Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Damiem41

Biuro rachunkowe Warszawa

Polecane posty

Mam dużą firmę, od kilku miesięcy korzystam z biuro rachunkowego Tax Expert 24. Zależało mi, aby biuro księgowe było z Warszawy, gdyż mam wiele spraw prawnych do ustalenia, a to wymaga rzetelnej konsultacji, praktycznie raz w tygodniu, a oni mi to zapewniają. Bardzo cieszę się ze współpracy, mają dobrą kadrę, także rekomenduje ich 

 

Biuro rachunkowe Tax Expert24 

Kontakt:

Biuro rachunkowe Tax Expert24 

Telefon: +48 510 033 300 

Email:  biuro@taxexpert24.pl

ul. Modlińska 129 lok. U10 (3 piętro)

taxexpert24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEVIS

Czy zakładając sklep internetowy  muszę decydować się na współpracę z takim biurem? Nie wiem - każdy musi mieć swojego księgowego? Czy firma może sama prowadzić sobie takie dokumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikuśna

oczywiście, że nie ale to czy powinien ktoś się decydować na taką współpracę zależy od tego czy się nadaje do pracy czy nie bo jak narobi sobie problemów to prawda taka, że już lepiej wyłożyć te pieniądze na księgową niż mieć do czynienia z kontrolą z zusu 😄 ale z każdej sytuacji jest wyjście - można zawsze zdecydować się na szereg apek/oprogramowania które ogarnia proces od początku do końca - faktury itd., dzięki temu można zminimalizować szanse na jakieś wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghana

Aplikacja też aplikacji nie równa. Nie ryzykowałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZA

To nie lepiej wybrac taką, która jest pewna? Ja korzystam od ponad dwóch lat z oprogramowania online bizin.pl i jestem zadowolona. A dowiedziałam się o niej najpierw od znajomego, później poszperałam trochę i okazało się, że są rankingi takich aplikacji i ona jest w nich wlaśnie w topowych miejscach. Warto szukac pod takim kątem, a nie tylko uciekać od tego co nieznane. Bardzo przyjazny interfejs, w razie skomplikowanych akcji jak konfiguracja drukarki fiskalnej są opisy jak to zrobić krok po kroku. No i to, co akurat dla mnie najważniejsze - poza darmową wersją jest miesiąc premium gratis na wypróbowanie, a cena regularna też nie jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×