Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubranka dzieciece, gdzie najchetniej kupujecie?

Polecane posty

Gość gość

Jestem swiezo upieczona mama i wydaje mi sie ze ubranka sa bardzo drogie.Najbardziej podobaja mi sie te ze smyka ale mnie nie stac i szukam jakichs alternatyw.A wy gdzie kupujecie i dlaczego akurat tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
Przeceny w marketach, szachownica, pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepco, Textil i tak jak wyzej ktos napisal, z koszow przecenowych w hipermarketach (Carrefour, Tesco). Czasem z Lidla i Biedry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię F&F w Tesco. Dobra jakościowo bawełna, najczęściej z Indii. Ładne wzory i ceny przystępne. Na przykład 5 szt. body z krótkim rękawem za 29zł. Zwłaszcza pod koniec sezonu jest dużo przecen i można tanio kupić. A jakość porównywalna z MotherCare. Kiedyś kupiliśmy znajomym w prezencie jak im się dziecko urodziło i mamuśka się z nami kłóciła, że na pewno kupiliśmy w Mother Care, bo taka dobra jakość. :D Akurat metki nie było to był ciuszek ze wzorem z Disney'a. Słyszałam też, że w Pepco czasami można dostać dobrej jakości, ale bywa też chłam, ale tam mam akurat dość daleko. W Szachownicy kupuję czasami dla siebie, dla noworodków nie widziałam, a mnie aktualnie takie rozmiary interesują. Smyk to wiadomo, że ceny ma z księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C&A, H&M, Wójcik, Zara. DLaczego tam? Bo są niedrogie i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepco. Sliczne, tanie i nic sie z nimi nie dzieje po praniu np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuLuXS
hmm w Zara wydaja mi sie drogie jak na ciuchy dla niemowlaka(3miesiace i wyrasta )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ubraniami z Pepco nic się nie dzieje? Przecież to straszne szmaty, mechacą się i dziwnie odkształcają. Ubrania piorę zwykle w 40 stopniach i nic się nie dzieje, a te z Pepco - koszmarrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze Kik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pepcowymi nic podobnego nie zauwazylam.. natomiast te z lidla sa tragiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Pepco zalezy co. Ja mam z tamtad troche rzeczy i piora sie ok, ale wybieralam celowo miesista miekka bawelne. Ta cienka sztywna to sie faktycznie czybko niszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, że w Pepco sprzedają często rzeczy z metkami z sieciówek typu C&A, Reserved, więc pewnie wszystko zależy od tego co się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje w auchan - ale tylko wybrane koszulki (mozna wyczaic w miare tanio a baaardzo db jakosci), Lidl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mam np takie pepkowe pajace w paski dla blizniakow, chyba wszystkie mozliwe kolory jakie byly i piora sie ok. Ja zawsze piore w delikatnym krotkim programie w 30/40 st. i wiruje na najnuzszych obrotach i jest ok. Powazniejsze plamy wczesniej zapieram w reku. Tak robie nawet z firmowkami. Wtedy dluzej dobrze wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka jest jakosc w 5-10-5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W C&A tez sa dobre wyprzedaze (kosze). I dobra bawelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w c&a i f&f super jakosc fajne wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej kupuję na wyprzedażach, reserved,smyk,hm.. Roznie. Ostatnio na przyklad w reserved było 30% taniej z okazji dnia dziecka, a w cocodrillo 25%. Jakiś czas temu były kupony na facebooku i tez w reserved spore rabaty. A tak poza tym to mam taki sklep na osiedlu, zazwyczaj polskie ubranka i ceny też dobre. Mamy też w mieście outlet wyprzedażowy różnych sklepów, tam też są dobre ceny a często też bywają jakieś promocje dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Jeżeli chodzi o zakupy odzieży dla dzieci to staram się stawiać na jakość, ponieważ ubrania dobrej jakości mogę potem przekazać drugiemu dziecku. Bardzo często kupuję od tej firmy www.bambarillo.pl i uważam, że jest ona jedną z lepszych w naszym kraju. Bardzo dobre materiały, wykończenie oraz duży wybór.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×