Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

Gość Patunia35
Rozgrzewające? Wtedy byśmy musieli się rozebrać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego zjawo znikasz? lozko wola? lody rozgrzewajace.. hmmmmm.. chyba znam takie :D zapomnialas dodac "sie". prawie samo sie rozgrzewajace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunia35
Witam Frido :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego weekendu zjawo :) takiego balamuta, nie mozna juz bardziej zbalamucic ;) a mloda uczyc sie musi. lepiej tu, niz od kolezanek za smietnikiem, czy w krzakach ;) .. no dobra. z laweczki w parku. zapominalska ze mnie .. dzien dobry patuniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunia35
Spokojnie Zjawo, miałam tylko głaskać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunia35
Frido, od koleżanek za smietnikiem uczyłam się 18 lat temu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lody to na początek Patka i rozlużnij pośladki wreszcie......Fri Tobie co? Wielka Mama szaleju sie najadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj.. patka, nie badz drobiazgowa i cwicz aktorstwo.. znaczy animacje ;) jacenty, nie zaczynaj.. bardzo cie prosze. nie jestem w najlepszej formie, ale wiesz ze niezla ze mnie barbamama :P dopasuje sie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunia35
Później co będzie? Może lizaki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo... nie wiem czy nie zostales 😴 .. wygladasz na ojca :P wiec trzymaj k****a na wodzy, bo kazirodztwo jest karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem,dlatego moge sie prężyć dla Patki itd.jescze tak naiwną nie spotkałe?,aby dała mi wiecej niż swoje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie używam gumek:)....Frida zrobie ja ze chcesz ty Mentorem jestes....ja ucze sie od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze.. tak wlasnie sie koncza romantyczne zabawy erotyczne. mam kolejne erodziecko z niewiadomo kim ;) jacenty nie uzywa gumek, ale do ojcostwa sie nei przyznaje.. pieknie. znowu zostalam na lodzie. nastepnym razem skoncza sie nocne doznania zapaleniem wszystkich swiatel w okolicy.. widocznie promien ksiezyca za bardzo sciemnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj ejj ja ****** tylko jedna i na seks tylko....z******ty zwiazek:) nie ma co spuszczam sie gdzie kobieta chce a ze wola gdzie indziej to juz nie moja wina....i mam kontrole nad nim taka ze sam nie wystrzeli bez mojej zgody....uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunia35
Ejjjj mam głaskać z gumą? :-o :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunia35
:-D :-D :-D Frido ile Ty tych dzieci masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fridy zaczynam sie bac....Patka bez gumki to zrobimy....wchodzisz w niego,znaczy w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunia35
Jak bez gum to wchodzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patunia, w co jak w co, ale w erodzieci jestem bogata :classic_cool: nie bardzo moge sie doliczyc, bo wszystkie robione noca ;) albo juz sama nie wiem sie kiedy.. po prostu sie objawiaja i sa :D glaskac gume tez mozna.. rozwijaj sie manualnie.. po co cwiczyc na bananie, skoro masz zywy towar pod reka :P jacenty, mow do mnie prostym jezykiem. gwiazdy.. gwiazdki.. gwiazdeczki.. zamien ta romance na wyrazy, bo nie rozumiem co do mnie mowisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunia35
Frido szacun dla Ciebie, że Ty je jesteś w stanie wyżywić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady.. sa zaradne i szybko dojrzewaja. szczegolnie keczupowny. zawsze znajda w kawiarni jakiegos goscia ktory ma za duzo ;) swoja droga jacenty, ciekawa jestem jak dlugo moglbys wytrzymac przy wciaganiu i sciaganiu gumki (sekwencja powtarzana wielokrotnie) :P :D patusiu.. pole do popisu czeka.. podobno gorace i sterczace :P uciekam tymczasem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie riozumiem bo nie mam gumek:) a tak wgole gumka do konca musi wejsc czy wystarczy 3/4 penisa ? bo ja słaby w tym ale pamietam ze standardy calego nie dalo sie opatulic.....moze tak ma byc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś se reklamę je/bnął chłopie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×