Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Duda ledwo zdążył zostać prezydentem, a już tyle osób na niego narzeka

Polecane posty

Gość gość
...zamknij k******o tępa morde ! jak nie wiesz , to ją lepiej zamknij ! bo ci ją zamknę osobiście ! czym myślisz ? lędźwiami ? jesteś jak w II wojnie tania szmat....a która dawała ss...mańcom ! ... I taki własnie wsiowo=patologiczny elektorat w większości poparł pana prezydenta elekta. Pan Duda powinien być zachwycony u kogo ma największe poważanie. Chyba się zastanowi, czy warto było rezygnować z dobrej pensyjki w PE na rzecz takich ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można dziś krytykować nowego prezydenta skoro dopiero za dwa miesiące obejmie urząd i zacznie wprowadzać swoje pomysły. Na razie cieszmy sie z wyglądu prezydenta i jego rodziny.Jego kultura i dar mowienie poprawnie po polsku nareszcie może cieszyć.Z krytyką trzeba poczekać gdy obejmie urząd i po pewnym czasie .Dziś krytykę zostawmy Wyborczej TVN i innym g.....niech się nienawiścią napawają juz i tak malo kto to czyta i ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukizthe best
Głosowałam na Pawła Kukiza bo naprawdę liczyłam na jakąś zmianę. Ja w 2006 r. skończyłam studia. Nie miałam szans nawet na pracę w swoim zawodzie ani nawet za sekretarkę. Poszłam do BARU za 4pln/h!!!! Bez umowy- nawet śmieciówki. Pracę w zawodzie dostałam dopiero w połowie 2008r(już rząd PO) i próbny miesiąc miałam um.zlecenie a potem już o pracę. Co prawda ciągle umowa na najniższą krajową ale firma jest prywatna i niezbyt duża. Także za rządu PiS NIC DOBREGO MNIE NIE SPOTKAŁO. Dlatego nie zagłosuję na PiS nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.30 Nie mówimy o terenach prywatnych tylko o wyprzedaży lasów, której nie ma i nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez sie ogarnij bo tylko potwierdzasz jaki jestes , w internecie tylko kompletny duren sie odgraza i osmiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darujmy sobie, ludzie chca slyszec tylko to co chcą. niech wam bedzie Pan DUDA jest piekny wspanialy cudowny. Poczekamy z 2 lata. Zobaczymy czy wasze peany sie nie zmniejszą. Ja jestem za KUKIZEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukizthe best
Aha, i nie przeszkadzają mi ani pomniki ani tęcza. Bez względu na to kto by naszym pięknym krajem rządził zawsze będę powtarzała że w pierwszej kolejności powinno się troszczyć o żywych. Skoro są pieniądze na pomniki, tęcze i inne badziewia to niech i będą na szczytne cele- dożywianie dzieci chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takich jak wy padalstwo inaczej nie można :) własnym smrodem kłamstwem i oszukaną inteligencją rozprzestrzeniacie dżumę zarazy unicestwienia Polski ! jesteście zakałą Polskości ! brzydzę się wami i wiem że przyjdzie czas kiedy będę mogła was osądzić ! kiedy zapłacicie za wasze chamstwo kłamstwa i obłudę ! WIERZE W POLSKĘ ! bez szumowin , złodziei !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedź następnego "katolika" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Darujmy sobie, ludzie chca slyszec tylko to co chcą. niech wam bedzie Pan DUDA jest piekny wspanialy cudowny. Poczekamy z 2 lata. Zobaczymy czy wasze peany sie nie zmniejszą. xxx a czy ty sobie myślisz że ja głupia jestem ??? ja wiem jedno doskonale to wiem !! jak można z kraju które zniszczyło totalnie PO , zbudować nagle coś co będzie funkcjonowało ?! NIE DA SIE !!! nie da się od razu ! i to każdy Polak który kocha Polskę wie doskonale ! jak można zbudować kraj który jest pozbawiony przez partię PO gospodarki ??? jak można ??! trzeba to odzyskać ! a to trwa ! bęcwały PO wskie du...py wołowe zakłamane ! nie oddam Polski takim szubrawcom jak WY ! NIGDY!!! nie oddam , choćby miał to być mój ostatni cel w życiu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukizthe best
