Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co dziewczyny myślą o starszych facetach?

Polecane posty

Gość gość
Nie ma znaczenia wiek. Dużo kobiet w wieku 18-28 czy 30 lubi starszych ja osobiście tylko ze starszym się zwiąże, tak już mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubię starszych facetów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam coś z drugiej strony. Mam 42 lata i jestem w związku z 19latką. Piszecie tylko o seksie a nie bierzecie kompletnie pod uwagę, że dwoje ludzi może łączyć po prostu miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu sie StAre PRYKI reklamują,nie wierzcie ze 20stka,czy 25tka zechce starego capa co ma 40lat.Oni sobie marzą.Stary upierdas chcialby mlodziutka posuwac bo to kryzys wieku średniego przyszedl,potem was zostawi bo owie ze za mloda nie do zwiazku i nastepna mloda glupia naiwna posunie .Jeśli to kawaler to będzie chciał dziecko i do końca życia upierdasa będziesz niańczyć.Jak rozwodnik i ma juz dzieci to ich mie chce mieć juz i zmarnujesz młodość przy takim.Wczesniej jest wpis gosc haha i ona ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może nie chce ale nie ma innego lepszego wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupio gadasz,idz spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem atrakcyjna 30-latka, moj Mezczyzna 40 i jest po rozwodzie. W zyciu nie bylam bardziej szczesliwa i nikt do tej pory nie pociagal mnie w takim stopniu jak On. Inna sprawa, ze nie wyglada na swoj wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontakt ze starszym mężczyną może być ciekawy. Naokoło jest pełno młodych, ale to z reguły pyskate gołodupce i pożytku z nich żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli 25 latka interesuje się 40-latkiem to: - albo 40 latek to syn Solorza - albo z 25 latką jest coś nie halo Innymi słowy: albo leci na kasę, albo ma feler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaluje ze nie wzielm sobie starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starszy jest powazniejszy.nie mysli o glupotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w zwiazku z facetem o 20 lat starszym (38 i 58) i piekniej byc nie moze. a jak mysle ze piekniej byc nie moze to wlasnie jest. kwestia dobrania sie i tyle. jesli jest to prawdziwa milosc reszta uklada sie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam faceta starszego o 30 lat i jesteśmy razem już kilkanaście lat :) PRawie codziennie mi mówi, że mnie kocha, że jestem piękna i mu się podobam, do tego jeszcze pieszczoty ...etc. o których często kobiety mogą tylko pomarzyć już po kilku latach w związku :) starszy facet to nie recepta naudany związek, ale kwestia dobrania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co myślą...hm tajemnica, każda ma swoją... dajmy ja, jestem kobietą a podoba mi się PAN o około 20 lat starszy... gdyby tylko chciał i wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie tez starszy podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomniana dziewczyna
gość haha 2015.06.06 Ja mam 35 lat, więc jestem młodsza - i moje zdanie o starszych facetach po 40 jest takie: ci wolni do niczego się nie nadają, a do związku w szczególności usmiech.gif Starzy kawalerowie mają pełno nieznośnych nawyków, a rozwodnicy z reguły zdradzali żony... Miałam dwóch eksów starszych o 5 lat i mam brata po 40... Wnioski: facet, który do 40 się nie ożenił, a zwłaszcza taki egzemplarz, który dyskryminuje równieśniczki i lekko starsze kobiety, a rozgląda się za 20-3-tkami to niedojrzały doopek jezyk.gif 4 dychy na karku, wyobrażają sobie nie wiadomo co, a tak naprawdę nic sobą nie przedstawiają i chcą się bawić, nie zakładać rodziny. Żyją w świecie złudzeń - zdaje im się, że kobiety się starzeją, a oni nie usmiech.gif Naiwne 20-latki myślą, że taki 40-latek jest dojrzały i poukładany, a do tego młodszy duchem od równieśników - a lipa usmiech.gif zwykle jest niedojrzały, nie poukładany i zanadto rozrywkowy usmiech.gif Dziewczyny! 