Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Trolle twierdzą że nie chodze na koncerty metalowe mimo iż wkleiłam zdjęcie

Polecane posty

Gość gość
Ja Ci wierzę, ale czemu nie chcesz zostać moją dziewczyną? :( Proszę, nie traktuj tego jako trolling, bo pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to forum już osiągneło dno :D i nie da się normalnie porozmawiać, wszyscy wokół mnie wyzywają i powarzają jak mantre, że "nie chodze na koncerty" , wklejam dowód, który powinien zakończyć dyskusje, a tu nadal to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i najlepsze jest to, że jeśli teraz odejde z forum, zażenowana poziomem do jakiego spadło kafe, to te trolle będą się chwalić, że "uciekłam z forum" bo niby zostałam "upokorzona" i ze mi "udowodniły" że na koncerty nie chodze, mimo iż dowody były po mojej stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja Ci wierzę, ale czemu nie chcesz zostać moją dziewczyną? smutas.gif Proszę, nie traktuj tego jako trolling, bo pytam poważnie. " a ty czemu trollujesz tak w każdym moim temacie? :P W sumie, wydajesz mi się sympatyczny na tle innych trolli na forum, taki nietypowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co uparcie z nimi dyskutujesz,skoro uważają,że kłamiesz.Napisz cokolwiek,że chcesz kupić psa,rasowego z FCI.Zaraz się dowiesz,że kundelek ze schroniska lepszy,a ty w ogóle jesteś beznadziejna,hejty się nie kończą i tak na każdy temat,pies,kot,dzieci,metal,wszystko jedno,trolle wszedzie,problem narasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metalfestu w Jaworznie więcej nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka a zaznajomiłaś się i zaprzyjażniłaś wreszcie z penisem? tylu ich na koncertach metalowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Metalfestu w Jaworznie więcej nie będzie? " w sensie zdjęć wklejanych przeze mnie, czy ogólnie? w obu przypadkach raczej nie. :) "wszystko jedno,trolle wszedzie,problem narasta. " Czy jest w ogóle sens tutaj siedzieć? ja już dawno mówiłam, ze kafeteria umarła. Ale nie dam tej satysfakcji trollom i nie odejde stąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Metalfestu w Jaworznie więcej nie będzie? " w sensie zdjęć wklejanych przeze mnie, czy ogólnie? w obu przypadkach raczej nie. :) "wszystko jedno,trolle wszedzie,problem narasta. " Czy jest w ogóle sens tutaj siedzieć? ja już dawno mówiłam, ze kafeteria umarła. Ale nie dam tej satysfakcji trollom i nie odejde stąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasiaszatanistka a zaznajomiłaś się i zaprzyjażniłaś wreszcie z penisem? tylu ich na koncertach metalowych " a ty zaprzyjaźniłeś się już z swoim mózgiem, czy do końca życia pozostaniesz imbecylem piszącym takie chamskie kretynizmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda,że nie będzie metalfestu w sensie imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda, fajnie tam było. Polska cierpi na brak festiwalu metalowego z prawdziwego zdarzenia. :( czyżbym spotkała normalną osobę, z którą można normalnie porozmawiac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie były tylko 2 edycje, po edycji w 2013 roku odwołali przyszłoroczny, rzekomo ze wzgledu na niskie zainteresowanie. Tymczasem bynajmniej nie świeciło tam pustkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja! W rajchu jest NWN! Fest, DKOA, KIT, czy HOA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TixTom
Ja tobie wierze, że chodzisz na te tzw koncerty np ostatnio byłaś widziana na skupie złomu, gdzie z uwagą słuchałaś odgłosu róźnych metali, co zrzut, brzęk, to twoje ruchy stawały sie coraz bardziej dziwne, taka byłaś podekscytowana, napalona, że właściciel złomu wraz z pracownikami, zaczęli wydatniej pracować, jednocześnie dopingując Kasie, która właśnie wchodząc na metalową rure w swojej ekstazie zaczęła w nią rytmicznie głową uderzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miało być śmieszne?:'(:'(:'(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciagle jeden i ten sam bilet, na dodatek zaprojektowany wydrukowany w domu na kiepskiej drukarce:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ciagle jeden i ten sam bilet, na dodatek zaprojektowany wydrukowany w domu na kiepskiej drukarce" tak wyglądają bilety z eventim, niestety sam/a się teraz kompromitujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się tr)olami bo oni piszą głupoty , liczy się to co udowodnione Ty masz dowód bilety a oni nie maja dowodów , nie przejmuj się nimi oni zawsze piszą głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×