Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie jakieś domowe sposoby na kaca ?

Polecane posty

Gość gość

Czy znacie jakieś skuteczne sposoby kaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
picie duzo wody z cytryna przez cala impreze. po imprezie tez trzeba duzo pic, najlepiej wode lub herbate z cytryna bo ma wit. c, dwa ibupromy i jakos przejdzie. a ja najlepiej lubie sie tak konkretnie porzygac, wtedy ulga jest natychmiastowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestać chlać ten syf dzień wcześniej, a teraz zdychaj, nauczka na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Z
piłeś wczoraj ,z rana setka i kobietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapidarium
Sok z kapusty kiszonej ale nie taki zwykły tylko od 'baby' z targu, czyli z takiej prawdziwej kapusty. albo ekologiczny sok z kapusty kiszonej tez się dostanie, np wiem, ze firma Rabenhorst ma taki sok ekologiczny, kiedys go dostałam i meeeega mi pomógł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i sok z ogorkow oczywiscie. ja mam kaca 3 dni przewaznie doslownie jak bym byla uczulona na alko dlatego baardzo zadko pije ale tak bralam ibuprom zaraz po wyjsciu z klubu mimo ze to strasznie nie zdrowe sok z cytryny i woda z ogorkow. albo browar podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lapidarium dziś Sok z kapusty kiszonej ale nie taki zwykły tylko od 'baby' z targu, czyli z takiej prawdziwej kapusty. albo ekologiczny sok z kapusty kiszonej tez się dostanie, np wiem, ze firma Rabenhorst ma taki sok ekologiczny, kiedys go dostałam i meeeega mi pomógł! XXXXXXX po/ebało cię :D jeśli przy kacu po piciu alkoholu drażnisz dodatkowo żołądek kwasem z kiszonej kapusty. Jak chcesz wpeirqielać relame jakieś firmy to chociaż pisz mądrze a nie dureństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy sposób na kaca

Ostatnio natchnąłem się na stronkę, z cukierkami która pomagają zwalczyć objawy występujące po spożyciu alkoholu. Szczerze bądź brzmi absurdalnie ale przeczytałem tą stronę https://leadmy.pl/p/6fEE/db... od deski do deski i postanowiłem zainwestować. Co miałem do stracenie, zresztą dużo imprezuje i często miewam kaca. Ale odkąd zacząłem je stosować kaca jakby nie było, bo mocnym chlaniu lekko boli głowa ale do zniesienia. Dla tych którzy imprezują Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście znaleźli się w sytuacji awaryjnej, gdzie znajdzie się nagła potrzeba otrzeźwienia, warto skorzystać z pomocy specy w tej kwestii. Mam tutaj na myśli medycznydetox.pl . Podjadą na miejsce, podadzą odpowiednie środki i problem mamy z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×