Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wstydzilabym sie wychowywac czarne dziecko

Polecane posty

Gość gość
Co za idiotki, "bo widać że to owoc romansu" :o Przecież obcy ludzie na ulicy nic nie wiedzą czy to dziecko jest z mężem czy nie i możesz mieć białe czy czarne dziecko, a sąsiedzi i bliscy i tak wiedzą, że jesteś samotna i twoje białe/czarne dziecko wychowujesz sama. Przecież nawet samotna kobieta z czarnym dzieckiem może być wdową, rozwódką, a ta samotna z białym może być dajką wszystkich osiedlowych Januszów w dresach. Serio was obchodzi co sobie kto pomyśli o waszym życiu, że aż musicie się pośrednio tłumaczyć przed Kowalską spod dziewiątki? Matko co za wsioki, tłuki i kołtuny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio widziałam polsko-japońskie dzieci PIĘKNE ❤️ Natomiast krzyżówki z murzynami? :O Rzygać mi się na nie chce, zwykłe małpki z Afryki, ani trochę nie są ładne. Poza tym murzyni śmierdzą, nie miałybyście oporów przed bliższym kontaktem z czarnuchem? Bo ja tak, obleśni, nie ma w nich nic pociągającego haaaatfuuu spluwam na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaaaatfuuu...... spluwasz powiadasz :o o borze o jeżu :( ale poziom coś mi się wydaje, że te tekściki pisze jedna i ta sama osoba w postaci autorki.... Nie wiem czy murzyni śmierdzą, nie wąchałam ale ty jak widzę latasz za murzynami jak dzika małpa i niuchasz :o No cóż są różne hobby. Wiem natomiast jak cuchną Polacy, młodzi, starzy zwłaszcza faceci wystarczy się komunikacja miejska przejechać. Jak nie młodociany dresik capiący potem to dziad z cuchnącym wyziewem z pyska i odorem moczu. Wcale nie mówię o żulach. Miałam też praktyki w przychodni.... szkoda słów, co za smród i laski w stylu: usta wymalowane - gacie obsrane :o No ale fakt wszyscy czyści rasowo i biali jak Hitler przykazał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko:)podsunelas mi fantastyczny "pomysl" adoptuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie chciałabym wychowywac mulata, po co mi taki balast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak czytam te jadowite wpisy idiotek to też bym nie chciała wychowywać mulata, bo szkoda dziecka w tym podłym świecie wściekłych suk, które jedyne co w życiu "osiągnęły" to biały kolor skóry... co tam szkoła, matura studia, praca, pasja, dorobek wszak jestem biała.... gniję z teściową w kawalerce ale jestem biała :P No tak was postrzegam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahaha sama prawda :P lata i "niucha" hahaha uśmiałam się ale taka prawda :P a Polscy panowie owszem w znacznej większości niestety CUCHNĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie zadajecie się z jakimiś śmierdzielami i burakami ze stadionu :D Mój Polski mężczyzna jest przystojny, wykształcony i kulturalny :) Nie zamieniłabym go na żadnego murzyna czy Araba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też jest Polakiem i jest zadbany ale to nie znaczy, że będę latać i wydzierać japę na kafe, że murzyni śmierdzą :o nie zrozumiałaś o czym pisałyśmy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko wtrace
... ale murzyni na serio śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo trzeba mieć jeszcze rozum by to zrozumiec , a nie sieczke zamiast mózgu . Współczuje autorce matka pewnie łopatą pożar w łóżeczku gasiła i mózg uszkodziła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w szpitalu najgorsi są pacjenci przyjmowani nagle. No tragedia. Brudna bielizna, czorrrrne paznokcie, pot obrzydliwy i wyłączam tu mechaników, robotników fizycznych i innych budowlańców, bo wiadomo oni w pracy się brudzą ale urzędnicy i policjanci to masakra najgorszy typ syfersów bleeeee, a jak raz jednemu znanemu u nas w mieście biznesmenowi pobierałam krew (standardowe pobranie pacjent sam przyszedł ze skierowaniem) to wacikiem to miejsce do wkłucia przemyłam i czarny wacik, a miejsce na ręce to biały kwadrat nagle sie stał :( fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smierdza bo sie nie myja-boja sie wody, smierdza bo sie nie maja czasu umyc ,jak sie sie tylko chodzi do