nie mylmy katolików z "fanatykami" :) Dopiero jesienią się zacznie wojna... Ja się modlę żeby już nawet ten palikot wygrał byle nie PiS... Ale podkreślam ja wierzę w Kukiza, że wyciągnie nas z łap PO, PSL i PiSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wypowiedź następnego "katolika" smiech.gif xxx ty brendzlu drętwy jak kamień , nie jestem katoliczką ! nie jestem , nie płacę ale nie pozwolę na zniszczenie tego co posiadamy przez takich głupawych śmieci jak ty ! śmieciu ! to jest zbyt wartościowe ,zbyt ważne ponad kasą którą cenisz ty ścierwo bez charakteru ! Polska i jej Polskość ma pozostać nie tkniętą ! To jest jej wartość ! Którą , wbrew tobie tępaku - szanują obcokrajowcy którzy przyjeżdżają do nas , do Polski ! ty ścierwo....jak możesz nie szanować tego co posiadamy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, nie ma co z głupim dyskutować.. Naukowcy, ekonomiści twierdzą, ze polska gospodarka ma się świetnie, ale ty masz inne zdanie. I twoje jest ważniejsze, bo możesz sobie tu głupoty wypisywać i chociaż tu pokazywać, że jesteś "kimś" :D:D:D Szkoda mi takich niewydarzeńców jak ty. Bo ty w żadnym systemie się nie odnajdziesz i całe życie narzekac będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że złodziei, oszustów , naciągaczy trzeba tępić tworząc czarne listy w internecie. Wpisywać tam wszystkich nieuczciwych tak by drudzy nie byli oszukani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ty brendzlu drętwy jak kamień , nie jestem katoliczką ! nie jestem , nie płacę ale nie pozwolę na zniszczenie tego co posiadamy przez takich głupawych śmieci jak ty ! śmieciu ! to jest zbyt wartościowe ,zbyt ważne ponad kasą którą cenisz ty ścierwo bez charakteru ! Polska i jej Polskość ma pozostać nie tkniętą ! To jest jej wartość ! Którą , wbrew tobie tępaku - szanują obcokrajowcy którzy przyjeżdżają do nas , do Polski ! ty ścierwo....jak możesz nie szanować tego co posiadamy ?! ... Gratuluję twojej "polskości" Cieszę się, ze cie nie znam i nie obracam się w takim patologicznym środowisku, z którego pochodzisz. Idż na piwko bo ci żyłka trzaśnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kukizthe best dziś nie mylmy katolików z "fanatykami" usmiech.gif Dopiero jesienią się zacznie wojna... Ja się modlę żeby już nawet ten palikot wygrał byle nie PiS... Ale podkreślam ja wierzę w Kukiza, że wyciągnie nas z łap PO, PSL i PiSu xxx Kukiz, katolik wychowany w rodzinie jak wszyscy Polacy, o co walczy ? o zmianę konstytucji ? tylko o tyle ? ludzie gdzie macie mózg ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, ze cie nie znam i nie obracam się w takim patologicznym środowisku, z którego pochodzisz. Idż na piwko bo ci żyłka trzaśnie smutas.gif xxx tylko tacy Polacy jak MY , są za Polską ! cała wasza reszta myśli o własnych tyłkach ! chu...j wam w dups...ka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katolik to ten co modli sie rano i wieczorem chodzi do koscioła spowiedz eucharystia posci o wodzie i chlebie katolik który chodzi tylo na msze to letni katolik i tych jest najwiencej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rządy PiS to byly najlepsze rzady w ostatnich 25 latach.Obejmujac rząd PiS w spadku po SLD otrzymał 22 % bezrobocie. Po dwóch latach ich rządów spadło do 11%..Wzrost gospodarczy wynosił 6, 5% .Utworzyli Centralne Biuro Antylorupcyjne i Polska w ciągu dwóch lat spadła z 57 miejsca na 10 jeśli chodzi o korupcję. No i zaczęło się .Sawicka niewinna i lekarz biorący łapówkę nagrany na kamerę tez niewinny.I wiadome media zaczely histerie.Niestety biedni ludzie okradani przez tych skorupowanych zaczeli na nich głosować. Dzięki internetowi wielu przejrzało na oczy i mamy nowego prezydenta nie z tej sitwy .tylko z PiS który od lat zaszczuwany zwracal uwagę na to kto naprawdę przejął po nich władzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no widzisz, nie ma co z głupim dyskutować.. Naukowcy, ekonomiści twierdzą, ze polska gospodarka ma się świetnie, ale ty masz inne zdanie. xxx odczuwasz to? jeśli tak , to zaliczasz się to tych "wybrańców" ! całe życie masz zamiar potrzeć na tych "którym dobrze" ? co jeśli któremu z Twoich dziecku nie zechce się uczyć i zostać pasożytem darmozjadem urzędowym?? wiesz co, jesteś ograniczonym durniem ! który myśli tylko o własnej du...pie ! Polska to naród ! który na nią pracuje ! a nie leni siedząc przy stołku ! Dlatego My Polacy walczymy o swoje i zwyciężymy ! a was pasożyty pogonimy w pisssdu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
