Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Monitoring GPS warto?

Polecane posty

Gość Aniaa382
Oj zdecydowanie tak!!! Sama w swojej firmie mam lokalizatory gps firmy transmobil, które polecił mi kolega po fachu. Dzięki nim w mojej firmie nauczyliśmy się oszczędzać i podnieśliśmy poziom naszych usług i szybkość dostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilipS44
Jak najbardziej warto jeżeli mówimy tutaj przede wszystkim o rozwiązaniach dla logistyki w firmie transportowej. Sam z resztą miałem dość duży problem z ogarnięciem wszystkiego na szczęście udało mi się zapobiec tym wszystkim problemom z dużym wsparciem systemu Flotman który nie tylko ułatwia lokalizację, ale również daje konkretne dane np. odnośnie zużycia paliwa, czy też zabezpieczenia strefy ładunkowej przed nieautoryzowanym otworzeniem. Teraz idzie nam to dużo szybciej i też w końcu wydatki w tym zakresie znacząco zmalały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek902
Mój znajomy polecił mi system od Transmobil ze względu na niezawodność. A takie opinie najbardziej za mną przemawiały. Mam nadzieję, że taki monitoring GPS posłuży mi na długo, bo na tym zależało mi najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArtur
warto same plusy dla właściciela , ale tez kierwoców lokalizacja pojazdów, czy też kontrola paliwa tonie jedyne plusy. My korzystamy z systemu od Transmobil . jak masz wiecej pytań to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof23

Szef zamówił ostatnio monitorig pojazdów służbowych w transmobil zachęcony opiniami znajomych przedsiębiorców, więc być może nie jest to zła opcja. Pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja jestem w 100% za tego rodzaju rozwiązaniami,szczególnie dla firm, którym zależy na sprawnym funkcjonowaniu. Ostatnio zmienilem systemy na Transmobil i jestem z nich niebywale zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal

jasne ze warto masz samochod pod kontrolą wsensie ze wesz gdzie sie znajduje,  sam korzystamz lokalizatora od Transmobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert

To zdecydowanie dobre rozwiązanie, zwłaszcza wówczas gdy korzystamy z pomocy ekspertów w swojej dziedzinie jak https://transmobil-gps.pl/. Naprawdę warto rozważyć indywidulanie dopasowaną do potrzeb opcję, bo to zwyczajnie się opłaca i zwiększa bezpieczeńśtwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel

W firmie kumpla mają całą flotę wyposażoną w transmobil i przyznam że jestem zaskoczony funkcjonalnością tego rodzaju rozwiązań. Bardzo fajna sprawa dla firm zdecydowanie warta uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz

Oprogramowanie TransMobil sprawdza się fenomenalnie, co prawda długo czekaliśmy na realizację - kilka dni, pomimo że potrzebowaliśmy na wczoraj, ale warto było poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Bez dwóch zdań WARTO. monitoring gps jak ten oferowany przez TransMobil z którego od niedawna korzystamy to same pozytywy. Zaskakuje mnie szczególnie mnóstwo raportów, które pozwalają bardzo szczegółowo śledzić postępy dostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niko

Korzystam z systemów gps od transmobil już od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Mam niesamowicie ciekawe funkcje, obsługa jest bardzo przyjemna i komfortowa, a dodatkowo kierowcy czują się pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobek

Też korzystam od niedawna z transmobil i naprawdę sprawdza się genialnie. Bardzo dużo raportów jak na tę cenę. Świetna sprawa dla każdej firmy posiadającej pojazdy służbowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastian

bez dwóch zdań warto, a już w szczególności ten najwyższych lotów. Ojciec od niedawna zainstalował we wszystkich pojazdach służbowych monitoring od TransMobil i jest pod wrażeniem rozwiązań jakie oferują w ramach niepozornych urządzeń. Bardzo łatwa w obsłudze apka, świetne raporty z bardzo szczegółowymi danymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek

Monitoring gps to najlepsze rozwiązanie na jakie zdecydowaliśmy się w naszej formie. Wszystko działa teraz płynniej, mamy stałą kontrolę nad tym co dzieje się z naszymi pojazdami i pracownikami, a dodatkowo mamy możliwość dopasowania funkcji do swoich potrzeb. KOrzystamy obecnie z TransMobil i jest MEGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk

Obecnie nie wyobrażam sobie działań firmy bez monitoringu GPS, ostatnio moim odkryciem jest TransMobil- rewelacyjne rozwiązanie dla firm w przystępnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynes

Akurat w tym zakresie śmiało możemy polecić Ci system Flotman. To rozwiązanie o szerokiej funkcjonalności oraz wygodzie użytkowania, w przypadku większych firm przewozowych sprawdza się dobrze i pozwala skutecznie obniżać koszty utrzymania pojazdów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Garaż garażem, ale tak naprawdę samochód mogą ci ukraść nawet wtedy, jak wyjdziesz na stacji benzynowej na chwilę po Pepsi. Ja ze swojej strony polecam monitoring GPS od CarControl. Tutaj sprawdzisz sobie szczegóły carcontrol.pl/ .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×