Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Just You and I

Polecane posty

Gość gość
z gościem??? co za frapująca propozycja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama ze sobą pisze...:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gledolina
16:05 dlaczego tak uważasz? pełno tu gości różniastych i prowokatorów też mogła się komuś spodobać bo pisząc o wygolonej cipce sciąga uwagę niewyżytych samców.. albo też ktoś może sobie jaja z niej robić i dlatego pisze że niby ona go pociąga.. różnie może być, opcji jest bardzo wiele. a wy tylko klapki na oczy bo jak ktoś coś tegoś to na pewno ona sama. a to bardzo ograniczone myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ci zazdroszczą zimnego albo zimnemu ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajmy spokój z ta zazdrością,przecież to tylko świat wirtualny. Jeśli ktos myśli tu w kategoriach zazdrości (tak na poważnie,bo dla żartu to ja też czasem coś takiego napiszę) to chyba nie ma zdrowego podejścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zdrowego podejścia,jak twoje want możemy ci tylko zazdrościć.No i oczywiście kogoś tak fantastycznego jak zimny,który tu przeleciał już co tylko było z takim podejściem.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja nie myślę w takich kategoriach, ile kobiet niby przeleciał, jego sprawa. Nie pytam,nie rozliczam, to nie jest świat realny i to nie jest mój facet żebym miała to robić ;-) Widzę że wszyscy poza mną tak bardzo się tym interesują i tak wszystko dobrze wiedzą,chyba nawet lepiej niż sam zainteresowany :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc poruszył temat zazdrości jak sie domyslam nie bez powodu duzo sie tu pisze z niebieska o zazdrosci tzn jak ktos kogos krytykuje - znaczy ze zazdrości;) a nikomu nie przyjdzie do głowy że po prostu zachowuje sie haniebnie w opinii innych,a ci inni chcą tęże opinię wyrazić , co przeklada sie na niepochlebne komentarze. a z zazdrościa nie ma to nic wspolnego przy okazji pozwole sobie wyrazic rownież moje własne mało przychylne spostrzezenie, że wirtualne bzykanko żonatego faceta jest równoznaczne ze zdradą, za którą odpowiadają obie strony bzykające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want,ale skoro tak tu warujesz,a on widać czas znajduje tylko na cześć,to może po prostu wypadłaś słabo w porównaniu do byłych wirtualnych?To chyba licho być którąś z rzędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:29 podoba mi się to,co napisałeś/as. Mnie zastanawia tylko to skąd Wy macie informacje nt.czyjegoś,w tym wypadku Zimnego stanu cywilnego,rodzinnego, itp.to jedno, a drugie,czy naprawdę sądzisz,że inne osoby,które podają się za singli faktycznie nimi są? Wszyscy jesteśmy tu na ero z jakiegoś powodu.być może, każdy z innego,może wystarczy po prostu nie wchodzić sobie w drogę,a jeśli coś nam się nie podoba, po prostu nie zwracać uwagi? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie waruje tu,tyko zaglądam. A z Nim pisze także poza forum, także nie martw się,raczej nie wypadlam słabo :-D zresztą o to spytaj Zimnego jeśli taki bardzo Cie tu interesuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej.Krytyka skierowana do want i podobnych jej kafeterianek zawsze będzie głosem zazdrości i trolowaniem ze ściśniętą dupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want ty naprawdę tak ograniczona jesteś? Masz z nim kontakt prywatny,chcesz,żeby się zachwycał tym twoim bełkotem piszcie prywatnie.To,że nie klaszczę nie znaczy,że mi się nie podoba.Lubię czytać mało rozgarniętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie robicie tego poza forum??? to jakaś forma ekshibicjonizmu??? Taki fetysz? ze w każdej chwili może ktoś wejść na topik i zobaczyć co robicie??? albo może rajcuje was że macie jakąśtam widownie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
want a trzepniesz mi penis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warujesz,czekasz,aż przyjdzie.Dyskutujesz,chociaż po tobie tu każdy jedzie,jak po szmacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiem się tylko w swoim imieniu. To,że piszemy tutaj nie było umówione, tak wyszło, na początku nie bardzo byłam z tego zadowolona,ale obecnie przyznaję,że mi się to podoba. Kręci mnie to,że ktoś jeszcze może przeczytać to,co piszemy. A "robimy to" zarówno na priv,jak i tutaj żeby było ciekawiej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie o to chodzi.:-)Usłyszeć,że jest się dnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmato, rozbijajaca zwiazki, długo nie popiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę nie przejmuję się tymi chamskimi komentarzami.mam prawo tu pisać tak,jak każda inna osoba i będę to robić tak długo,aż mi się nie znudzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje ci się, szlaufie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było tu kilka kobiet,które przyjemnie się czytało,gdy w erotykę się zanurzały. Ty nie potrafisz.Nudna jesteś i do tego się narzucasz tutejszej widowni,co bez komentarza nie zostaje.Ale dobrze,skoro lubisz wylewane pomyje podczas tego taniego pieprzenia,pewnie znów dostaniesz,czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ty odpisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ktos ma nie czytac? ktoś pisze ktoś czyta ktoś komentuje i trzeba się z tym liczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko co tu czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want - widzisz jak reagują niektórzy na coraz bardziej powszechne zjawisko wirtualnych zdrad - p. gość 16:46 pisze o rozbijaniu związku. Gdzieś tu w tekście przewija się wątek jakoby zimny miał zonę i dzieci.. ja nie wiem czy ma, ale czy ty wiesz? Bo jeśli wiesz że ma i mimo wszystko zabawiasz się z nim na forum to robisz krzywdę sobie i jemu. I rozbijasz związek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×