Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

właśnie wyrzuciłam męża z domu

Polecane posty

Gość gość

Właściwie już dawno chciałam to zrobić, ale gdy znów wyśmiewał się z mojej rodziny, był dla mnie chamski i wywyższał się coś we mnie pękło. Kazałam mu się wynosić. Zabrał wszystkie pieniądze, wartościowe rzeczy, ja nie pracuję, a mamy małe dziecko. Jest mi smutno i ciężko, wiem, że będzie krucho z pieniędzmi, ale cieszę się, że po trzech latach upokorzeń zdobyłam się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz coś więcej niż pieniądze. .. godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo brawo brawo! dobrze zrobiłaś.. będzie na początku ciężko ale potem będziesz z siebie bardzo zadowolona! to była świetna decyzja! Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrał nawet mój telefon z kartą sim, eh d**ek. Mama mnie przed nim ostrzegała, zresztą to jaka jest jego rodzina o nim świadczyło, a ja byłam ślepa i głucha. Najgorsze, że przez trzy lata dałam się mu upokarzać, ale koniec z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałaś jaki jest ale wyszłaś za niego i jeszcze urodziłaś mu dziecko. Ok fajnie że wreszcie przejrzałaś na oczy, ale gdybys pomyślała wcześniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie wyzuciłam męża z domu ... po za tym nie mam męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wiem, że jest idiotką. Zanim zaszłam w ciążę uderzył mnie kilka razy, a ja dalej z nim byłam. Myślisz, że tego nie żałuję? Na dodatek dziecko to jego czysty obraz i podobieństwo. Jego i jego porąbanej mamuśki. Ale kocham tego małego bąbla i to jest jedyne dobrego, co wynikło z tego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień, dwa, przeprosi i wróci, a Ty mu wybaczysz i znów będziesz pomiatana. Historia stara jak świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie, już nie. Już od pół roku mam go serdecznie dość, tylko zawsze jak kazałam się mu wynosić on miał to w d***e i zostawał. Ale teraz się wyniósł, jutro zmieniam zamki i zaczynam nowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to grunt żebyś swoją sytuację uregulowala bo nawet sprawy sobie nie zdajesz co on będzie teraz wyprawial za to " co ty mu zrobilas". Utrudni ci wszystko na kazdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że o tym nie wiem? Na szczęście dom jest moich rodziców (nie przepisali go nadal na mnie ze względu na mężusia mojego) i tu on nie ma nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie Ty jesteś Anka a on Piotruś..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic się Piotruś nie zmiania...nic, a nic. Ciesz sie, że go zostawiłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglos na policje kradziez swoich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja nie jestem Anna ani on Piotr, mamy inne imiona, ale nie będę pisać tu jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie mogę sprzedać obrączki i pierścionek zaręczynowy ? Kupi to w ogóle jubiler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×