Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

Dieta,cwiczenia. Grupa wsparcia

Polecane posty

His jak nie dajesz rady bez cukru to wypij jak kielicha albonz dwojga zlego kup sobie slodzik stewie albo ksylitol. Ja mam tak ze kawy nie wypije bez cukru. Z rana ok bo mozg potrzebyje cukrow prostych ale po poludniu czy pozniej uzywam slodzika. X Kurcze musze isc z mlodym do lekarza :/ Znowu chrypi w oskrzalach a kaszle rak ze czasem zwymiotuje X Lece na poranna kawusie i wymyslic cos na sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaczarowanaTruskawka
Cześć :) Witam nowe koleżanki. Czuję się fatalnie, od rana boli mnie głowa. Przeziębiłam się i znowu mam problem z zatokami :( Ćwiczę codziennie i trzymam zdrową dietę :) Mam nadzieję, że do końca tygodnia zrzucę jeszcze z 2 kg. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Iza, w chwili obecnej przebywam w domu z chorym synkiem (od tygodnia mam opiekę na niego i jeszcze tydzień potrwa) a potem mam tydzień urlopu. Więc pomyślałam , że takie "wolne" fajnie będzie wykorzystać na małe odchudzanko ;) Nie mniej od 11 lat pracuję tak jak pisałam wcześniej , więc odbiło się to zapewne nie tylko na figurze , ale na zdrowiu tak ogólnie. Jak już mnie ta cukrzyca dopadnie to zapewne skończy się nocna praca, bo będę wymagała mega uregulowanego życia. Wczoraj za pomocą tabel kcal podliczyłam swój dzień na 2200 kcal ( Owsianka, sałata z mozarellą i pomidorem, mizeria na jogurcie+2 jajka sadzone, batonik,2 kawałki chleba żytniego z pomidorem i na koniec Warka radler- po uprzednim sprawdzeniu - ma ok 130 kcal w 500 ml - z tym że ja takie słabiutkie piwo raz na miesiąc jak nie rzadziej piję ;) ) Z aktywnością było gorzej bo 1h z groszami na orbitreku ( zmienne tempo i obciążenie dało 10 km i 1000 kcal spalonych ;) +niecałe 3 km w terenie ( zamiast wyjść wieczorem jak zawsze , obejrzałam z mężem film ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawko, współczuję choróbska. ja to zahartowana jestem, choć wiem doskonale z jakim bólem wiąże się zapalenie zatok. Mój mały teraz za to ospę przechodzi. Ja tu sobie piszę , a on podszedł do mnie i pokazał że pozaklejał plasterkami krostki na rękach :D Oznajmił że teraz już będzie czuł się dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita fajnego masz malucha :-) ile ma? Ja ide dzis z siostrzencem do lekarza bo strasznie kaszle Twoje menu jest w miare ale jesli spalasz 1000kcal a dostarczasz 2200 tj za malo nie wiem jak to sie rozklada na btw. Organizm sam spala ok 1500kcal na miesnie oddychanie itd wiec wychodzi za duzy bilans energetyczny dlatego twoja waga stoi( mozesz rowniez zaczac tyc) Ja to ostatnio przerabialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trust ja tez dzieci nie mam Opiekuje sie siostrzencem bo moja siostra w UK pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
His to nie wchodz na wage :-) X Jestem przeziembiona na maksa. Podlapalam od mlodego. Wczoraj poszalalam i zjadlam 3kanapki z pasztetem majonezem i ketchupem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , dobry pasztet, nie jest zły ;) Ja wczoraj ledwo się pohamowałam od kupienia pysznego paszteciku w mięsnym ;) A tak na serio serio , nie mogę się wziąć w garść , żeby konkretnie i solidnie podietować. Nie ma dnia , żebym czegoś nie podjadła ( chodzi mi o rzeczy zakazane ). lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zrob sobie dwa razy w tygodniu takie 2sniadania ze mozesz cos zjesc zakazanago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam dzisiaj preparat chrom+ananas+błonnik ( może ograniczy mój apetyt na czekoladę ;) ) Iza , śniadania u mnie niezmienne (owsianka z pierdołami ;) ) Tylko boję się co by nie przesadzić z błonnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalecana porcja blonnika to ok 25g dziennie ale lepszy jest z warzyw kasz itd niz ten z tabletek no i trzeba uwazac zeby nie przesadzac Ja dzis w miare dieterycznie ale wody prawie zero Przez ta chorobe nic mi sie nie chce Teraz pieke piersioszke w piekarniku bedzie na kanapki X Za 5tyg jade na wakacje mam zamiar schudnac 4-6kg mam nadzieje,ze dam rade We wtorek jade do Uk na miesiac nie wiem czy juz o tym pisalam Tam zawsze dietke lepiej trzymam niz w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Jak narazie chorobsko nie ustepuje i czuje sie fatalnie :-/ Mlodemu juz przechodzi a mnie bierze. Niestety nie mam czasu chorowac trzeba brac sie za robote X Wczoraj juz bylo lepiej z dietka nie bylo juz kanapeczek z pasztecikiem Mam nadzieje ze dzis bedzie kolejny dietetyczny dzien Lece na poranna kawke Do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie warzyw jem dużo , co rano jam owsiankę-a to też bomba błonnikowa. Tyle , że ja nie liczyłam ile gram błonnika zjadam , ale wydaje mi się że sporo... Do UK jedziesz z Młodym? (le on ma lat?) Mój łobuziak kochany na koniec września skończy 4 latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Uk jade sama. Moja siostra wraca w niedziele wiec mlody zostaje z mamusia. Twoj starszy to fajniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaczarowanaTruskawka
Cześć :) Pogoda jest fatalna, byłam rano biegać przed pracą. Gdy już wracałam do domu to złapał mnie deszcz. Izulek, dużo zdrowia :) Mogę wiedzieć po co jedziesz do UK? Jedziesz w odwiedziny, czy turystycznie? :) Sarita, fajnego masz łobuziaka. Mam nadzieję, że ja też kiedyś będę miała takie malutkie szczęście w domu :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczarowana jade do pracy :-) Dzieki za zyczonka oby sie spelnily i chorobsko poszlo precz Zazdroszcze biegania ja niestety nie moge bo mam astme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać , że młody jest wyjątkowo pocieszny ;) za to z córy to już buntowniczka się robi... No ale nikt nie mówił że będzie lekko ;) Marzy mi się jeszcze trzecie dzieciątko , ale to może za rok , bo czekają mnie do tego konkretne przygotowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) ja dietkuję się od wtorku i wczoraj się ważyłam jest 57 czyli w 4 dni spadło 1,05kg :) kolejna waga po tygodniu czyli wtorek rano dieta gwarantuje od 3,05 do 7 kg spadku na tydzien ale ja nie przestrzegam jej restrykcyjnie więc jak bedzie 2 to cool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Jak wam minal weekendzik? X U mnie w miare, wczoraj wiekszosc dnia spedzilam w aucie bo odbieralam siore z lotniska wiec zarcie bylo z macusia. Nie wiem jak waga i nie chce sprawdzac. Zwaze sie po powrocie z Uk. Jestem juz w polowie spakowana jeszcze tylko kilka rzeczy. No i jeszcze trening musze dzis zaliczyc Uciekam do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamagdalena
Izulka, pozdrawiam-cmok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×