Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Just You and I

Polecane posty

Gość gość
a komu się muszka podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:27 Owszem to że "ktoś się spuszcza nie tam gdzie trzeba" to jest wbrew pozorom bardzo poważny problem w wielu związkach, a bagatelizowanie tego problemu w taki sposób jak ty to robisz bardzo źle o tobie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka podoba się Muszce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szfendacz sra na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niestety nie ploty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie bym tej Want napisała- chcesz mojego męża? pierz mu gacie i skarpety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18.51 Wilk, Koke, Widmo, Toledo, Tood, Androgej, Kredek, Naj, Nowy, Matu i jeszcze paru innychxJest to kompletne kłamstwo. Muszka interesowała się tylko jedną, konkretną osobą, czego nigdy tu nie ukrywała. Interesowano się też Muszką (sama byłam świadkiem, gdy spotkało się to z jej strony z odmową podania priva). Na @ Muszka się może i kontaktowała (podobnie jak w ogóle ciotki), ale w kwestii Arki, o czym dobrze wiedzą osoby próbujące ją ubrudzić słowami. Poza tym gdyby chciała, to Muszka ma święte prawo nawiązywać znajomości tak jak każdy, bo jest to normalna potrzeba ludzka, by kogoś dla siebie poznać (w jakim celu, to rzecz tylko dwojga ludzi). Znam większość wymienionych wyżej panów z forum i doskonale pamiętam, że na forum Muszkę łączyły z nimi normalne relacje żartobliwe i koleżeńskie (jeśli w ogóle jakieś, bo nie wszystkie nicki kojarzę). Piszę to wszystko nie w celu obrony Muszki (co mi tu zaraz zostanie zarzucone przez lubiących ten smrodek i syf tutaj), ale żeby pokazać na przykładzie, który akurat konkretnie znam, jak obrzydliwi jesteście, kłamliwe pomarańczowe potworki, szukające kozła ofiarnego :) Jeśli ktokolwiek, kto was czyta, wierzy w jakiekolwiek wasze żałosne słowo, to jest głupcem po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego od razu głupcem? Może po prostu łatwowierny jest albo naiwny albo nie zorientowany w temacie. Dlaczego od razu tak z grubej rury, że jak wierzy to jest głupcem. Również dobrze ktoś kto nie dowierza może być głupcem. Jaka jest w ogóle definicja głupoty? I jakie osoby wyczerpują definicję głupca? Proszę o rozwiniecie tej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 14 filozofujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego głupcem, bo to jedyna linia obrony, i jedyna odpowiedź pewnych osób na ..w sumie na co? Eve, więcej dystansu :D:D:D Opinia o Muszce po prostu jest jaka jest i jej nie zmienisz więcej usmiechu :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mit a ty znów na mównicy?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GMC ,Agent i Szfendacz to do nich zarywała Muszka. To tylko forum dajta SE luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie głupoty. Jeśli ktoś łyka jak młody pelikan pierdoły pisane jawnie i podle, w celu próby zdyskredytowania kogoś (np. cała długa lista mężczyzn, do których to niby startowała jedna osoba), to mu gratuluję, skoro łyka, to widocznie lubi (bez skojarzeń) albo jest na takim samym poziomie rozwoju, jak osoba puszczająca kalumnie w obieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent Muchę wyśmiał, GMC to stary pajac Szwendacz szwenda się gdzie indziej i z kimś innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna, najedyńsza , najjedynniejsza prawda jest ta którą ogłosiła właśnie Ewa :D żenada, poza tym, to nie temat o Muszce a jak sie cudownie Ewunia odnalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsu, a Tobie nigdy nie zdarzyło sie "łyknąć" czegoś ja "młody pelikan" nigdy? Czy miałaś wtedy o sobie tak niskie mniemanie jak masz o tych którzy tu łykają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego jest forum. Eve modliszko Jesteś feministką? X Dla mnie zawsze będziesz napuszoną i zarozumiałą babą Masz się za lepsza a ujjjjjja wiesz Mucha łaziłamza agentem szwendaczem seks na forum uprawiała Wszyscy wiedza jak wypije to lata po forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, Ewunia czyta forum, co jasno mówi i będzie sobie czytała, dopóki jej ochota nie przejdzie :) Tylko, że pisuje już rzadko i nie w celach towarzyskich, bo na to ochota jej przeszła :) No i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O hrabina przylazła? zaraz Mucha pochleje i tez przypadkowo wejdzie na temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś tchórzliwym anonimem bez twarzy, więc jakby mogło mnie obchodzić, kim dla Ciebie jestem? :) Nie bój żaby, są tacy którzy mnie znają od nie "hrabiańskiej" strony, tylko że na to to trzeba sobie zasłużyć ;) Żarcik taki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że niby mozna cie przelecieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Że niby mozna cie przelecieć?xGościu, masz kwiatek za szczere rozbawienie mnie swoim tekstem 🌻 :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^^ Żarcik taki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewe, pisz na temat albo spadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ewe, pisz na temat albo spadajxA jaki jest temat? :classic_cool:Już spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsu, daj spokój ich tok myślenia jest <0. Jestem pewna, że każdy kto chociaż odrobinę zna Muszke, wie ze to bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bbbbbuauaahahahhahahahahaubauhabuahbaubaububauabuabuabahabuabaubaubauaubauaahbuhabahb Mucha otworzyła winiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:17 Bagatelizowanie? Co Ty wypisujesz? A co mi do tego gdzie kto się spuszcza. Nikomu do sypialni nie zaglądam, nie obchodzi mnie, kto z kim sypia i dlaczego. Czlowiek nie jest z natury monogamista, to normy narzucone społecznie, tak jak religia. Granice sa tam gdzie ja je postawie i Tobie nic do tego. Dodam tylko ze zdrada jest mi obca, ale nie dlatego , ze ktoś tak chce. To moje zycie i ja odpowiadam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×