Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

nie mow tak, weekandy sa bardzo wazne, na weekandy sie czeka, trzeba robic tak, zeby byly niezwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzien w tygodniu,może być wiecej wart niż weekend,ale kazdy zyje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, ale dobry tydzien to nie to samo, co te dwa dni. Ja sie wtedy odlaczam od obowiazkow, jestem tylko kobieta, w pelnym tego slowa znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba, ze to zalezy od glupiego zmeczenia. Dlatego dla mnie wazny dzien, w calej reszcie masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodze na trzeciego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczony moge być tak samo w poniedzialek jak i w niedziele....inazej zyjemy,ale to nie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie moje zycie, jestem szczesliwa, ale on jest tutaj jeden i nigdy bym tego nie zmienila. Tak samoTy, jestes Tym, Ktory Zna Haslo:) Wole byc obgadywana zjawa na wylacznosc, niz popularna "kafeterianka". Wiam, ze to glupie, ale tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz jestes u siebie:)energir mam tak do48godzin,pozniej musze sie naładować snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz zrozumiałe?:) to nie jest głupie,wole byc tutaj debilem bez szk oły,idiota,zalosnym kims sam nie wiem kim,ale sobą,bo mam to w d***e co do okola tego sie dzieje....kafeteriana gwiazda to obelga czy nie? moim zdaniem troche tak,ale kto lubi,pozdrawia wszystkich jest tym czym w życiu do wszystkiego i do niczego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumiales mnie, wlasnie o to chodzi. "Gwiazda Ero" to nie obelga, to po prostu inny styl bycia, ja nie potepiam, ja zwyczajnie nie umialabym tak:) Tak samo, jak nigdy nie moglabym byc kelnerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Tą kelnerką to pijesz do jednej osoby....przestań.....obiad polędwiczki zrobie ,bo ja lekko sie odrzywiam a teraz wpierdzielam śledzia:) jak to czasem bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kelnerka to bylo naprawde! probowalam, ale nie umialam, a niezle placili:) Wytrzymalam dwa dni i "zdenerwowalam sie" na gosci. À le jako barmanka pracowalam ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w Belgii bylo, srednio ciekawe rozmowy:) Nie chodzilo o klepanie, bo nie ma takiej opcji, tylko o to, ze trzeba sie ciagle usmiechac i byc dla wszystkich mila....ueee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to prawda Polski Chleb bierze Kazdy,kto wraca na obczyzne:)....dam Ci śledzia,chlebek i nawet Siebie nic w zamian nie chcąc....o taki jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×