Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

szkoła policealna czy studia

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem po pewnych zawirowaniach życiowych, nie ukonczylam studiow, zastanawiam sie czy wrocic na nie zaocznie czy zrobic jakas szkole policealna typu rachunkowosc, zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat? na ktorym roku przerwalas studia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed 30, majac 22 lata maialm problemy zdrowotne i na 5 semestrze przerwalam nauke na studiach inzynierskich (7 sem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro zostały Ci tylko 2 semestry to wróć na studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasciwie 3 sem, bo z 5 nie mam nic zaliczonego, pozatym nie pamietam juz nic raczej, myslalam bardziej nad technikem administracji czy rachunkowowsci w szkole policealnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliza2332
Zdecydowanie wybieraj szkołę policealną, to na prawdę wart jest uwagi. Uczysz się zawodu i potem sobie znajdujesz pracę albo samemu ogarniasz jakiś swój biznes. Chodziłam do gowork pl i razem z dziewczyną z zajęć założyłyśmy działalnosc. Robimy teraz makijaże na specjalne okazje w domu klientów. To robimy po kierunku Technika Usług komsetycznych - http://www.szkoly.gowork.pl/oferta-edukacyjna/dwuletnia-szkola-policealna/kosmetologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim kierunku byś chciała iść? cał czas takie techniczne rzeczy czy może zupełnie coś innego? Ja to chodzę na kierunek medyczny w szkole policealnej. Po dwóch latach zdobędę zawód - technika masażysty i będę mógł pracować jako masażysta. Super jest to, że uczymy się tylko praktycznych rzeczy a nie jakiś nudnych wykładów. Wreszcie czuję, że coś potrafię w życiu zrobić. Chodzę do szkoły gowork uprzedzając pytania, zapisałem się przez stronę, jeśli chcecie to mogę podać wam adrtes to zobaczycie czy mają oddział w waszym mieście. www.szkoly.gowork.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem ci że przypadkiemm trafiłam na szkołę żaka w moim mieście. Skończyłam tam technika usług kosmetycznym, jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły policealnej, nie miałam kasy żeby iść na studia bo mam małe dziecko a wybór kosmetyki był trafiony bo zajęcia miałam tylko w soboty i niedziele i nie miałam problemu z kim zostawić małą. W szkole dużo się nauczyłam, nie płaciłam za to nic i teraz dorabiam sobie jako jako kosmetyczka w domu. http://pila.zak.edu.pl/category/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-dwuletnie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoła policealna to fajne rozwiązanie, a wspomniany przez alize2332 gowork jest doskonałym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do szkoły Delta Edukacja we Wrocławiu na technika rachunkowości i jestem bardzo zadowolona. Już po pierwszym semestrze znalazłam spoko pracę. Jak skończę szkołę z tytułem technika to szef obiecał mi podwyżkę. W tej szkole jest do wyboru sporo całkowicie bezpłatnych kierunków, sprawdź ofertę może coś Cię zainteresuje. W razie czego zawsze możesz iść do nich do sekretariatu na ul. Kuźniczą 10 i się o wszystko dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja studiuje Administrację i robię sobie właśnie technika rachunkowości w szkole policealnej w omedze w katowiach. nic nie płacę więc to jest naprawdę fajne rozwiązanie odnośnie doświadczenia zawodowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia zaoczne. Niby mowi sie, ze one nic nie znaczą, ale jednak teraz bez wyższego wykształcenia jesteś nikim jesli jestes z mlodego pokolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym teraz co druga osoba ma studia wyzsze, nawet najgorsze tluki, wiec szkoła policalna dzisiaj nie zrobi na nikim wrazenia. moim zdaniem taka szkoła ma sens w przypadku praktywcznych zawodów w których mozna rozwijac wlasna dzialalność jak np fryzjerka, kosmetyczna, fotograf, masażysta itd, a jeśli chodzi o rachunkowość pracodawcy tych ze średnim wykształceniem nie beda brali pod uwage majac do wyboru cala rzesze ludzi po studiach, chyba ,że masz jakieś super doświadczenie, staże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie pracuję w sekretariacie, dlatego też poszłam na technika Rachunkowości i teraz dodatkowo pomagam księgowej więc uczę się czegoś nowego. Nowe kwalifikacje ( czy studia czy policealna) zawsze się przydadzą, lepiej mieć niż nie mieć. Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowy papier w ręce zawsze się przyda, jak się przygotujesz do egzaminów to zależy tylko od Ciebie. Zrobiłam technika usług kosmetycznych, nie pracuję w zawodzie, ale nauczyłam się czegoś dla siebie, na szkołę nie wydałam ani złotówki, więc nie ma czego żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia35
Ja tam uważam, że studia są w dużej mierze przereklamowane, dużo zajęć są jakby na siłę po to, żeby jakiś doktor, czy magister miał pracę. Lepiej konkretnie skończyć 2 letnią szkołę policealną, nie tracić czasu na beznadziejne zajęcia, tylko pobierać wiedzę tylko taką, która jest potrzebna. Szkoły policealne są nastawione na praktykę i wysublimowaną wiedzę, bo tam doskonale wiedzą, że i tak wykute na pamięć pójdzie w zapomnienie. To, co ważne plus praktyka= mój wybór szkoły policeanej. A idę na technika rachunkowości. Delta Edukacja w Bytomiu przekonala mnie swoją darmową ofertą. No i nigdzie nie muszę dojeżdżać, bo zajęcia też w Bytomiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala_kwiat
