Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mąż postanowił głodzić córkę

Polecane posty

Gość wifigdańsk
sprawa z maja całkiem świeza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Córka nie jadła jeszcze niczego w kawałku oprócz flipsa. Tzn byla próba jakiś miesiąc temu (kawałki banana), ale niemal momentalnie zaczęła się dławić. Wystraszyłam się i spytałam lekarki czy to dobry pomysł. Stwierdziła, że nie (właśnie z tego względu). Mała ma dopiero 1 ząb. Wiem jednak, że niania daje córce na próbę kawałki owoców, i że córka chętnie je żuje. Córka nie bawi się w piasku ale bardzo lubi pluszaki. A jaki to ma związek? Mąż zdaje się zaczął zdawać sobie sprawę z niewłaściwości swojego zachowania i zaczął szukać rozwiązań. Dziś sam ugotował jej marchewkę (na próbę tylko ją), pokrojoną na kawałeczki i położył przed nią, aby sama się nią zainteresowała i spróbowała zjeść. Muszę powiedzieć, że rączkami zjadła kilka kawałków:) Szału nie ma, no ale od czegoś trzeba zacząć. Po akcji marchewka była absolutnie wszędzie, nawet w jej pieluszce, no ale trudno. Jutro poszerzymy jej menu o inne warzywa w różnych kolorach, niech próbuje. Poza tym znalazłam córce (podobno świetnego) lekarza zajmującego się problemami żywienia niemowląt. Jest oblegany, więc na wizytę musimy poczekać aż do końca miesiąca. No ale nie mam wyjścia. No a mąż... teraz od kilku dni chodzi struty i mamrocze, że nie nadaje się na ojca. Tylko że teraz to już za późno na takie przemyślenia. Jeśli chodzi o możliwość wcześniejszej obserwacji, cóż, wierzcie albo nie, ale mąż wcześniej W OGÓLE nie przejawiał tendencji do tego rodzaju zachowań. Może też dlatego kompletnie nie wiedziałam co robić, jak to się przydarzyło. Jeżeli chodzi o obserwację jego i jego rodziny wcześniej - niespecjalnie miałam ku temu okazję, ponieważ mąż właściwie nie ma rodziny. Oczywiście, że jego zachowanie mnie bardzo zaniepokoiło. Nie widzę powodu, aby go bronić i nie zamierzam tego robić. Staram się po prostu go zrozumieć i zrobić coś, aby więcej nie musieć być świadkiem takich zachowań... Dziękuję Wam wszystkim za wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier z nk
 

Niech mezunio sam sobie zje ta zupke i sie od dziecka odczepi. Dziecko tez ma prawo czegos nie lubic, lub nie miec na cos apetytu. ...a nie tatus.

BACHOR MA WPIERDALAC TO CO JEST JAK NIE? TO ZA NOGI ŁBEM O KANT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulma
 

Cholera, może to i ja jestem nienormalna... Po prostu czuję, że on robi coś bardzo złego. Nie podoba mi sie to i nie chcę żeby tak robił, bo myślę, że to krzywdzi moje dziecko.

No ta ...I JA I GWAŁCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulma
 

Cholera, może to i ja jestem nienormalna... Po prostu czuję, że on robi coś bardzo złego. Nie podoba mi sie to i nie chcę żeby tak robił, bo myślę, że to krzywdzi moje dziecko.

No ta ...I JA I GWAŁCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

6.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Amand, Amanda, Anioł, Antoni, , Dorota, Gaston, Joachim, Leon, Leona, Paweł, Szymon, Szymona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×