20-30 latkowie są dojrzalsi od obecnych 40-latków!!! POLECAM!!! Zgadzam sie w 100% byłam kiedyś z takim czterdziestolatkiem, po czym mnie rzucił bez podania przyczyny, a w tydzień później bzyknął 19 letnią dziewczyne mieszkajaca niedaleko, to było dla mnie cyba jeszcze większym szokiem jak to zerwanie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 38 lat i młode laski same mnie podrywaja mimo iż wyraźnie zaznaczam że nie chce zakładać drugi raz rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co dziewczny myślą ...ale wiem co ja o tym myślę ... a myśle o takim pewnym naście lat starszym ode mnie przystojniaku i myślę o nim intensywnie :} pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslimy, ze jestescie draniami, ktorzy zdali sobie nagle sprawe, ze sie starzeja i to ostatnia szansa na to, aby jeszcze zaimponowac jakiejs mlodce. Rowiesnicy maja rodziny, zony rownolatki, dzieci, a wy chcecie udowodnic sobie, ze macie jeszcze szanse na mlodke. I nie ludzcie sie, ze jakas na was poleci, jesli nie macie kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co się produkować skoro te posty nachalnie reklamujące starszych ciągle piszą o sobie te same pierniki, spójrzcie na styl pisania i powielane teksty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię, ale zawsze jest ten problem że tacy faceci są zajęci, albo nie traktują kobiet w moim wieku poważnie. Mam 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mając 40 lat przestałem być prawiczkiem i byłem pierwszy raz w związku właśnie z kobietą w wieku 20 lat. Jesteśmy razem już 9 lat w tym 5 lat po ślubie. Nie każdy wolny mężczyzna po 30 czy 40 to bzykacz, większość to mężczyźni nie mający powodzenia albo będący sami z wyboru co nie oznacza, że sypiają z kim popadnie. Nie każdy kawaler to feler ze złymi nawykami i mieszkający z mamusią. Bycie kawalerem to stan cywilny. Wieli mieszka samodzielnie, pracują, zajmują się domem, radzą sobie w opiece nad dziećmi, z gotowaniem itd. Czasem tak po prostu jest w życiu, że ludzie są długo sami a nawet całe życie co nie oznacza, że mają jakiś feler. W końcu bycie w związku to nie obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nudzi wam sie pisac ciagle to samo pierniczki?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się związałam z facetem 9 lat starszym. On był przed 40, ja przez 30. Dojrzały, doświadczony i mądry facet. Jesteśmy razem parę lat, mamy dzieci i jesteśmy szczęśliwi. U nas różnice wielu były inne. Byliśmy dojrzałym ludźmi, bo 20 to niby dorosła ale w sumie jeszcze dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No też mam wrażenie, że o tych udanych związkach ze sporo starszymi to pisze jedna i ta sama osoba :x Ja nie mam szans u faceta, który jest ode mnie starszy tylko o 6 lat (ja 32), bo dla niego to już jakaś głęboka przepaść jest, więc o czym tu mowa xD Chyba, że jak przekroczy magiczną 40stke to mu się odwidzi? A .uj, ja nie będę już zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No też mam wrażenie, że o tych udanych związkach ze sporo starszymi to pisze jedna i ta sama osoba :x Ja nie mam szans u faceta, który jest ode mnie starszy tylko o 6 lat (ja 32), bo dla niego to już jakaś głęboka przepaść jest, więc o czym tu mowa xD Chyba, że jak przekroczy magiczną 40stke to mu się odwidzi? A .uj, ja nie będę już zainteresowana.

A co to za różnica 38 lat czy 40? ten 40latek może być dużo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu piszą jacyś podstarzali faceci po 40 którzy jeszcze mają nadzieję, że pisząc te bzdury jakaś 25 latka ich zechce. Śmiech na sali

25 latka to znajdzie faceta max do 35 lat, a nie jakiegoś staruch po 40 z którym będzie się wstydziła pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.06.2015 o 20:20, Gość gość napisał:

Zobacz na Ryszarda Kalisza albo Korwina.

O matko!!! Fuuuu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×