Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankieterrrrrrrr

nielubiane nicki zeńskie

Polecane posty

Gość gość
I jeszcze jedno: również pomyśl, ciebie też nie zaboli. Czy takie osoby, które robią tu taki syf, powinny opanowywać forum, do nich powinien należeć net? Jasne oddajmy sieć socjopatom i gimbazie, a sami zamknijmy się wszyscy w moderowanych enklawach jak myszy pod miotłą, świetne rozwiązanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jepią najlepszą. :D Jako romantyczna Kobieta. Jako erotyczna Imperium masz u mnie 👄 kochanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ogólnym już była taka ułomka co pozdrawiała środkowym palcem, a jak jej jpg. wypłyneło to ludzie wymiotowali. Jepany szhimejlu udajesz laske i myślisz,że idioci dadzą sie nabrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsummer Eve dziś gość dziś x Biorę pod uwagę, że spamer nie jest jeden. I jednocześnie mam powody sądzić, że głównie jest jeden. Pilnowanie cudzych postów nie zajmuje sekundy. I nigdy nie twierdziłyśmy, że ktokolwiek na arce jest "najlepszy", to zawsze były złośliwe, zawistne przytyki komentujących. Nie musimy stamtąd "wracać", bo to nie zesłanie, a jedno forum nie wyklucza drugiego usmiech.gif I proszę pisz pod nickiem, którego stale używasz, chociaż pewnie wolisz tchórzyć jak reszta. x przynajmniej nie poddałaś pod wątpliwość tego, że wolicie kłócić się tutaj zamiast miło spędzać czas ze sobą. wasz niebieski, zawoalowany hejt niewiele się różni od pomarańczowego, pokryty lukrem soam również (tak tak, witanie i żegnanie przez kilka stron też można pod spam podciągnąć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic kobiecości nie ma w sobie ta samansara, nawet jak nadrabia wulgarnością naśladując Imperium :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam Ciotek: Jeżeli macie magiczny skrypt, który eliminuje Wam spam, to dlaczego on Was tak bardzo boli? Przecież nadal sobie rozmawiacie, beż zakłóceń, mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:22 ciotki jakie są, ale mają odwage pisać jako zalogowane, a ty, ja i cała reszta pomarańczy porzuciliśmy nicki nie wytrzymując hejtu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przynajmniej nie poddałaś pod wątpliwość tego, że wolicie kłócić się tutaj zamiast miło spędzać czas ze sobą. xA po co? Przecież wiesz lepiej, motywy też znasz lepiej. xgość dziś wasz niebieski, zawoalowany hejt niewiele się różni od pomarańczowego, pokryty lukrem soam również (tak tak, witanie i żegnanie przez kilka stron też można pod spam podciągnąć).xSpam na własnym temacie? Czytałaś w ogóle nasze tematy (powtarzam: NASZE). Oczywiście, że czytałaś. Widziałaś tam kilometrowe teksty od nas, rozciąganie stron, uprzykrzanie komuś życia? Poza tym tematy były nasze, więc każdy sam decydował o tym, czy się będzie z nami żegnał, czy witał, czy też nie. To, co mówisz to celowa manipulacja. Ktoś Cię zmuszał do picia z nami herbatek? Nie? To skończ. I wiesz co, daruj sobie resztę, bo naprawdę mnie mdli, widząc twoją niezalogowaną tchórzliwą gębę, mam po kokardki farsy i tchórzostwa w waszym wydaniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa dziś Skrypt często jest nie na każdym sprzęcie (sama mam nie na każdym). Stronka długo się ładuje. Nikt, kto nie ma skryptu nie może zajrzeć - nawet gdyby chciał porozmawiać, nie da rady z tym. Myśmy dłuugo pisały pomimo spamu. Ze skryptem jest nieporównywalnie lepiej, ale to dalej jest uciążliwe. Celem tego była izolacja nas, uprzykrzenie nam życia, wyrzucenie nas stąd. Na atmosferę też to miało ogromny wpływ, zwyczajnie odechciewało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz, że pisanie z niebieskiego nicka daje coś więcej? Kolor nicka nie zmieni znaczenia słów, i wskaż mi proszę w przerwie w realnym życiu gdzie widnieje zapis o własności tematu, i nie powołuj się na prawodawstwo Wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez gosc przestan p******ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsummer Eve dziś gość dziś przynajmniej nie poddałaś pod wątpliwość tego, że wolicie kłócić się tutaj zamiast miło spędzać czas ze sobą. x A po co? Przecież wiesz lepiej, motywy też znasz lepiej. X zwyczajnie nie potrafisz odpowiedzieć, nie masz kontrargumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie smieszy wymądrzanie się na forum z goscia. Wymarzanie ze stałego nicka tez mnie smieszy ale mniej, bo staly nick pracuje na