Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćść

co byście zrobili gdyby przy kasie w tesco

Polecane posty

Gość gość
a ja nie wierze, umiesz liczyc licz na siebie, ja tez wiele rzeczy zostawilam i co myslisz ze czekaly na mnie jak sie wrocilam? NIE. wiec ja tez nie mam skrupulów . jak mowilam portfel bym oddala ale napewno nie MENTOSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja wam powiem tak. Kupowalam bilet na pkp przede mną leżało 50 zl. Kasierka spytala czy to moje a ja powiedzialam ze nie. I ona kase wzięła a ja odeszlam z czystym sumieniem. Nigdy nie mowilam ze cos jest moje jak do mnie nie należało a mialam juz takich sytuacji kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rząd nas okrada i nie ma litości a ci jacy dobrzy mentoska by oddali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzad nas okrada i nie ma litości a ci jacy dobrzy mentoska by oddali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc na pogotowiu zgubilam 300 zl ktore wysunelo sie z kieszeni. Nikogo w tymczasie nie bylo procz pana z karetki. Kolo pogotowia jest apteka. Lekarz mnie zbadal przepisal leki i wyszlam. Jak wychodzilam z gabinetu wlozylam reke do kieszeni po kase a tam jej nie bylo. Pytalam pana z karetki ktory mnie obserwowal jak podjechalam samochodem a za chwilę wszedl. Pytalam czy znalazl ale powiedzial ze nie. Gdy oddal dalabym mu 50 zl ale on wolal zabrac300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy bym nie wziela. Raz zapomnialam w sklepie portfel jak pakowalam zakupy. Zorientowalam sie dopiero 2 godziny pozniej jak bylam w domu i pedem wrocilam do tego supermarketu. Na szczescie ktos oddal go kasjerce i nic nie zniknelo. Uffff....jednak istnieja uczciwi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy jestescie jacys chorzy my mowimy o paczce MENTOSOW za kasą a nie o Portfelu z kasą czy 300 zł. Ja tez bym portfel oddała tymbardziej ze jak jest dowod to nie ma nic prostszego. Ale porównywanie mentosa z ziemii do portfela z danymi i kasa jest smieszne. moze i to jest przywlaszczenie i to ale za mentosa nikt nikogo nie bedzie szukal a za portfel tak i PRAWIDŁOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez kiedys znalazlam portfel, w srodku bylo tylko 20 zł, oddałam ale balam sie ze co zrobie jak ten ktos powie ze bylo wiecej? na szczescie to byla starsza pani i jednak rzeczywiscie wiecej nie miala. Moglaby wtedy powiedziec ze se wzielam. Ja portfel oddaje bo sama kiedys zgubilam, co prawda kasy nie odzyskalam ale dokumenty zostawiono mi w skrzynce na listy. A o to mi chodzilo tylko. Mentosa bym nie oddała-bo lubie i pewnie nikomu by sie po niego wracac nie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy kasie w Tesco są kamery, więc zależnie czy ktoś kupił i zgubił czy towar należy do Tesco powinno się różnie postąpić żeby nie mieć problemów. Jak ktoś kupił i zgubił i zatrzyma cię ochrona, a jest to na kamerze, to nie mogą ci nic zrobić, w innym wypadku "przetrzepią ci tyłek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×