Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak postrzegacie rodzine z 3 dzieci?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś teraz takie czasy że antykoncepcja na wyciągnięcie ręki a ta dwa razy wpadkę zaliczyła...masz chłopa oferme co nie potrafi na czas wyjąć to niech gumke zakłada,ale pewnie panu hrabiemu w gumce niewygodnie,to lepiej bachorów jak królików naczepać xxx a dajesz im jeść szmato, że ich wyzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj patolke prawda zabolała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj patolke prawda zabolała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jej mąż taka sama oferma :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielodzietka
gość dziś teraz takie czasy że antykoncepcja na wyciągnięcie ręki a ta dwa razy wpadkę zaliczyła...masz chłopa oferme co nie potrafi na czas wyjąć to niech gumke zakłada,ale pewnie panu hrabiemu w gumce niewygodnie,to lepiej bachorów jak królików naczepać pechowiec.gif xxx Napisałam ci wulgarna krzykaczko, że chcieliśmy dwoje dzieci i najpierw urodziłam jedno, a po paru latach trojaczki!!! Jesteś totalnym rynsztokiem, a innych wyzywasz :o Napisałam też że pracuję, zasiłków nie biorę więc o co ci chodzi prostaczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ja piszę do ''wielodzietki z 19:56'' a nie do ciebie kretynko...czytaj ze zrozumieniem krowo rozpłodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:48 rozumiem, że ten dokładny opis w który się tak wczulaś to z własnego doświadczenia? bo sądząc po twoim języku tacy właśnie ludzie cię wychowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dyskutujcie z tą świnią co wam dzieci zazdrości - jej nikt nie chciał bzyknąć, nawet ruszyć widłami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach widzę ze to ty ta wielodzietka...raz piszesz ze dwoje dzieci to planowanme a dwójka to wpadski raz ze masz jedno i trojaczki..te ciąże ci na mózg padły bo sama nie wiesz jak rodziłas te bachory...kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, dziekuje za odpowiedzi, szczerze to zaskoczylo mnie to szczegolne zwracanie uwagi na figure mamy. Ja 2 mies po porodzie mam jeszcze 3 kg do zrzucenia, nie moglabym sie zapuscic, bardzo zle bym, sie z tym czula. O dziwo przy 3 dziecku dbam o siebie bardziej niz przy pierwszej dwojce, chyba dlatego ze mam wiecej czasu i ciesze sie bardzo tym, ze jestem z maluchem w domu. Zaskakuje mnie tez jak ludzie pytaja mnie jak sie czuje (ponad mies po porodzie?) i mam wrazenie , ze spodziewaja sie, ze powiem jaka to umeczona strasznie jestem i jak maluch daje w kosc, a ja ku ich zaskoczeniu mowie zawsze, ze jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielodzietka
dziś no to właśnie ja jestem wielodzietka z 19.56 ja mam córkę i trojaki :o planowaliśmy dwoje, a dwoje to niespodzianki, ja pisałam o utracie dobytku w wynajmowanym mieszkaniu i o budowie domu. Kretynka to cię robiła jak widać i nie potrafiła wychować, a z krowami to chyba jadłaś z koryta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś napij się waleriany i naucz czytać ze zrozumieniem. Logiczne, że skoro chcieliśmy dwoje, a za drugim razem były trojaczki to dwoje to niespodzianki, no kurde logiczne młocie!!! Tobie za to twój rynsztok padł na łeb totalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest rodzina normalna ma na utrzymanie dzieci to ok:) ale jezeli na odwrót robia dzieci chociaz nie mają na chleb,dzieci zaniedbane i biorą zasiłki no to patologia niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie jeżeli planowali dwoje a za drugim się trafił trójpak to chyba oczywiste, że dwójka to suprajs :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jak się nie ma argumentow to obrażasz moją matke,tylko na tyle cię stać krowo? leć do swojego pomiotu bo jest ich tyle że ci chatę rozniosą...lecz się kretynko na nogi bo na główkę już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zrozumiałam,że dwoje było planowane a potem urodziły się jeszcze dwie wpadki.Niedokładnie to opisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dno idź spać trollico, bo jakoś tobie wolno było ją od progu obrazić zaczynając od męża, a na dzieciach kończąc to są za to twoje argumenty? ma rację kobieta, bo takie coś jak ty tylko patola mogła wychować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielodzietka
