Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wypadanie włosów

Polecane posty

Gość gość

Od 3 miesięcy wypadają mi włosy. Jest ich tyle że podczas mycia głowy zatyka odpływ. Mam stresującą pracę, dużo też schudłam, biorę witaminy, odżywiam się normalnie, stosuję różne odżywki wzmacniające i nic. Staram się też nie szczotkować włosów ze strachu, bo na szczotce jest ich mnóstwo. Ubyło mi ich połowę. Znajduje je wszędzie, na ubraniu i w mieszkaniu podczas sprzątania. Co robić? Zna ktoś jakiś sposób, kosmetyk, żeby przestały aż tak wypadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do dermatologa. Być może zwykłe kosmetyki nie pomogą. Problem może być też o podłożu hormonalnym. Lepiej tego nie zaniedbywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadźka89
Dermatolog pomoże w takiej sytuacji? Myślałam, że może bardziej trycholog? Ale nie ważne, jeśli chodzi o wypadanie włosów, miałam ten sam problem. Poradziłam sobie z nim samodzielnie. Brałam witaminy takie multi z Centrum lub podobne. Zmieniłam też szampon na naturalny, taki z Jantara, na pewno słyszałaś o nim. Teraz stawiam na kosmetyku właśnie tej firmy od Jantara, dokładniej mówiąc na Farmonę. Tu są wszystkie kosmetyki do włosów tej firmy http://farmona.pl/promowane-produkty/kosmetyki-do-wlosow-pl/ co mi się podoba, bardzo szybko widać poprawę kondycji włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻADEN DERMATOLOG DO LEKARZA RODZINNEGO MARSZ!!! Niech skieruje do endokrynologa. Rok temu miałam takie same objawy i okazało się, że jest problem z tarczycą. Badać się trzeba, bo jeśli to zaburzenia hormonalne to z ręką na sercu nie pomogą najdroższe kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od pasa w dół
Już za nieco ponad tydzień (20-21 czerwca) w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się organizowana przez moje Stowarzyszenie konferencja. odpasawdol.org/konferencja Moje Drogie, Serdecznie Was zapraszam, wejście jest w cenie przerw kawowych hotelu. Nie zarabiamy na tym. Udało nam się zaprosić cudownych wykładowców: Małgosię Ohme, Omenę Mensah, będzie też zdalnie Marek Kamiński, oraz innych kilkunastu doktorów i profesorów. Będziemy rozmawiać o zdrowiu intymnym kobiet, seksie, okresie poporodowym, hormonach, menopauzie. To bardzo duże wydarzenie na ponad 500 osób. Bardzo Was serdecznie zapraszam! Na prawdę nie chodzi o pieniądze! link do tanich wejść: odpasawdol.org/oferta-specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wypadanie włosów to dobry jest skrzyp i pokrzywa. Ja dodatkowo stosuję szampon łopianowy, który kupiłam w aptece (http://www.aptekamirowska.pl/). Bardzo dobry, włosy po nim znacznei mniej wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kondycja moich włosów, uległa znaczącej poprawie po tym ,jak zaczęłam pić soki z wyciskarki. W sumie nie tylko soki z owoców, ale i z warzyw, traw ale najbardziej sądzę, że wpływ miała pokrzywa. Wyciskam ją w wyciskarce Cooksense, dodaję odrobinę imbiru i jabłka. Lepiej wyglądają też paznokcie. POlecam, wyciskarkę kupiłam http://terapiasokami.pl/wyciskarka-cooksense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mocno polecam ci odżywki http://greatlengths.pl/ które na pewno wzmocnią postawią twoje włosy :) sama używałam więc mogę ****ardzo polecić :) wiem jak to ciężko doprowadzić kosmyki do ładu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le , czlowiek ma problem a juz sie k***y z reklamami zlecialy dziewczyno zawalcz o skierowanie do endokrynologa i nie wydawaj kasy na te gowna co te sciery tutaj reklamuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób badania: morfologia, hormony tarczycy mnie wypadały włosy od anemii, nie masz przypadkiem obfitych miesiączek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zacząć od wzmocnienia organizmu, sama piszesz że jesteś przemęczona, twój organizm nie wytrzymuje tempa i zaczyna brakować witamin. Możesz zajrzeć na stronę http://www.witaminy-mineraly.pl/witaminy/ gdzie dowiesz się co zażywać aby wzmocnić siebie i poprawić kondycję włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHalinciacia
może wypróbuj tego ja właśnie czekam na dostawę hairmex-a jestem ciekawa co z tego będzie czytałam parę opinii i chyba warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na wypadanie włosów tylko Locerin. Powstrzymuje proces wypadania włosów i wspiera ich porost. Moje włosy stały się mocniejsze odzyskaly blask i co najważniejsze przestały wypadac. 
Naprawdę polecam i podrzucam link gdzie zamawialam 
http://nplink.net/GrAGaCCq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetlaka

Na wypadanie to najlepiej działac kompleksowo, ja brałam vitapil i wcierałam w skórę głowych ich lotion, super efekty, włosy gładsze, przestały wypadać, są mocniejsze i zdrowiej wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkk

Jest taka specjalna seria kosmetyków KV-1 przeznaczona właśnie do hamowania wypadania włosów i do przyspieszania wzrostu. Możesz je kupić przez internet na stronie kv1.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Podobno dobre są specyfiki Babci Agafii.

Bania Agafii. Zależy też jaka jest przyczyna wypadania.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×