Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam w Holandii i dostrzegam jaki w Polsce jest kult piękna.

Polecane posty

Gość gość
Skad pewnosc, ze kobiety nie malujace sie to pasztety? I skad pewnosc, ze TY NIE JESTES PASZTETEM, nawet jesli sie malujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym miejscu w pierwszym poście autorka obraża malujące się dziewczyny?Pokaż no paluszkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej koneser piękna saute podobno widzi. (Pobożne życzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Już leży, a dalej kopie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad pewnosc, ze kobiety nie malujace sie to pasztety? I skad pewnosc, ze TY NIE JESTES PASZTETEM, nawet jesli sie malujesz? A skad pewnosc, że jesteś naturalna pieknoscia? Pieknosc saute tak musi bronic swojego piekna? Nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK jest dużo otyłych bab. To znaczy, że ja też mam się zapuścić? Nędzne wytłumaczenia pasztetów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:38- heh, żeby to były dyskusje! Dyskusje mają jakiś poziom, a tutaj to jakiś rynsztok. Dziczejemy jako społeczeństwo, bo nawet nie potrafimy w kulturalny sposób kontrargumentować tylko od razu rzucamy obelgi. I to z jakiego powodu? Makijażu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka obraża dziewczyny cały czas! Tylko niemalujace się podkreślają, że są pięknościami i wszyscy maja beke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
15:58 ten temat to nie licytacja kto jest piękniejszy, ani twoja odpowiedź na temat... Jak czegoś o kimś nie wiesz to tego nie piszesz - proste, bo jakbyś zobaczyła że któraś z niemalujących się jest piękna jak młodziutka Carla Bruni, to byś zbierała szczękę przez tydzień... A jeśli nawet nie jesteśmy piękne, to pisanie "pasztety" jest zwyczajnie obraźliwe i chamskie, chcesz zdegradowac kogoś bo dopiero wtedy czujesz się dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o czym tu dyskutować/ Żałosne piękności naturalne obrażają normalne dziewczyny i maja za swoje. Nikt nie lubi zarozumiałych paszczurów ! A sprzątaczki z Holandii powinny dyskutować w Holandii, jak to malowanie jest szkodliwe i nie pozwala na rozwój. Lezy a jeszcze kopie, taki przygłup i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodzą mnie przypadki, typu Carla Bruni [ medycna estetyczna dzięki niej się utrzymuje]. Mam swój rozum i wiem co jest dla mnie dobre. Pasztety , nie prowokujcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Chyba już nie znajdziesz tu nikogo do dyskusji na swoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie pasztety łączcie się z ewunia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:07 przeczytaj może raz jeszcze co napisałaś i zastanów się kto tu kogo obraża, ok;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcja rodzi reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając wszystko inne to ktoś tu pisal,ze szkoda mu czasu na makijaż.Ja maluje sie w 5 minut, tyle samo czasu trwa demakijaż.Ludzie kto ma teraz czas i ochotę wykonywać sobie makijaż jaki maja dziewczęta z zespołów pieśni i tańca czy cyrku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi makijaz zajmike 20 minut a czasem woecej. Nalozenie kremu i odczekanie az sie wchlonie, Dokladne nalozenie podkladu, cienka kreska eyelinerem (a mam male oczy woec nie moge walnac eyelinera byle jak i za grubo), podkreslenie kredka dolnej powieki do polowy (i roztarcie jej), podkrecenie zalotka rzes pare razy i umalowanie ich, podkreslenie brwo kredka - lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynieście popcorn. Niedługo tu się zatłuczecie jak stado dzikich małp walczących o każdego banana :D i co komu do tego, że ktoś się maluje czy nie ? Z góry zakładam, że makijaż jest dla mnie i mojego samopoczucia ewentualnie, żeby się jakiemuś facetowi spodobać. Po cholerę mam się malować dla innych bab ? Żeby mnie nie obgadywały ? Dobry żart ! Tak samo jest z tymi, które się nie malują. po co mają nagle się malować ? Bo jakaś sąsiadka jej dupsko obsmaruje czy jakiś troll na kafe nazwie ją zaniedbanym pasztetem ? Więcej luzu w majtkach ludzie, bo