Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do kobiet które mają faceta

Polecane posty

Gość gość

śpicie wtulone w jego ciało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpię nadziana na jego pena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasypiamy na łyżeczkę, on mnie zawsze tuli, a ja po jakimś czasie go odsuwam, nie lubię spać w "skrępowaniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jak jest w pl, nie wiem kto sie wtula w jego ciało jak jest za granicą :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE jak coś ciężkiego leży przy mnie to materac się gnie w tym miejscu i mam krzywo i potem mnie kręgosłup boli! Muszę mieć dużo wolnego miejsca i czuć wyporność powierzchni materaca inaczej jest mi niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od tego faceta za granica - uwielbiam spac wtulona w niego z reszta on sam całą noc mnie tuli, jak sie przebudzi, zawsze spie do niego przytulona - lubie to bo czuje sie dobrze i bezpiecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadam. Za gorąco mi. Lubię czuć, że jest blisko, ale nie przytulamy się w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nigdy nie spalismy przytuleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kumam ludzi ktorzy pisza ze im goraco , nie krytykuje ale nie rozumiem, to jest dziwne, to najwspanialsze co moze byc, czu bliskosc ( pod warunkiem ze sie kocha ) osoby ktora sie kocha, to jest piekne, ze mozna sie przytulic, spac cala noc wtuleni , ale nie tylko np. seks i spac kazdy w swoja strone. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem z czym masz problem? Dla Ciebie to jest wspaniałe, a ja lubię mieć przestrzeń, bo inaczej się nie wyśpię. Poza tym, nie mamy zwyczaju zasypiać od razu po seksie, więc zwykle sobie jeszcze poleżymy, poprzytulamy się i dopiero idziemy spać. Ciężko mi ogarnąć, że ktoś może nie rozumieć, że ludzie są różni i mają różne zwyczaje. Nawet jeśli się kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zwykle ja spie na prawym boku a on mnie tuli, czasem jednak on przekreca się i wtedy to ja go tulę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze napisałam, ze nie krytykuje, polecam czytac ze zrozumieniem/ kazdy lubi co innego. Napisałam tylko, ze nie rozumiem.. ale szanuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mamy swoje ulubione pozycje. Ja zasypiam na plecach on mnie obejmuje i się wtula. Potem jak się obraca ja się wtulam w jego plecy i odwrotnie. Czasem się przytulamy twarzą w twarz, ale tylko jak mamy drzemkę za dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mi podrażnia skórę . Ja muszę mieć głowę ponad wszystkim albo być odwrócona tyłem bo mi to przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×