Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Gdzie kupujecie pościel

Polecane posty

Gość gość

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ikea, hemtex, Mio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bazarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sensie: poduszki, kołdry, czy powłoczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko tutaj kupuję pościel: www.tekstylialand.pl. to świetny, sprawdzony sklep z rozmaitymi tekstyliami, bardzo porządnymi, precyzyjnie wykończonymi i oryginalnymi. Mają cudowne takie eleganckie np. ekskluzywne, żakardowe…z najróżniejszych solidnych materiałów, np. satyny bawełnianej. Lepszego sklepu z pościelami nie znajdziesz, firma naprawdę godna polecenia, wszystko z najwyższej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję u siebie na bazarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś kupowałam w marketach i to był błąd. Mają ją tam najczęściej albo złej albo średniej jakości. Trafiło mi się przykładowo że bardzo farbowała albo potrafiła się łatwo przedrzeć. Teraz od jakiegoś czasu mam swój sprawdzony sklep Podusie.pl www.podusie.pl gdzie wiem że jest porządna. A kupuję z satyny bawełnianej bo jest miękka i przewiewna. Do tego ładnie wygląda a u mnie pościel musi ładnie wyglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://polskie-firanki.pl/pl/c/POSCIEL/299 https://kasandra.com.pl/posciel-c-4.html Pościel Pościel i prześcieradła na Kasandra.com.pl • Pościel 3D, pościel z kory, pościel flanelowa, pościel frotte, pościel bambusowa, pościel satynowa, pościel jedwabna, pościel dla dzieci, prześcieradła. Wszystko, czego potrzebujesz do Twojej sypialni – najwyższa jakość materiałów, różne rozmiary, niebanalne wzornictwo i kolory. Zobacz wszystkie nasze kolekcje! Zadbaj o zdrowy i komfortowy sen oraz dobre samopoczucie każdego dnia. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

 w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja przepięna kupilam w room99 teraz się czaje na kolejny komplet, bo jakośc jest obłedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mam od nich dwa komplety i rzeczywiście czuc róznicę, matce tez zamówilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a jak kupowałyście pościel w room99? Na ich stronie internetowej zamawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa

no ja zamawiam na ich stronie internetowej, szybko też na facebooku odpisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanaaa

Ja zamawiam przez stronę www i wszystko super, a przesyłka zawsze mega szybko jest u mnie. Lubię takie podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ostanio na imieniny dostałam pościel z room99 i to teraz moja ulubiona pościel .Swietna jakość i wzór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoodaRakkowska

Room99 i ja polecam, sprawdzony sklep, a jakość pościeli super. Mam tez od nich narzutę - jasno różową, piękna jest. Przesyłka zawsze szybko dociera, a ceny są przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion

jak to cenowo sie przedstawia? czy taka narzuta na łózko sypialniane to duzy koszt w room99? nigdy nie miałam narzuty (bo i nigdy wczesniej nie mialam oddzielnej sypialni hihi) i sama nie wiem nawet ile to jest drogo za narzute a ile to tanio? interesuje mnie porządna na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 11.04.2019 o 11:06, Gość marion napisał:

jak to cenowo sie przedstawia? czy taka narzuta na łózko sypialniane to duzy koszt w room99? nigdy nie miałam narzuty (bo i nigdy wczesniej nie mialam oddzielnej sypialni hihi) i sama nie wiem nawet ile to jest drogo za narzute a ile to tanio? interesuje mnie porządna na pewno

To te z room99 są porządne . Ja swoją kupiłam coś za ok. 100 zł bo jeszcze była promka -10% także opłacało się. Za narzute żeby była dobra trzeba dać troszkę więcej, bo za 50 zł to taka ... jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 11.04.2019 o 11:06, Gość marion napisał:

jak to cenowo sie przedstawia? czy taka narzuta na łózko sypialniane to duzy koszt w room99? nigdy nie miałam narzuty (bo i nigdy wczesniej nie mialam oddzielnej sypialni hihi) i sama nie wiem nawet ile to jest drogo za narzute a ile to tanio? interesuje mnie porządna na pewno

To te z room99 są porządne . Ja swoją kupiłam coś za ok. 100 zł bo jeszcze była promka -10% także opłacało się. Za narzute żeby była dobra trzeba dać troszkę więcej, bo za 50 zł to taka ... jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moim zdaniem warto zainwestować, nie są to jakieś przerażające kwoty, a jednak jakośc tak jak ta w room99 to jakośc i nie bedzieszmusiala za miesiąc narzuty wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiAWarszawa

Zamówiłam przed weekendem w sklepie room99 - czekam na przesyłke. Ale wybór był tak duzy że nie mogłam się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zamawiałam na www.bedlook.pl, jakaś nowa firma ale szybko przesłali i była super jakość. ceny też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×