Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mave

duzy biust

Polecane posty

Gość zasmucona rzeszowianka
w Rzeszowie może mamy ze 2 sklepy góra z miskami większymi od D maskra tu jest triumf synonimem luksusu :( moim zdaniem to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyamwayowiec
kurde wszędzie ten spam wciskają to temat o cycnikach buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaje zamawianie przez neta
niestety ja jeszcze tak źle nie mam ale niektóre cycniki są zbyt rozciągliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żulietta........
ciężko jest z biustonoszami słyszałam ,że tylko kilka procent (statystycznie ) polek ma dobrze dobrany rozmiar stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtki z kolczastego drutu
coś w tym może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavender1234
Statystycznie tylko 5% kobiet ma dobrze dobrany stanik, więc osób z miseczkami F, niż nam się może wydawać. Świetne propozycje dla Pań z większym biustem ma Sophie Verney - bardzo kobiece i delikatne. A przy tym dobrze wykonane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasssta
Sophie Vernay ma miseczki tylko do H czy I polskiego, czyli dochodzi tak do połowy potrzebnej rozmiarówki i można tam ubrać piersi co najwyżej średnie. No i brak im 60. To już Comexim czy Milena mają szerszą rozmiarówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat tej firmy nie znam ale może jak gdzieś trafię to pójdę sobie pomierzyć :) ja natomiast mierzyłam ostatnio w esotiq i wiecie co od miski D zmieniają sie tylko oznaczenia na metce a miska wcale nie rośnie :( moim zdaniem kolejna bazarowa bielizna w zawysokiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marginesie wspomnę
sama miseczka F o niczym nie świadczy bo inne jest 65F a inne 90F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mi się wydaje, że wszystko zależy od sklepu - jak sprzedawca chce dotrzeć do większego grona odbiorców, to sprowadzi nawet bardzo duże rozmiary. Tak z ciekawości przeglądałam niedawno strony w poszukiwaniu staników na duży biust i udało mi się znaleźć kilka np. na ekskluzywna.com.pl, wiec jak się okazuje jest możliwy zakup takiego dużego stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaaaaaaaaaamm
Tia, jasne, akurat podałaś przykład "dobrego" sklepu, spamerko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnyChop
Witam, Szukam dziewczyny z WLKP. W miarę Szczupłej, mającej czym oddychać, wzrostu ok. 160cm, NIE MATERIALISTKI, normalnej, Bez nałogów, bezdzietnej, bez przeszłości, fajnej. Pragnącej założyć rodzinę ze starszym chłopakiem od siebie. Posiadającym takie cechy jak: wierność, lojalność, uczciwość, prawdomówność, zaradność. Konkretnej chcącej stabilnego życia i związku. Nadmieniam iż jestem wzrostu 170cm, brunet niebieskooki w wieku 35 lat - dojrzały emocjonalnie, Poważnie myślący o życiu. Jeśli szukasz takiego odezwij się. Chcesz mnie poznać - Pisz : fajnychop@o2.pl, GG : 22846499

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam serwis
balkonetka.pl na kafe nie dowiecie się prawie nic :( i wypad zboczeńcu idź sobie na sympatie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja tez mam duzy biust i moim wiecznym problemem były staniki i ciagle wychodzace z nich druty. Z bieganiem masakra... i uwierzcie mi,ze dobor stanika to bardzo wazna sprawa dla biusciastych. Ja mam D i jedyne staniki ktore mi podpowiadaja to triumph. Jestem z Bgd i znalazlam fajny sklep w solcu kujawskim gdzie maja triumpha w b niskich cenach, bo to jest dziura :p i jest o wiele taniej, na ul bydgoskiej. maja tez sklep internetowy http://www.ekubas.pl/. Naprawde polecam bo maja super przeceny na triumpha. Na majtki staniki etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za taką cenę nie kupuj. Ale wejdź na stronę Allesa, mają dużo tańsze i równie fajne modele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Triumph nowy wzór modern soft usztywniany ale zarazem miękki. Przyjemny dla ciała ! w dużych rozmiarach . jest idealny ! Kupiłam go na stronie internetowej www.ekubas.pl . http://www.ekubas.pl/produkt-2285,-Modern_Soft__Cotton_WP.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź bieliznę Alles :) Mają fajne biustonosze w tym również na większy biust :) Sama noszę ich bieliznę i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2004 o 10:29, milka_2 napisał:

triumph milimlizer czy coś w tym rodzaju...swietny i kosztuje koło 100 PLN

Zapraszam do Payżanki, jest to świetny sklep i na pewno znajdziesz tam idealny biustonosz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2018 o 16:48, Gość gość napisał:

Sprawdź bieliznę Alles 🙂 Mają fajne biustonosze w tym również na większy biust 🙂 Sama noszę ich bieliznę i jestem bardzo zadowolona 🙂

Ja polecqam zaglądnąć do Paryżanki, wszystkim znajomym polecam ten sklep, naprawdę warto 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2004 o 12:00, Gość mave napisał:

mam pytanie do internautek w rozmiarze F i zblizonych. jak sobie radzicie z wyborem stanikow?? jak sie przeszlam po sklepach to jedyny fajnie trzymajacy kosztowal prawie 250 zl. zastanawiam sie nad avocado - jezeli ktoras z was kupowala tam prosze o opinie!!

Kochana idź do 'paryżanki' sklep jest na ulicy Kreczmara, myśle że tam na pewno dobiorą Ci świetny biustonosz, w którym bedziesz czuć sie świetnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2010 o 12:52, Gość markowy stanik noszę napisał:

znacie jakieś inne dobre firmy jeszcze?

w Paryżance jest duzy wybór biustonoszy dobrych firm, więc polecam wybrac sie własnie do tego sklepu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 23:40, Gość Spaaaaaaaaaamm napisał:

Tia, jasne, akurat podałaś przykład "dobrego" sklepu, spamerko 😮

w takim razie udaj sie do paryżanki, to jest naprawdę dobry sklep 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o duże rozmiary to w sklepie Paryżanka na pewno panie znajda ci świetny biustonosz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży wybór, dużych rozmiarów jest w Paryżance, można liczyc na miłą obsługę a staniki sa z dobrych firm typu panache, więc służą długo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×