Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Chciałabym napisać coś o muzyce metalowej

Polecane posty

ale nie chce się powtarzać, mam wrażenie, że wyeksploatowałam na tym forum ten temat na wszystkie sposoby :P Co mogę jeszcze napisać, na temat metalu, hmmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz temat: gdy już znudzi mi się metal to zacznę słuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy znudzi jej sie metal to zacznie sluchac muzyki przerabialam to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro uważasz że metal to nie muzyka, to nigdy go nie słuchałaś, albo słuchałaś go na siłe w ramach buntu, nie interesując się tak naprawde tą muzyką. Pamiętaj, że dzisiaj większość fanów metalu to ludzie dorosli, a na koncertach jest sporo ludzi po 30 i 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtarzasz się Kasiu. Może teraz dla odmiany zacznij hejtować inne gatunki muzyczne? To może być ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na koncertach wiekszosc ludzi jest po 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/ile-mieliscie-lat-gdy-skonczyl-sie-u-was-okres-buntu-i-porzuciliscie-metal-p_6234815 myślałam trollu, ze ten temat już dał ci do myślenia, że twoje pojmowanie muzyki metalowej jest błędne :) Bo ty chyba przez ciebie ten temat został założony, co? No to poczytaj w nim wypowiedzi prawdziwych fanów, w tym takich po 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest nowy gatunek ghotick trash crow srow srom wrom, przedstawiciele to "Demony z obdytu", promuje je wydawnicwto mroczne wszy. Bardzo maja wulgarne teksty i trzeba należeć do klubu żeby zdobyć ich mp3. Jak chcesz to wyślij mi troche swoich bluźnierczych fotek żebym mógł potweirdzić czy naprawde jesteś satansitka. e mail metal.horese@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na koncertach wiekszosc ludzi jest po 50 " nigdy nie byłam na takim koncercie, a byłam na wielu. Zwykle ponad połowa ludzi jest młoda(nastolatkowie i dwudziestolatkowie), a reszta, gdzieś z 1/3 to osoby po 30, i może z 10-20 % czterdziestolatków i pięćdziesięciolatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ty widziałeś/łaś taki koncert z większością ludzi po 50? :P przesadzasz w drugą strone. Albo ktoś twierdzi, ze metalu słuchają same dzieciaki, albo że tylko starsze osoby, z skrajności w skrajność, i obydwie opinie są tak samo głupie i nie mające nic wspólnego z rzeczywistością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu wolisz w gumce czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzisz mnie
Kasiu, a nak****asz węgorza na koncertach satanistycznych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×