blood:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam już dawno ten filmik :P "Nie przesadzajmy.jezyk.gif Wiele zespołów grało częściej, niż obecnie (m.in. Trauma, Vader, Christ Agony). " Ale mi chodzi o zespoły zagraniczne, te z czołówki metalu, co chwile jakiś gra, wtedy też tak było, czy koncert takiego zespołu był wydarzeniem? :P "Dla mnie to był szok, jak przeczytałem o tym na onecie. Dzień wcześniej, odeszła ode mnie ówczesna dziewczyna." a ja miałam wtedy 10 lat, chyba nawet nie wiedziałam jeszcze do końca co to ten metal, mimo iż mój brat go słuchał, i był wtedy bardzo metalowym metalem, ale ja jeszcze nie do końca wiedziałam o co w tym wszystkim chodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale mi chodzi o zespoły zagraniczne, te z czołówki metalu, co chwile jakiś gra, wtedy też tak było, czy koncert takiego zespołu był wydarzeniem? :P" Może nie co chwila, ale zagraniczne zespoły występowały często i to nie tylko na Metalmaniach. Skoro jesteśmy przy festiwalach, to na S'thrash'ydle i Shark Attack też były zagraniczne zespoły, ale to w przeciwieństwie do Metalmanii, były undergroundowe festy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×