Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga na trójkąty

Polecane posty

Gość gość
20:09 miało byc, oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mam zrobic zeby moja byla do mnie wrocila? Mozna operacyjnie powiekszyc penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ja:) spustoszenie po byłej- kazdy to przeżył. Poszukaj innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam caly czas, ale nie jest mi latwo bo jestem niesmialy i mam kompkeksy a pozatym caly czas mysle o bylej i boli mnie ze z kims innym jest jej lepiej niz ze mna k***a jakie to zycie jest c*****e :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezba
Kto do wymiany zdj w odpowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyszłam z inicjatywą trójkąta z obcym facetem.Mąż zaakceptował mój pomysł pod warunkiem,że będa minimum dwa trójkąty.Jeden z dużo starszym facetem a drugi z dużo młodszym i będę każdemu z nich obciągała.Chyba chciał by mnie odstraszyć,lecz się nie udało.Dobiegam do trzydziestki pierwszy był starszy ponad dwadzieścia lat facet z dość znacznym sprzętem który mnie zaskoczył bo takiego ostrego seksu nigdy nie przeżyłam z mężem.Drugi był młodszy około dwadzieścia lat nie zaskoczył bo po włozeniu szybko doszło u niego do wytrysku przeprosił mówiac ,że to z podniecenia dokończył mąż dopprowadzaja mnie do orgazmu.Dopiero po godzinie sie ogarną i dobrze mnie zerżnał i dostałam drugi orgazm.Oboje mieli niezły smak spermy więc zrobiłam z połykiem gdy po skończonym seksie dopochwowym imobciagałam do skutku co prawda nie była to wielka ilosć spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urzekła mnie twoja historia 💤 i geometria z pały wyssana 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet bardzo chciałby zobaczyć jak posuwa mnie inny i najlepiej młodszy ale w naszych stronach ciężko znaleźć kogoś odpowiedniego i godnego zaufania a wśród znajomych nie mamy który nadawałby się. Szkoda bo chętnie zabawilibyśmy w trójkącie z jakimś fajnym kolesiem. Zastanawiamy się też nad parą z którą moglibyśmy się umawiać raz na jakiś czas. Zawsze to jakaś odmiana od normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy warto? Mnie to by nie rajcowało, o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś sie obawiałam gwałtu.Gdy jestem w związku to pragnęłam mieć kontrolowany gwałt.Doszło do tego za zgoda męża i mąż z dwoma kolegami mnie brali kolejno kilka godzin było wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nie chcemy żeby nasz związek spowszedniał. Cudownie nam ze sobą i zaspokajamy się w 100% i w seksie próbowaliśmy już wszystkiego oprócz trójkąta i po przeczytaniu wielu opinii uważamy że warto spróbować szczególnie wtedy gdy patrzymy na naszych znajomych będących w związkach i już po paru latach nudzą się sobą i szukają wrażeń na boku zamiast wspólnie urozmaicać sobie pożycie seksualne które w każdym związku jest chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzanie na boku to ohydne! My się zbawiamy z inną parą jest wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem byliśmy umówieni u kolegi w mieszkaniu by nie robić sensacji u nas w mieszkaniu bo mieszkamy z teściami.Po przyjściu powoli zaczęła się rozkrecać imprezka i w pewnym momencie mialam się położyć rozebrana przed mężem i trzema naszymi kolegami.Gdyby nie mąż to bym się nie zdecydowała.Mąż delikatnie zaczął mnie pieścić i rozbierać gdy położyłam się z rozłożonymi nogami i delikatnie drżąc.Mąż sie rozebrał i przytulił by mnie uspokoić.Po przytuleniu mnie się uspokoiłam i podszedł do nas przy kroczu z k*****m by we mnie wejść.Położył członka na wargach chcąc wejść we mnie zaczęłam się cofać cipką w tym momecie mąż mnie przytrzymał za posladki i ostro się wbił po same jądra.Po kilku posunięciach zaczęłam jęcząc co było oznaką zaczynającego sie orgazmu.Mąż mnie jeszcze mocniej przytulił gdy wytrysna we mnie wyszedł i kolejny we mnie wszedł nie widziałam który z nich ,maż za to patrzył ja na niego jak dobrze obserwuje cipkę.Przy następnych nie doszłam do orgazmu gdy mąż we mnie wszedł jako ostatni zaczęło się wylewac z cipki gdyż byli bez prezerwatyw.Chciałam by powtórzyc ten seks lecz mąż nie pozwolił więcej na seks grupowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z drugą parą to chyba najodpowiedniejszy sposób żeby się dobrze zbawić. Jest wtedy mnóstwo możliwości i z parą jest bezpieczniej bo każdy wraca do domu ze swoją połówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połówkę z monopolowego, oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście jakżeby inaczej! Nie ma to jak mądry wpis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.08 zgadzam się z tobą są większe możliwości zabawa z inną parą bo to przerabiamy. Nie wypowiadam się o trójkącie bo nie mieliśmy.Maz nie czuje się pokrzywdzony i ja mogę oglądać męża w akcji a nie jak w trójkącie mąż mnie by tylko oglądał w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam... Razem z żoną szukamy jakiegoś Pana lub pary do trójkąta... mojej żonie marzy sie 2 panów na raz, a z parami to na wymianę w układzie 2M-1K tylko poważne oferty! Jesteśmy zadbani młodzi i szukamy nowych doznań... szukamy kogoś w wieku 20-35 lat. propozycje na ona-on37@o2.pl jesteśmy z podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałem się o zdradzie mojej żony. Powiedziałem ,że to koniec. Obiecała ,że zrobi wszystko aby tylko jej wybaczyć. Dałem jej warunek . Miała zrobić to przy mnie . Zgodziła się . Wynajęłem hotel. Dała się poderwać. Facet myślał ,że będzie jeszcze jej koleżanka. Zapytałem go czy ma na nią ochotę.Po kilku drinkach zaczęła masować mu kutasa. Wzięła mu w usta. Ręce jej drżały. Widok tej sytuacji wywołał we mnie silne podniecenie. Po chwili rozpiełem spodnie i podałem do ust. Lekko się opierała. Użyłem lekkiej perswazji. Po chwili oddała się . Cała drżała z podniecenia i pojękiwała. Pieprzył ją głęboko w usta a ja ją brałem od tyłu. Była brana razem i na zmianę.Spuściliśmy jej się w usta i twarz resztę spermy wytarliśmy o jej włosy.Nigdy nie widziałem jej tak podnieconej. Wstydziła się swojego podniecenia i swoich reakcij. Leżała po wszystkim na łóżku i z długimi włosami posklejanymi od spermy . Nigdy nie byłem tak podniecony jak wtedy. Podobała mi się w tej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×