Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co dziewczyny myślą o starszych facetach?

Polecane posty

Gość gość

Jestem czterdziestolatkiem i chciałbym się dowiedzieć, co młodsze kobiety myślą o związku uczuciowym z kimś w moim wieku. I nie chodzi mi o ocenę napalonych facetów z kryzysem wieku średniego rwących nastolatki, bo ona nie jest nastolatką - ma 25 lat - i wcale jej nie wyrywam, tak jakoś samo wychodzi. Ale mam wątpliwości, czy ta sytuacja jest dla niej dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, zrobisz jej dzieciaka, a ten zamiast taty bdzie mial dziadka, a za 20 lat ona bdzie w twoim wiku i bedzie c***ampersy zmieniac, ale coz mnie tam kreca starsi przystojniacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dają to brac, jak biją to uciekac :) Wez wyyyyyluzuj stary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc, to nie mam w planach dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pociąg do starszych z tak dużą różnicą wieku jest patologią natura przystosowała nas tak, zebyśmy rozmnażali się z niewielką różnicą lat - absolutny max to 8 lat powyżej myślę o facetach jak o swoim ojcu... fajny papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Twoich słów wynika, że pociąg do młodszych, to też patologia. Czyli patologiczny facet z patologiczną dziewczyną i niechcianym patologicznym dzieckiem - ciekawa perspektywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miałam 25 lat to facet 40 letni był dla mnie za stary i dla większości koleżanek też. Taki podtatusiały facecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlisa
A ty autorze masz 40 czy jesteś trochę przed bo jeśli tak..to najlepszym jesteś magnesem na takie młode i to nic złego! Jeśli masz na oku mądra atrakcyjna dziewczyne to hop. .czaruj wariuj i tańcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy przypadek jest inny, jak Ci zalezy to próbuj, miłość bywa ślepa. U mnie nie miałbyś ŻADNYCH szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, z przodu czwórka, to pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeastem przed 40, ale ja tylko patrze sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na Ryszarda Kalisza albo Korwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.06 chyba na ciebie to jest magnes na wiekszosc młodych kobiet nie. Nie wypowiadaj się jak nie wiesz.Dla większośc to starszawy pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.20 ale oni mają atrybuty władzę i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodym podobaja sie starsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobal mi sie starszy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pociąg do starszych z tak dużą różnicą wieku jest patologią natura przystosowała nas tak, zebyśmy rozmnażali się z niewielką różnicą lat - absolutny max to 8 lat powyżej myślę o facetach jak o swoim ojcu... fajny papa xxxxxxx podpisuje sie, mam 26 lat (kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starszy tez sie moze podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam starszych przystojnych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlalypap
Mój szefu ma na drugie Rysiu i jest seksiii; ) ..a jak się zlosci to już wogole;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość haha
Ja mam 35 lat, więc jestem młodsza - i moje zdanie o starszych facetach po 40 jest takie: ci wolni do niczego się nie nadają, a do związku w szczególności :) Starzy kawalerowie mają pełno nieznośnych nawyków, a rozwodnicy z reguły zdradzali żony... Miałam dwóch eksów starszych o 5 lat i mam brata po 40... Wnioski: facet, który do 40 się nie ożenił, a zwłaszcza taki egzemplarz, który dyskryminuje równieśniczki i lekko starsze kobiety, a rozgląda się za 20-3-tkami to niedojrzały doopek :P 4 dychy na karku, wyobrażają sobie nie wiadomo co, a tak naprawdę nic sobą nie przedstawiają i chcą się bawić, nie zakładać rodziny. Żyją w świecie złudzeń - zdaje im się, że kobiety się starzeją, a oni nie :) Naiwne 20-latki myślą, że taki 40-latek jest dojrzały i poukładany, a do tego młodszy duchem od równieśników - a lipa :) zwykle jest niedojrzały, nie poukładany i zanadto rozrywkowy :) Dziewczyny! 20-30 latkowie są dojrzalsi od obecnych 40-latków!!! POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pociąg do starszych z tak dużą różnicą wieku jest patologią natura przystosowała nas tak, zebyśmy rozmnażali się z niewielką różnicą lat - absolutny max to 8 lat powyżej myślę o facetach jak o swoim ojcu... fajny papa racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 27 lat i jak podrywa mnie 40-latek, mysle sobie dwie rzeczy: 1. dran i sk*****iel-w domu czeka zona, dzieci, a on szuka odskoczni 2. nieudacznik-rozwodnik- zdradzal zone, wiec go kopnela w zad 3. nieudacznik- podstarzaly singiel, ktorego glowa siwieje, a d00pa szaleje z ktorej strony moe spojrzec- taki facio jest skreslony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja mam 27 lat i jak podrywa mnie 40-latek, mysle sobie dwie rzeczy: 1. dran i sk*****iel-w domu czeka zona, dzieci, a on szuka odskoczni 2. nieudacznik-rozwodnik- zdradzal zone, wiec go kopnela w zad 3. nieudacznik- podstarzaly singiel, ktorego glowa siwieje, a d00pa szaleje z ktorej strony moe spojrzec- taki facio jest skreslony. MAM PODOBNE PRZEMYŚLENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę dziękuję za wszystkie Wasze opinie. W zasadzie nie spodziewałem się, że w ogóle padną jakieś miłe słowa, a były takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze a czemu nie rowiesniczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda inna autorze, ja zawsze lubiłam i lubię starszych w granicach 10, może 11. Lat i jakos zawsze mi się trafiali starsi...:-) jak jesteś przed 40 to nie jesteś stary :-) a ona 25 tez nie małolata więc jak Ci sie podoba czy myślisz o czymś więcej to tylko powodzenia...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:28 - Jakoś tak się składało, że rówieśniczki którymi byłem zainteresowany ... nie były mną zainteresowane :( Może wymagania rosną z wiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:31 - nie jestem przed czterdziestką; rozumiem więc, że jestem STARY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lerinka
Wiek to tylko cyferki liczy się co ktoś ma w glowie, osobiście mam 22 lata ale dużo w zyciu przeszłam i jestem zbyt dojrzala dla chlopakow w moim wieku, nie dogaduje się z nimi, za to jak trafie na kogos powiedzmy 32-40 to zazwyczaj o wiele lepiej się dogaduje. Tak wiec nie patrz na cyferki tylko na to czy macie podobne cele, wymagania, interesy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×