jakies własne "ja" a gość???????:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsummer Eve dziś Giaa dziś Skrypt często jest nie na każdym sprzęcie (sama mam nie na każdym). Stronka długo się ładuje. Nikt, kto nie ma skryptu nie może zajrzeć - nawet gdyby chciał porozmawiać, nie da rady z tym. Myśmy dłuugo pisały pomimo spamu. Ze skryptem jest nieporównywalnie lepiej, ale to dalej jest uciążliwe. Celem tego była izolacja nas, uprzykrzenie nam życia, wyrzucenie nas stąd. Na atmosferę też to miało ogromny wpływ, zwyczajnie odechciewało się. Nie wychodź z lunaparku, dziewczynko... x macie arkę, tutaj prowokujecie, a następnie robocie z siebie ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:41 ładny login;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uważasz, że pisanie z niebieskiego nicka daje coś więcej? Kolor nicka nie zmieni znaczenia słów, i wskaż mi proszę w przerwie w realnym życiu gdzie widnieje zapis o własności tematu, i nie powołuj się na prawodawstwo Wilka.xBredzisz, czy o drogę pytasz? Właśnie zarzucono nam spam na wątkach, które SAME zakładałyśmy dla siebie i DOBROWOLNYCH gości, spam mający polegać na wzajemnych uprzejmościach (!) Czytałaś kiedyś coś równie głupiego, jak to co linijkę wyżej właśnie napisałaś? Mój tekst o tym, że tematy były nasze był odpowiedzą na to, nikt cię nie zmuszał czytać naszego witania się. Lepiej ci się dysktuje, gdy udajesz głupią? Widać tak. A głupia nie jesteś. Tylko tchórzliwa i wredna. A zalogowanie wiele zmienia: uczciwie pokazuje mi, kim jesteś i co o mnie sądzisz, zmusza cię do brania odpowiedzialności za własne słowa, nie pozwala ci na hipokryzję i bycie "miłą" na stałym nicku, jest oznaką czegoś, co nazywa się jakąś cywilną odwagą. Doskonale to rozumiesz i za grosz cię na to nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludziu wyzej:D:D:D:D to tylko forum:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:40 jaki miałaś niebieski nick ? masz na tyle odwagi aby sie przyznać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:44 Wiem, długo nad nim myslałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wybaczcie, ale nie będę odpowiadać każdej niezalogowanej gębie z osobna jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:43 dlaczego tak bardzo ci zależy aby wyalienować ciotki na prywatne forum ? Odpowiesz spamem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwyczajnie nie potrafisz odpowiedzieć, nie masz kontrargumentu.xAleż mam. Choćby wspomniana tu przekora. Choćby poczucie, że sieć nie powinna należeć do takich ludzi i nie my powinniśmy odchodzić (zostały zniszczone nie tylko ciotki, obejrzyj się: są tu ruiny, zgliszcza forum). Choćby to, że lubiłam bardzo dawną kafeterię sprzed roku i fajnie byłoby ją znów zobaczyć (ze wszystkimi kręcącymi się tematami i niebieskimi nickami). Mam różne powody. Generalnie nic ci do nich, ale jednak odpowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:46 Ale mojej pomarańczowej gębie mogłabyś, bo jesli nie to dlaczego tamtej pomarańczowej gębie tak, a mojej pomaranczowej gebie nie???? Uzasadnij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cholerę Wam zalogowane osoby? Dla Was tych, którym to forum zastępuje serial w TV to tylko kolejny pretekst do zaczepki. Rozumiem, że tutaj doświadczacie większych emocji niż przy M jak miłość czy co Wy tam oglądacie ale zrozumcie prostą zasadę akcji-reakcji. Każdy ma swoją cierpliwość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego teraz nie ma spamu jak udziela sie pomarańczka której ewidentnie zależy aby ciotki tutaj nie pisały... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie arkę, tutaj prowokujecie, a następnie robocie z siebie ofiary.xDla ciebie prowokacją była sama nasza obecność tutaj. To że ośmielałyśmy się mieć te tematy, parzyć herbatkę i jednak kogoś to interesowało. Niewybaczalne. Kumam. Rozumiem świetnie. Jeśli nawet spam i nasze odzywki do trolli ustałyby, dalej uważałabyś, że cię prowokujemy, bo po prostu tu jesteśmy. Nie dogodzimy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście poy****i z tymi teoriami spiskowymi, a tobie eve niestety odwaliło. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa co "iksuje" komentarze : czyżby pytania okazały sie zbyt niewygodne i udajesz, ze cie nie ma ? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ich nie ma na swoim temacie to po co spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×