tak czy inaczej to nie jest powód żeby takie barachło mnie obrażało, no ale cóż niektórzy jedyne co mogą to poszczekać w internecie tyle ich :P o 20:42 dokładnie opisałam co i jak ale się zapomniałam podpisać jednak logiczne, że ja to pisałam, bo odpowiadałam na pytanie wyżej zadanie do mnie ;) Zaś co do pani wyzywaczki to powinna się leczyć, bo to ona pierwsza niewybrednie opisała moja sytuację rodzinną, nawyzywała mnie na wszystkie możliwe sposoby gdzie ja słowem jej nie obraziłam. Kiedy odpowiedziałam jej na te obelgi usłyszałam podobny stek wyzwisk i pretensje, że ją wyzywam.... no paranoja! no cóż nie cofnę swojego zdania o tej osobie wg mnie jest to patologia wychowana przez patologię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey autorko, jakbym siebie czytała. Wszystko się zgadza, mam tak samo.pozdrawiam.v:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwojka to juz duzo a trojka omg a moja sasiadka ma 8 to dopiero jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.masz chłopa oferme co nie potrafi na czas wyjąć to niech gumke zakłada,ale pewnie panu hrabiemu w gumce niewygodnie,to lepiej bachorów jak królików naczepać xx To dopiero biedny twój chłop , ze cale zycie musi uwazac :D Zero frajdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko 3 dzieci to normalna sprawa :) idealny wręcz model rodziny :D Nie mieszkam w PL.. w moim otoczeniu 4-oro dzieci to standard , a wielodzietnośc to sie od 6 zaczyna :D Ja mam 3 :) Córe i blizniaki :) Cóz napisac.. Polki z tej biedy, troski o kase i prace zupełnie sfiksowały.. Nie stac je na dzieci, juz jedno to dramat.. Pozostaje wspólczuc.. Znamienny jest fakt, ze Polki gdy tylko czuja sie finansowo bezpieczne rodza dzieci :P Jak widac to idealnie na przykladzie UK, gdzie 3-oje dzieci u Polek to nic nadzwyczajnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dzieci to nie wielodzietna, wielodzietna zaczyna się od 4 w zwyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm...... autorko ciężko stwierdzić znam przypadek kiedy kobieta zaszła w trzecią ciążę bo nie chciało się pracować znam rodzine co ma trójke dzieci i są szczęśliwi finansowo ok a znam tez taką co nie wiedzą co to antykoncepcja i liczą na państwo.Osobiście mam dwójke dziec***alnowanych finansowo w miare ok raz jest lepiej raz gorzej nie mogę sobie pozwolić żeby isć np na wychowawczy bezpłatny ale ja lubie pracować i nie wyobrażam sobie nie chodzić do pracy do ukończenia przez dziecko 3 roku życia daje do złobka ja jestem zadowolona i moje dzieci równiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nigdy sie nad tym nie zastanawialam, jest mi to obojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm nie znam nikogo kto ma 3 dzieciz rodzin sytulowanych z dobrymi zawodami,ona maja po 1, 2-bo wiedza co to jest kasa i ile trzeba nakladu zeby je wychowac/znam za to biedy i na skraju biedy co maja 3, 4-wiadomo tam dziki rozplod bo po co antykoncepcja:0 i tak bieda rodzi biede a jakie to trzeba miec mieszkanie na 3 dzieci??sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a komu sie chfe tyle latw gownie po pachy grzebac?? komus bez ambicji chyba serio.lochom cow domu chce siedziec latami i smierdzec mlekiem serio/zadna normalna kobieta nie zdecyduje sie na 3 dzieci majac kiepska prace albo dwa pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie!!! Jestem Mamą 3 dzieciaków. Nie śmierdzę mlekiem ważę 49 kilo nie chodzę z tłustymi włosami. I teraz UWAGA nie korzystam z żadnych zasiłków pomocy społecznej nie mam stałych dochodów bo pracowałam mając umowę zlecenie jak ciąża zaczęła być widoczna delikatnie mówiąc podziękowano mi. Dziecko dziś ma 6miesięcy. Pracuję dorywczo. Dzieci wychowuję sama. Nie z własnego wyboru. Mąż zmarł A ja w tym wszystkim żyje i wiem na pewno że tylko i wyłącznie dzięki dzieciom. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka ma 3 dzieci. W każdej ciąży pracowała zamiast lecieć na L4, po macierzyńskim wracała do pracy, bo miała te luksus, że dziećmi zajmowała się babcia. Macie bardzo wąskie horyzonty i stereotypowe myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postrzegam normalnie , 2-3 dzieci to dla mnie taki standart natomiast zawsze mam mieszane uczucia jak widze bardzo zamoznych ludzi z jedynakiem , mam wrazenie ze zrobili sobie to dziecko tak dla dopelnienia swojego posiadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×