Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka z miasta nieswietego

jak kuluralnie sie rozwiesc

Polecane posty

Gość gość
Aha - wystawienie faceta za drzwi choć niezgodne z przepisami -absolutnie niczym nie grozi. Wystarczy, że pozew będzie w sądzie i żadna siła ich nie zmusi, żeby go wpuścić ponownie. Meldunek, czy brak meldunku nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdnaiem najlepiej będzie dla Ciebie jak po prostu skontaktujesz się z dobrą kancelarią prawną typu http://www.adwokat-jaworzno.com.pl/ od której uzyskasz solidną i pewną poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mila
POwiem tak... wina leży weług mnie po środku... Czy autorka zastanawiala się kiedys na sobą? Nie bronię meżą, ale czy Wy potraficie rozmawiac. Maż napewno nerwowy, duzo mowi jak jest poddenerwowany i zupelnie od rzeczy jak ktos go wywpowadzi z rownowagi. To ukrywanie pieneidzy pewnie wynika z jego checi oszczedzania, widac taka ma nature.... jak tez taka mialam do pewnego czasu.... A autorka moze lubi wydawac i wtym jest problem. Ja tu widze po pierwsze chcec porozumienia pomiedzy malzonkami i odciecie sie od tesciow, nawet jesli chca dal Was dobrze. Bo chyba ma cie za wygodnie... Wiem na swoim przykladzie. No coz dogadanie sie to tez kwestia dopasowana charakterów..... Nie doradzajcie dzieczwynom od razu wojenna sciezke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mila
Sory, ja nie bronię Twojego męza. Poprostu wez pod uwagę ze on taki jest, moze byl inny przed slubem no coz, nie wszytsko da sie przewidziec. Im bardzie bedziej z nim walczyc on bedzie stawal okoniem. Moze ma wybujale fantazje na temat wyzszoszi swojej rodziny. Jesli go kochasz to pomysl o innych rozwiazaniacg, po pierwsze wyprowadzce. Chyba ze go nie kochac no i coz sory pomylilas sie wychdzac za niego za maz. Ale powiem Ci to nie sa problemy az takie.... Ciebi to bardzo boli ja wiem. Widzisz nie moralizuje Cie, Mi rownie zposypalo sie malzenstwo ale mielismy wielki problem i juz nie uratuje sama:(. Tez bylam az za bardzo oszzcena ale to bylo zeby nie dopiec mezowui ale zebysmy sobie kupili samochod. A moje zlosciwosci w stosunku do niego i jego rodzicow wynikaly raczej z mojej slabej natury i troche ze zbyt ich nadmiernego pomagania i w niedograniu sie na poczatku zamieszkania u meza. Trudna sprawa neizadzroszcze CI ale mysle ze jestes madra i znajdziesz odpowiednie rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyć własne konto. Wywalić dziada na zbity pysk i dać rodzicom odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
Meldunek nie jest prawem własności.Jednak w przypadku rodziny ,mąż ,żona,dziecko nie ma możliwości eksmisji. Mężowi trzeba zabezpieczyć lokum. Nawet po rozwodzie. Po rozwodzie można go obciążyć czynszem . Jak czynszu nie będzie płacił ,wtedy to jest to droga do eksmisji.Czyni to właściciel. Mąż ma prawo do zwrotu nakładów na remont,w zależności od udziału. Mimo wspólnoty majątkowej, bo nie wiadomo z jakich środków te nakłady czynił. Zatem nie muszą one być równe. Co do dziecka ...ma takie same prawa jak Ty. i na koniec . Jesteście młodym małżeństwem. Zastanów się co jest przyczyną tego kryzysu , później dopiero podejmuj decyzję. Tego typu decyzji nie można podejmować emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, ze autorka nie jest włascicielką i jej rodzice bez problemu dziada moga wyrzucić, wystarczy wymienić zamki :) To tak jakby ktos przyszedł do Twojego domu, zamieszkał w nim i powiedział ze nie ma dokąd iść. Wkład jaki włożył w remont to moze sobie jedynie sadownie ustalac, to go nie uprawnia do mieszkania tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto spróbować dojść do porozumienia. mnie w tym bardzo wydantnie pomogła kancelaria http://adwokat-babilas.pl/ której usługi mogę swobodnie polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w miescie był przypadek że żona chciała sie "kulturalnie" rozwiesc z mężem nierobem i alkoholikiem i wyrzuciła go z domu który był ich współwłasnością małżeńską a potem złożyła pozew o rozwód bez orzekania o winie a ten jej mąż założył jej sprawe o podział majątku i wygrał połowę domu a ona teraz musi go spłacić. Chłop przekonał sąd że włożył w ten dom kupe kasy i swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jestes naiwna to tylko rozwod z adwokatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kulturalnie to chyba przy pomocy dobrego adwokata możesz sie rozwieść. Jak się rozwodziłam to korzystałam z pomocy adwokata Pana Mariusza Wysockiego z Wrocławia http://adwokatwysocki.pl/. adwokat reprezentował mnie podczas sprawy rozwodowej i podczas podziału majątku. Jest bardzo dobry, sumienny, kompetentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×