Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani zonaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Gość pani zonaaa

Męża dziś na noc nie będzie,dzieci u babci a ja właśnie wróciłam z pracy i cisza,bloga cisza w domu. Piwko w ręce i pełen Relax. Kto ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja :) męza nie ma , dziecko spi . U mnie tylko radler 2 % i film gruby i chudszy a Ty co ogladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie oglądam. Lecę po kanałach i nic ciekawego nie znalazłam. Zresztą mój mózg po całym dniu niema siły skupiać się na filmach,coś tylko leci w tle. A ty czemu sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż poszedł do swojego brata na piwko i pograć. Ja odpoczywam ale chyba zaraz zasne bo dzisiaj byłam na rano w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też do brata pojechał w czym pomoc i na piwko. Na noc. A z racji ze ja w pracy to dzieci u babci. Ale spać się nie chce...:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim wieku masz dzieci? moja córka jeszcze za mała zeby zostac u dziadków ma 13miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córa prawie 11 lat i syn 7... Także trochę starsze. Ty masz malutkie,fajnie mieć takiego szkraba w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to duze dzieciaczki masz :) no fajnie jest miec maleństwo ale wróciłam do pracy i troche to wszystko staje sie meczące. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie tak dawno miałam takie szkraba w domu ale czas tak szybko minął ze naprawdę niewiem kiedy. Coraz częściej łapie się na tym ze wybieram w przeszłość jak to moje były małe dzieci. A teraz jakieś bunty kaprysy itp. Doceniła maluszka w domu bo potem....sama zobaczysz. Chł czy dz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×