Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimiis

czy facetowi zależy?

Polecane posty

Gość mimiis

Potrzebuję porady osób z zewnątrz, ponieważ nie do końca wiem jak interpretować zachowanie mężczyzny. Otóż w skrócie: pól roku temu poznałam chłopaka(22lata) na siłowni. Zawsze gdy się tam widzieliśmy, to on do mnie zagadywał itd. Ewidentnie był mną zainteresowany, bo mnie komplementował, wziął nr tel i odzywał się od czasu do czasu z pytaniem co słychać itp. dwa razy próbował zaprosić mnie gdzies ale ja albo byłam chora, albo miałam pracę. Generalnie to widziałam, ze mnie podrywa i jest zazdrosny gdy tylko rozmawiałam tam z kimś innym. Miesiąc temu doszlo między nami do małego spięcia i ja strzeliłam focha. On nie odzywal się wtedy do mnie i się unikalismy, W koncu podeszłam po 3 tyg i wyciągnęlam reke na zgodę a on od razu ją przyjął i jak za dotknięciem magicznej pałeczki zacząl się uśmiechać i znowu próbował zagadywać do mnie. Kilka dni temu po powrocie z silowni na ktorej ewidentnie kręcił sie wokół mnie ale nic nie odzywał i był jakiś zmieszany, postanowiłam odezwac się do niego. mieszkamy blisko siebie wiec napisałam do niego o 23.00 czy nie moglby wpaść do mnie za chwilę bo potrzebuję męskiej pomocy w zniesieniu starych mebli do piwnicy. Odpisał "zaraz będę" i był za 20 min, taki wyperfumowany, ze nie mogłam oddychać. Gdy już mi pomógl to wrócilśmy do mieszkania i ja zaproponwałam niesmiało czy się czego nie napije, a on z wielkim uśmiechem odpowiedział "tak!". No i siedzielismy u mnie godzinę i rozmawialiśmy. Nic się do mnie nie kleił (co mnie cieszy, ale z drugiej strony daje do myslenia czy mu sie podobam), na pożegnanie ja mu dałam calusa w policzek a on zrobil to samo i mnie tak ciepło objął. Teraz mija drugi dzien,a on nic się nie odzywa. Zastanawiam się czy mu na mnie zależy, ale po prostu potrzebuje czasu (bo widzę, ze ma słabe doświadczenie z kobietami), czy moze tratuje mnie tylko jak koleżankę? (gdy sie widzielismy, to powiedzial,ze nie ma koleżanek, bo kobiety są nie do ogarnięcia-a i dodam, ze na milion procent to nie jest gej hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce Cie przeleciec i zgrywa taką ofiare bys sie zaopiekowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopakowi zależało ale nie wykazywałaś zainteresowania i nie wykazywałaś inicjatywy to dał sobie spokój bo musiałby robić całe życie za Ciebie wszystko a widocznie szuka partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje zasadę 3 dni. Poczekaj na jego ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze on potrzebuje czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×