Masz rację tia35. W krótkim czasie bo w 2 lata można zdobyć wiele praktycznych informacji i umiejętności, które się przydają w życiu, a na studiach to połowa przedmiotów jest marnotrawstwem czasu i pieniędzy. Moja znajoma jest na techniku rachunkowości w Szkole ŻAK i jest mega zadowolona. Teraz miała latem praktyki w biurze rachunkowym i tak podłapała te zadania, że ją zostawili i dostała umowę, bo szef jej stwierdził, że na tyle ma już firm że może ją zostawić. Czyli jak widać, niby policealna a też można nie byle gdzie się załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala_kwiat
Moja koleżanka jest na rachunkowości w szkole żak (też jest to szkoła policealna) i jakoś szef nie marudził pod tym kątem, że nie robi studiów a kierunek policealny. Niedosyć, że w takiej szkole policealnej, tak samo jak podawałyście Deltę we Wrocławiu nauka jest za darmo to koleżanka ma wiele rzeczy praktycznych, pracy na programach, a wiem, że na studiach ludzie wałkują takie rzeczy, których potem nie umieją wykorzystać w pracy. Pisałaś wcześnie że skończyłaś technika usług kosmetycznych, to tak jak ja :) weź spróbuj się ogłaszać wśród znajomych, zawieszaj ogłoszenia że wykonasz prywatne drobne zabiegi kosmetyczne w swoim domu. Na pewno znajdziesz choć kilka fajnych klientek :-) ja tak właśnie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest dużo kierunków do wyboru. Ja chodzę na technika usług kosmetycznych w Delta Edukacja i jestem bardzo zadowolona. Mam dobry dojazd do szkoły a co najważniejsze wszystko jest darmowe. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła policealna 1000 razy jest lepsza od studiów !!! Polecam szkołę Delta Edukacja bo warto u nich się uczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam szkołę Delta Edukacja i uczę się na techniku weterynarii i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam warszawska szkole policealna http://cku1.edu.pl/ i w niedlugim okresie czasu znalazłam dobra prace :) Dodatkowo, pamiętaj ze warto stawiac na jezyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei uwazam ze lepszym pomysłem sa studia. Studia zawsze daja lepsze perspektywy. Przejrzyj sobie oferte http://www.medyk.edu.pl/, maja bardzo bogaty wybor kierunkow, może znajdziesz cos, co Cie zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tej szkoły Delta można się jeszcze zapisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten semestr w Delcie z tego co wiem to zamknęli rekrutację, bo byłam z koleżanką i niestety się spóźniła o 2 dni, ale zapisała się na wrzesień, nie było problemu :) ja jestem już na BHP, też polecam. Za darmo szkoła, miłe panie w sekretariacie, nauczyciele też bez zarzutów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czekaj, zrób MEGA KROK w przyszłość i zapisz się już dziś! DELTA Edukacja jest szkołą policealną kształcącą słuchaczy na wielu różnorodnych kierunkach nauczania. Prowadzimy ciekawe i popularne na rynku pracy kierunki bezpłatne, m.in. : BHP, technik drogownictwa, Administracja, Kosmetyka, Asystent Osoby Niepełnosprawnej, Rachunkowość, Turystyka wiejska, Informatyka, Florysta, Weterynaria. Zajęcia na w/w wymienionych kierunkach odbywają się w systemie zaocznym- co dwa tygodnie, w soboty i niedziele. Kierunki te są w 100% bezpłatne, bez dodatkowych oraz ukrytych opłat. Pozostałe kierunki oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach, są to m.in.: architektura wnętrz, filologia angielska/niemiecka, specjalista do spraw kadr i płac, farmaceuta U nas NIE płaci się za:  zapis  legitymacje  indeks  poprawki  sesję egzaminacyjną  przeniesienie na inny kierunek  egzamin końcowy ( by uzyskać tytuł np. technik administracji)  zaświadczenia o kształceniu oraz zaświadczenia do ZUS-u Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej. Dla osób pragnących zdobyć wykształcenie średnie proponujemy darmową naukę w Liceum Ogólnokształcącym (na podbudowie szkoły podstawowej, gimnazjum lub po szkole zawodowej od 3 semestru), wystarczy mieć ukończone 16 lat! Szczegółowe informacje i pełną ofertę otrzymają Państwo pod nr tel. 798 150 146, 798 150 207,www.delta-edu.pl lub w biurze pod adresem Kuźnicza 10, Wrocław. Biuro jest czynne codziennie od 9.00 – 18.00, soboty od 8.00 – 15.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób MEGA KROK W PRZYSZŁOŚĆ i zapisz się bezpłatnie do szkoły DELTA EDUKACJA we Wrocławiu! Rekrutacja nadal trwa! Czekają na Was atrakcyjne kierunki bezpłatne w Naszej Policealnej Szkole Rozwoju Zawodowego np. technik usług kosmetycznych, technik weterynarii, rachunkowość, technik bhp, technik administracji, technik informatyk, florysta. Zostały także ostatnie miejsca w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Czekamy na Was codziennie w godzinach 9-18, w soboty 8-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze lepiej iść na studia. :) A jeśli szukasz dobrej szkoły, to zdecydowanie polecam http://www.wsu.pl/ . Studiowałam tam finanse i rachunkowość, to był dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła NOVA
NOVA Centrum Edukacyjne to gwarancja 100% zdawalności egzaminów zawodowych! U Nas stawiamy na zajęcia praktyczne i dodatkowe bezpłatne szkolenia! Zapraszamy do sekretariatu po szczegółowe informacje! ul. Krakowskie Przedmieście 57/3 Tel. 733 421 137.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×