za bardzo tyłki wam spina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemalujące się to mniejszość, margines statystyczny, a kazda mniejszość jest obgadywana, żeby sie nie malować i przebywać codziennie w towarzystwie kobiet malujących się to jest zadanie trudne psychicznie :D bo na pewno za plecami są gadki typu jaka ona zaniedbana, jaka fleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w jakim Ty towarzystwie się obracasz? U mnie nikt nie obgaduje nie malujących się ani tym bardziej nie wyzywa od flej i zaniedbanych bo każdy normalny wie że jedno z drugim ma niewiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dochodzi do jakiejś paranoi, nikt nie musi się tłumaczyć, że się maluje. Na pewno lepiej wygląda się w makijażu i bardziej napastliwe sa "piękności" naturalne, pożal się boże. Wyszukuja dziwne i nieprawdziwe powody, dla których lepiej się nie malować, tonem wyższości mówią coś o tapecie i samorozwoju. Nie zmienią nikogo na siłę i nie stana się piękne bo tak siebie chcą widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:49 Nie zmieni to, że jesteś tapeciarą dla kogoś, kto potrzebuje poparcia dla swojej bylejakości, lenistwa i zadufania w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są pozytywnie postrzegane na tle Europy, jako ładne, zadbane i eleganckie. Wyjątki od tej zasady nie liczą się i nie zmienią naszej kultury i tradycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:05 Właśnie, chcę ciebie zdegradować, bo zachwalanie siebie i ponizanie innych jak dla mnie, jest nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Dajcie już spokój z tym obrażaniem się. Proponuję podsumowanie: Łączenie braku makijażu z takimi pojęciami, jak: zaniedbanie, otyłość, brzydota, fleja, pasztet, paszczur, bieda, smutne życie, matka polka, przegrane życie, świadczy o tym, jak bardzo makijaż wrył się w umysły niektórych jako coś obowiązkowego, poświadczającego status społeczny, równoznacznego z urodą, luksusem, elegancją, ciekawym życiem. Oczywiście nie rzecz w tym, by przekonywać się że malowanie albo niemalowanie jest lepsze. JEDNAK ludzie dzielą się na bardziej świadomych pewnych mechanizmów społeczno-kulturowych (do takich można zaliczyć nagonkę medialną na bycie zawsze piękną, fit kobietą sukcesu - reklamy, seriale, artykuły w gazetach itp.) i na mniej świadomych, bezrefleksyjnie podążających za modą, za tym by nie odstawać od grupy społecznej do której aspirują, czytających i biorących sobie do serca to, co napisano w gazetach Elle, Joy, Glamour, ludzi z nieugruntowanym poczuciem własnej wartości, czujących się nikim bez wyglądu i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kult piekna jest pozytywny. Chcialybyscie byc zapuszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękno nie ma nic wspólnego z makijażem. Co za zapuszczone intelektualnie dziewuchy tu siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, jak ktos ma nadwage 30 kg albo sie nie myje to jest zapuszczony. Ktos, kto sie dobrze ubiera, dba o cere, wlosy, ladne paznokcie i sie tylko nie maluje NIE JEST zapuszczony. Myli ci sie dziecko caly czas stylizacja z zadbaniem i jeszcze twierdzisz, ze kult piekna - wychodzenie po bulki w pelnym makijazu i na obcasach jest dobry. JAKIM CUDEM kiedys kobiety sie nie malowaly ( a tylko kapaly w mleku :)) a faceci za nimi szaleli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ze kobiety bez makijazu wydaje sie niewyrazne etc to wina tego, ze makijaz juz tak przylgnal do wizerunku kobiety, ze wydaja nam sie bez niego dziwne. A POMYSL: kiedys tego makijazu nie bylo i LUDZIE NIE MIELI takiego zludzenia - bo nie mieli z czym porownac. Popatrz, twarze facetow wydaja sie normalne bez makijazu, a dziwne Z - jak myslisz dlaczego? A dlatego, ze podkreslone oko u faceta nie jest propagowane. Gdyby bylo, to tez przywyklibysmy i zludzenie odwrociloby sie w drug strone. TO SAMO jest z kobietami :) Ale raczej tego nie zmienimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piękno nie ma nic wspólnego z makijażem. Co za zapuszczone intelektualnie dziewuchy tu siedzą. Ma, kobiety w makijazu wygladaja lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×