Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Duda ledwo zdążył zostać prezydentem, a już tyle osób na niego narzeka

Polecane posty

Gość gość
Polacy Kochani ! Ja Was proszę !! Jeśli cenicie sobie nasze tradycje , naszą mentalność , naszą wesołość , naszą kochaną "bycie sobą" Naszą chęć do zabaw , żartów, śmiania mimo biedy! Mimo tego życia jakie musimy przeżywać ! mimo ciężkich chwil ...to ja was proszę , pozostańmy sobą :) a pozostaniemy sobą tylko wtedy gdy NIGDY nie wybierzemy partii PO !! Partia PO - to to co znam z zachodu czyli, syf życia codzienność przykra , praca dla zaspokojenia podstaw życia , praca dla bogatych którzy się bogacą , naszą pracą a MY zwykli ludzie płacimy tylko rachunki i zostaje tylko na jedzenie ! No może na urlop raz w roku ...ale , myślcie ! dlaczego nas tylko ma stać na jeden urlop ! skoro tych którym płacimy , stać na wille ! piękne samochody, zapewnienie ich rodzinom dostatniego życia ! urlopów w krajach egoztycznych , a dzieciom ich wspaniałych drogich szkół ! Nie poddajmy się temu ! Nas jest więcej jak tych kilku pacykarzy ! możemy zrobić z nimi co tylko chcemy ! Tylko uwierzcie w to ! Skończcie z tym samo niewolnictwem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za czasów prl był pion msw do zwalczania koscioła Grupa "D" była samodzielną jednostką w Departamencie IV Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, a co do katolików to poczytaj objawienia z medjugorie tam maryja prosi zeby katolicy wrucili do postu o wodzie i chlebie w srode i piatek i modlili sie codzienie co najmniej po pułtora godziny i moze dla tego watykan czeka z uznaniem objawien w medjugorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
platforma obywatelska została załozona przez masona andrzeja olechowski był doradca jaruzelskiego w obradach okragłego stołu ojcze nasz i zdrowas mario to modlitwy biblijne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukizthe best
Mi to jest bez różnicy czy pis bedzie czy po- nam zwykłym ludziom i tak się nie poprawi nic!!!!!! Głosujmy na Kukiza- bezpartyjny, nie zepsuty tą gównianą polityką!!!! jeden taki obecnie dostępny i ze sporymi szansami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie ma na co narzekać, to co czytasz na forach to platfusowe szczucie :) będzie tak i jeszcze gorzej aż do jesieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym sondażu mówili dzisiaj, a właściwie już wczoraj w wiadomościach na jedynce. Do października Kukiz może być pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie pierwszy.PiS jest silny.Moze być drugi i wejść z PiS w koalicje.Najważniejsze żeby wyraźnie dominowac nad PO.Bo oni są hamulcem dla państwa i szkodnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merkbaba ! o co ci do chu..ja wafela chodzi ? bo ja wiem o jaką Polskę walczę :) a Ty negujesz wszystko ...a to chore jakieś grunt to dobro , spokój i gospodarczo kraj rozwijający się o co ci chodzi babo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O tym sondażu mówili dzisiaj, a właściwie już wczoraj w wiadomościach na jedynce. Do października Kukiz może być pierwszy usmiech.gif xx w tyłku może być pierwszy ! wy ....kurfffa brak na was słów ! zagrywka polityczna a wy się jaracie , jakie z was głęby ! co może Kukiz ? CO pytam was ? którzy tu się jaracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO majstruje przy Trybunale Konstytucyjnym. Wyobraźcie sobie sytuację odwrotną. To PiS traci władzę, kończy się kadencja i zmienia Trybunał Konstytucyjny. By było larum na cały świat ze łamana jest kokonstytucja i łamanie demokracji. Wręcz zamach stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×