meczetu i przesiaduje w kafeteriach na miescie tu tej zarazy na zachodzie pelno. Jak im dadzajakas prace to beda tak kombinowali zeby nie robic i nagle maja dywaniki i sie modla 7 razy dziennie,pewnie ze to innych irytuje(robia to specjalnie) a jak nie maja zadnej pracy to siedza na miescie z kolezkami cale dnie i pija kawunie i jedza orzeszki I WTEDY SIE JUZ TAK NIE MODLA!co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani powyżej ale co to ma do rzeczy że autorka wstydzi się wychowywać czarne dziecko? czy murzyni to tylko muzułmanie? i czy wszyscy muzułmanie sie nie myją? Wy już tu pomieszałyście normalnie chu/ja z palcem piszecie i mieszacie we wszystkie strony jak wam pasuje :o żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w rodzinie jakiegos murzyna(ale ukrywaja tego dzieciaka)i go sie nie widzi raz tylko widzialam zdjecie raczej bym nie chciala mieszac ras.ale sa tacy ktorzy lubia i lody waniljowe i lody czekoladowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój menager był murzunem inteligentny,sympatyczny człowiek dobrze ubrany używał ładnych perfum nie wiem o jakich murzynach wy piszecie ale chyba takich co Cejrowski odwiedza w buszu albo na pustyniach :) Rasistki wstrętne wam od tej bieli móżg się skurczył idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa dzikusy i koniec,brudasy smierdziuchy chalupki kleja z krowiego g//#owna i dlatego te polki tam nie zabordzo chca jechac,murzyn w afryce nigdy sie nie myje, po co? jak maja wybierac co r#¤uch#¤c ?czy koze?czy polke?to wybieraja polke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie obchodzi twoj pachnacy manager.tu sie dyskutuje o smierdzacych arabach i murzynach analfabetach.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie jestem zwolenniczką mieszania ras. Wolę mojej córeczce rozczesywać złote loki niż jakieś afro przypominające filc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weż s***********laj szczoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dzicko i jest blondynem jestem dumna zniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no tak znalazłyście sobie pole do ujadania i żadne argumenty do was nie przemówią, bo wy tu o brudasach gadace :o a gdzie można o takich idiotkach jak wy pogadać? Siedzi jedna z drugą w JUKEJU na zmywaku i jęczy. Jak tak wam źle to wracajcie u nas nie ma gett ciapatych i nikt z czarnych na socjalu nie siedzi no nie oszukujmy się, kto do Polski po socjal przyjeżdża i getta zakłada hehehe :P więc jak ktoś tu jest to faktycznie pracuje czy uczy się i jest mega zadbany. Przynajmniej ja tylko takich widziałam. Mój okulista jest czarny, zadbany i elegancki w przeciwieństwie do waszych Januszów z piwskiem w łapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topic zalozony przez gruba,niepracujaca,brzydka kure domowa,ktora ma sliczna mloda,zgrabna, zamozna sasiadke z czarnym dzieckiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś weż s***********laj szczoto. DO KOGO TO MIALO BYC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debilki ciekawe czy z tymi złotymi lokami ten wasz debilizm też im przekazujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój okulista również jest zadbany, pachnący i jest POLAKIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i klania jej sie w pas na dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie którzy murzyni mają więcej klasy niż Polscy panowie chociaż sama mam męża Polaka który jest zadbany to akurat tydzień temu stałam w kolejce przed panem polakiem to myślałam że zwymiotuje od tego smrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym chciała zdrowe dziecko mogłoby być czarno, żółto zielone w różowe kwiatki byle zdrowe :( ech jak ktoś nie ma problemów to wymyśla i wyzywa bogu ducha winnych ludzi za kolor skóry ale żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mój okulista również jest zadbany, pachnący i jest POLAKIEM! xxx No to sama widzisz, że są różni ludzie są śmierdzący biali i śmierdzący czarni, są tez zadbani biali i zadbani czarni czego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×