politycy powiedzieli miedzy soba jaki stan jest polski oficjalny chuj i kupa kamieni a dla lemingów to zielona wyspa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, "prawdziwym" Polakom będą "godnie" płacić za picie piwa od GS-em i nic nierobienie :D Wspołczuję, bo takim popaprańcom, którzy potrafia być wyłacznie "prawdziwymi" Polakami z każdą partią będzie nie po drodze Pytanie mam, co robisz, oprócz wyzwisk na forum kafeterii, żeby ci było lepiej w życiu? Wyłacznie narzekasz bo jakimś cudem internet trafil pod twoją strzechę i tu możesz swoje mądrości wyłuszczać? Kim jesteś, że tak się wściekasz? I za każdym krzaczkiem wroga widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merkaba dziś katolik to ten co modli sie rano i wieczorem chodzi do koscioła spowiedz eucharystia posci o wodzie i chlebie katolik który chodzi tylo na msze to letni katolik i tych jest najwiencej xxx odpiero....llll się od katolików ! byli i będą ! lepsi jak muzułmanie których nam oferuje PO Tusk Komor i Kopacz ! dla własnych ludzi nie mają pieniędzy a oferują obcym kasę ? o czym to świadczy ? niech partia PO zadba o Polaków ! a potem o uchodźców !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merkaba dziś politycy powiedzieli miedzy soba jaki stan jest polski oficjalny ch*j i kupa kamieni a dla lemingów to zielona wyspa xxx ojjj tak , jak widać wykrzewić się nie da tych chwastów ! ale nie poddamy się tak łatwo ! Polska dla Polaków !!! a wy świnie , macie swój koniec tam gdzie wasze miejsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
najpierw trzeba rozliczyć za obietnice wyborcze rudego i jego bandę, a Dudę będziemy rozliczać za 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:34 Mówimy,że wyprzedaż już jest.Do niedawna było państwowe i ekstra wyremontowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukizthe best
właśnie NIECH ZADBAJĄ O POLAKÓW -ŻYWYCH w pierwszej kolejności, a nie na kolejne pomniki wywalają kasę!!!!!! Tu się z tobą zgodzę w 100000000000000% Co do tych "najprawdziwszych modlących się 3razy dnia katolików" owszem nie należę do takich, modlę się wedle że tak powiem własnego uznania i potrzeby duchowej; ale: nikomu nie ubliżam, nikogo nie krzywdzę, jeżeli tylko mogę komuś pomóc zawsze to robię, czy według Ciebie jestem gorszą katoliczką od tych innych którzy tylko klepią Ojcze Nasz i Zdrowaś Maryjo ze zwykłego przyzwyczajenia? Ja nie modlę się formułkami z książeczki, ja po prostu "rozmawiam" z Panem Bogiem. Każda modlitwa jest dobra, ale najlepsze są dobre uczynki- jako zagorzały katolik powinnaś/ powinieneś to wiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rudy chu..j ! który najbardziej sprzedał Polskę ! nie zapominajmy o tym ! szmaciarstwo PO wskie które mu współtowarzyszyło ! Wiecie skąd ta nagonka na Dudę i na PiS ? Ludzie Kochani ludzie Polacy !!! Uwierzcie mi , bo wiem co piszę ! Bo wiem ...to co wiem :) PO- boi się dotarcia do dokumentów tyczących całej naszej Polski ! Boi się , tego co wyjdzie , co się ujawni ! Tego co okaże się prawdą ! Zdziwicie się ! Gdy wyjdzie szereg prawd , gdy wygra PiS !!! Zróbcie to choćby dla tej prawdy ! Wybierzcie PiS ! Czytaliście o operacji Kraj 2015 ? Przeczytajcie i nigdy już nie wierzcie PO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojcze Nasz i Zdrowaś Maryjo ze zwykłego przyzwyczajenia? Ja nie modlę się formułkami z książeczki, ja po prostu "rozmawiam" z Panem Bogiem. Każda modlitwa jest dobra, ale najlepsze są dobre uczynki- jako zagorzały katolik powinnaś/ powinieneś to wiedzieć. Pozdrawiam xxx wiem i to robię :) nie wierzę w nagonkę na katolików ! bo katolik u nas istniał od zawsze ! wręcz nawet odmawiano mu komunii dzieci , chrztu, czy prawa do uczęszczania w mszy ! dlatego wiem ,że to jest tylko propaganda kolejnej komuny , której u nas za czasów "komuny" NIGDY nie było ! teraz jest komuna! ! gorzej jak komuna ! to jest totalitaryzm ! nakazuje się nam wszystko , włącznie ze sranie....m ! nie chce takiej demokracji ! w Polsce ! nie o taką demokrację nam Polakom chodziło ! Chcę i pragnę aby Polska pozostała Polską ! ale żeby czerpała z demokracji i krajów zachodnich , to co dla niej najlepsze ! ale nigdy to co zgubne , co podłe, haniebne i płytkie ! nie musimy się zmieniać na modłę zachodnią, tylko po to aby być "współcześni" ! Potrzebujemy dobrego programu gospodarczego , szacunku do wartości i tradycji oraz inteligentnego patriotycznego rządu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×