Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

OKULISTA WARSZAWA

Polecane posty

Gość gość
Sędłak niby dobra ale przepisuje za mocne okulary ,później tylko głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaGondel
Pani dr Monika Dzięgielewska. Bardzo dobry lekarz mający bardzo duże doświadczenie. Jak narazie nie poznałam lepszego okulisty poza nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja umawiam się na wizyty przez portal pacjenta w lux medzie, wygodne to i szybkie, mogę tam też sprawdzić swoje wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasianna30
Bardzo dobrych okulistów mają w Corten Medic w Warszawie. Byłam u jednej Pani Doktor, która wykryła u mnie pogłębiającą się wadę oraz astygmatyzm i dobrała mi odpowiednie okulary. Teraz regularnie chodzę tam na wizyty kontrolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Youngblood

W Warszawie jak mam kogoś polecić to na pewno gabinet Dzięgielewska Instytut Oka. Przyszłam z gradówką, która właściwie miałam pod powieką. oprócz tego też chciałam tutaj przeprowadzić zabieg plastyki powiek. I tak też zresztą zrobiłam.  Z efektu zabiegu jestem bardzo zadowolona i na pewno będę każdemu polecała ten gabinet. Na prawdę warto 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morska

Mam ubezpieczenie w Lux med i  tam zawsze udaje mi sie dodzwonić bez problemu a najczęściej korzystam z portalu pacjenta bo tam mogę sama wybrać lekarza i umówić wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierz
Dnia 14.02.2019 o 19:24, esencjasmaku napisał:

Morska to ja tak właśnie korzystam z szybkich wizyt u lekarzy dzieki pakietowi medycznemu z Medicover jakie wykupil nam nasz pracodawca. Oni maja wiele swoich szpitali i ośrodków i wielu partnerów wiec dostep do leczenia jest niesamowity

Długo czeka sie na wizyte np u okulisty? i jaki koszt takiego pakietu na jednego pracownika? Mozna liczyc na zniżki jesli pracownikow jest więcej do zgłoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariannaOpalska

Bardzo dobrym okulistą jest pani dr Monika Dzięgielewska. Ma ona swoją klinikę Dzięgielewska Instytut Oka. Mi np bardzo pomogła przy moim synu, miał amblyopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek23

Ja do Dzięgielewska Instytutu Oka, chodzę na jakieś badania w stylu badanie dna oka. Albo ostatnio byłam bo bardzo wylewała mi krew w oku ( wysokie ciśienie w gałce ocznej) . Mam krople jak narazie. Moja mama z kolei była tutaj z cystami w oku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melinda33
Dnia 30.03.2019 o 10:45, Gość Gosiaczek23 napisał:

Ja do Dzięgielewska Instytutu Oka, chodzę na jakieś badania w stylu badanie dna oka. Albo ostatnio byłam bo bardzo wylewała mi krew w oku ( wysokie ciśienie w gałce ocznej) . Mam krople jak narazie. Moja mama z kolei była tutaj z cystami w oku. 

Miałam tutaj usuwaną gradówkę z powodzeniem 😉 na razie nie ma żadnego nawrotu. Miła atmosfera plus profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wjara1

W Warszawie jest Klinika Dr Nowosielska. Świadczą wiele usług w zakresie chirurgii oka, okulistyki – także dziecięcej – czy optometrii. Polecam z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxza

Ja co prawda choruje rzadko na szczęście, ale jeśli już potrzebuję, to mam od lat swoje sprawdzone Centrum Medyczne Medicenter medicenter.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×