Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

masakra mój komputer nie ma roku a już kilka rzeczy się popsulo! TOSHIBA

Polecane posty

Gość gość

fajny laptop, 1900zl , więc nie jakiś najtańszy , najpierw nie działał wskaźnik poziomu naładowania baterii, nie pokazywał, że jest mało, sam się wyłączał , ale był mi potrzebny nie miałam czasu na gwarancję, później znowu coś, teraz znowu rozluźniły się zawiasy , a teraz bateria się ciągle rozładowuje, nawet jak komp jest wyłączony!!! oddaje go na gwarancję mam nadzieję, że mi naprawią i nie będą się wymigiwać poprzednia moja toshiba wytrzymała 6 lat , chociaż padły dwa zasilacze i jedna bateria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny laptop, 1900zl , więc nie jakiś najtańszy xxx raczej jeden z tanszych...czego sie spodziewalas za 1900 zł ? najlepsze laptopy obecnie robi moim zdaniem Apple, Lenovo, MSI, Dell i to te drozsze, za pare groszy nie spodziewaj sie cudów, nie ma bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojeju a ja mam lapka za 3,5 patola i działa jak ta lala już trzeci rok! SAMSUNG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Samsung kupiony 8 lat temu za 3500 działa w sumie do tej pory - a był eksploatowany jakieś 12-18h dziennie... Padła tylko bateria i zasilacz i ostatnio system :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsdfsdf24324
Mam TOSHIBE i go nie zamykam. Lekki system operacyjny Windows 7 - bez antyvira itp. Po naładowaniu baterii wyciągam zasilacz i doładowuję ponownie jak spadnie poniżej 10%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież nie wywalę go do kosza i nie polecę po nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz gwarancje?to go zanies do sklepu i reklamuj.ja mam ACER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusiaz
No to Ci współczuje, ale przecież możesz go oddać na gwarancji. O ile nie są to uszkodzenia mechaniczne, to śmiało możesz oddawać:) Ja miałam duży problem kilka miesięcy temu z zasilaczem, bo bateria i zasilacz mają krótszą gwarancję. Warto się już wcześniej dowiedzieć gdzie można dostać taki zasilacz do swojego kompa. Dosyć duży wybór masz tutaj http://zasilaczeonline.pl/webpage/o-zasilaczach-impulsowych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chciałam powiedzieć, że mój Samsung wciąż śmiga, po instalce systemu do Windows 10 i gruntownym czyszczeniu :) z nową baterią i zasilaczem. Tylko nieco stary już jest :) Rozglądam się za nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój thoshiba satelite coś tam kupiony w 2010 za 3 tys zł miesiąc temu po raz pierwszy był formatowany. Więc to na tamte czasy cos takiego jak ten Twój teraz. Myślę że to zależy od uzytkownika jak dba co robi i jak bardzo eksploatuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×